Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  Francodex Deodorant hlodavci125ml

  Výrobce: Francodex
  Francodex Deodorant pro hlodavce absorbuje nepříjemné pachy a tím je odstraní na dlouhé časové období. Respektuje přirozený pach vašecho zvířete a zanechává jemnou vůni mladé pšenice na jeho srsti.
  Stará cena: 269,00 Kč
  241,00 Kč
  i h
  dodací lhůta : 5-7 dnů

  Deodorant pro hlodavce aplikujte na suchou srst každých pět dní. Chraňte zvíře před průvanem. Před použití s lahvi zaštěrchejte. Podle velikosti vašeho zvířete aplikujte 4 až 5  stisknutí ze vzdálenosti 15 cm od zvířete. Jemně vmasírujte do srsti po směru růstu, aby bylo zajištěno vstřebání do pokožky. Zvláštní pozornost byste měli věnovat ošetření nohou, zad a nižších částí těla. Důkladně zvíře osušte ručníkem a vykartáčujte srst.

  Upozornění: Vyvarujte se kontaktu s očima, ústy a dalšími sliznicemi. Pouze pro vnější použití. Nepolykat. Uchovávat z dosahu dětí. V případě kontaktu s očima opláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc.

  Složení:
  VODA – Květinová voda z Vilínu virginského* – COCO GLUCOSIDE (AND) GLYCERYL OLEATE - CYMBOPOGON FLEXUOSUS OIL - LITSEA CUBEBA
  FRUIT OIL*- LAVANDULA HYBRIDA OIL (n° CAS 91722-69-9) 0.099 % (m/m) – Benzoát sodný (* složky pocházejí  z ekologického zemědělství)
  EMB / Imballatore: 79299

  0.0 0
  Napište vlastní recenzi Zavřít
  • Pouze registrovaní uživatelé mohou psát recenze
  *
  *
  • Špatný
  • Vynikající
  *
  *
  *