Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  Gelapony Chondro

  Gelapony Chondro je kombinované doplňkové krmivo s kolagenem CHP a glykosaminoglykany pro intenzivní výživu a regeneraci kloubních chrupavek vhodné při extrémní zátěži či akutních pohybových problémech koní.
  0Dostupné velikosti

  Gelapony® Chondro je doplňkové krmivo - komplexní perorální chondronutraceutikum s kolagenem CHP a glykosaminoglykany k intenzivní regeneraci kloubního systému a pro zlepšení elasticko-mechanických vlastností kloubních a vazivových tkání při vysoké sportovní zátěži.

  Díky vysoce efektivní kombinaci účinných látek zvyšuje Gelapony® Chondro elasticitu kloubních chrupavek, vazů a šlach, obnovuje pohyblivost a omezuje bolestivost kloubů.

  Indikace:

  • doplněk léčby při osteoartróze a ostatních onemocněních pohybového aparátu koní
  • pro intenzivní regeneraci tkání kloubního systému
  • pro zlepšení hydratace kloubních chrupavek
  • pro zlepšení pohyblivosti a omezení bolestivosti kloubů
  • při extrémní sportovní zátěži

  Doporučené dávkování:
  - kůň 30 g denně
  - hříbě, pony 15 g denně

  Způsob použití: podávat denně po dobu minimálně dvou měsíců. Kúru je vhodné zopakovat 2 – 3x do roka. Dlouhodobé i trvalé podávání je možné.

  Gelapony® Chondro neobsahuje žádné látky považované za doping koní. 
  Jeho podávání je neomezené v průběhu celé sportovní přípravy i během závodů.

  Forma: práškové doplňkové krmivo
  Složení: kolagen hydrolyzovaný (64 %), glukosaminsulfát (18 %), chondroitinsulfát (7 %), Cinnamon, Silybum marianum
  Doplňkové látky v 1 kg - nutriční doplňkové látky: mangan (bioplex-chelát manganu a aminokyselin n-hydrát) 1333 mg, selen (organická forma selenu, kterou produkují Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060) 3333 µg, beta-karoten 11333 µg, vitamin C 5433 mg, vitamin E 3333 mg, biotin 667 µg, taurin 13333 mg
  Složení v denní dávce 30 g: kolagenní peptidy CHP 19223 mg, glukosaminsulfát 5500 mg, chondroitinsulfát 2000 mg, Silymarin 2100 mg, taurin 400 mg, mangan 40 mg, selen 100 µg, provitamin A beta-karoten 340 µg, vitamin C 163 mg,  vitamin E 100 mg, vitamin H-biotin 20 µg
  Krmný návod: přípravek podávejte k omezení potíží pohybového aparátu koní.Denní dávku odměřte a přimíchejte ke krmné dávce. Nejlépe se osvědčilo přimíchání do dávky jádra a lehké zvlhčení.Přípravek je vhodné podávat denně po dobu minimálně dvou měsíců. Kúru je vhodné zopakovat 2 – 3x do roka. Dlouhodobé i trvalé podávání je možné.

  0.0 0
  Napište vlastní recenzi Zavřít
  • Pouze registrovaní uživatelé mohou psát recenze
  *
  *
  • Špatný
  • Vynikající
  *
  *
  *
  Tento produkt je vyprodán