Hledat
Euro
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  Agil

  Původem české krmivo společnosti Extrudia, a.s. vyrobené na špičkovém technologickém zařízení zahraniční provenience. Krmivo ve velmi příjemné cenové relaci na vícesložkovém bílkovinovém základě, který zaručuje jeho optimální výživovou hodnotu. Ovocná, zeleninová a bylinná složka v recepturách příznivě stabilizuje a optimalizuje chod organismu a slouží také jako zdroj přírodních antioxidantů, které minimalizují negativní dopady životního prostředí na organismus psa zvláště ve velkých městech. 

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Agil Adult All Breed 10kg

  Agil Adult All Breed je receptura kompletního krmiva pro dospělé psy všech plemen s optimálním složením pro každodenní výživu psa s vysokým obsahem antioxidatům, které prodlužují jeho aktivní život.
  29,58 € 24,47 €

  Agil Adult Large Breed 10kg

  Agil Adult Large Breed je receptura kompletního krmiva pro dospělé psy velkých a obřích plemen od 25kg výše. Vysoký podíl přírodních antioxidantů zpomalují stárnutí organismu a prodlužují aktivní věk psa.
  31,00 € 25,67 €

  Agil Junior All Breed 10kg

  Agil Junior All Breed je receptura kompletního krmiva pro štěňata všech plemen do 25kg hmotnosti v dospělosti do 12 měsíce věku. Vyšší zastoupení nenasycených mastných kyselin pro optimální rozvoj nervové soustavy a mozku.
  31,83 € 26,36 €

  Agil Junior Large Breed 10kg

  Agil Junior Large Breed je receptura kompletního krmiva pro štěňata velkých plemen od 25kg hmotnosti v dospělosti do 18-24 měsíce věku. Vyšší zastoupení nenasycených mastných kyselin pro optimální rozvoj nervové soustavy a mozku.
  31,83 € 26,36 €

  Agil Senior&Light 10kg

  Agil Senior&Light je receptura kompletního krmiva pro starší psy. Vyšší podíl přírodních antioxidantů zpomaluje stárnutí organismu a prodlužuje aktivní věk psa. Ideální poměr mastných kyselin, vysoký obsah tyrosinu a zinek pro výbornou kvalitu srsti.
  31,00 € 25,67 €
  Filtry Close
  Kategorie