Hledat
CZK
Kategorie
  Menu Zavřít

  AKCE a SLEVY

  Věrnostní programy nabízíme na krmivo GRANCANN 6+1 pro všechny velikosti balení, PRO PLAN 4+1 pro všechny velikosti balení, Fitmin 6+1 pro 15kg balení, FITMIN FOR LIFE 10+1 pro 15kg balení, FITMIN DOG PURITY 5+1 pro 12kg balení, Hills 4+1 pro shodné produkty stejné hmotnosti a Calibra 7+1 pro všechny velikosti balení.  Nabízené programy lze využít po registraci zákazníka na kamenné prodejně na ul. Vranovská, která slouží i jako výdejní místo e-shopu. Bližší info na tel. 777 831 573.

  Pro registrované zákazníky nabízíme slevy na krmiva značky Annameat, Barking Heads, FirstMate, PETKULT, Profine, Marp a krmivo K-9.  a Royal Canin.

  Věrnostní systém bonusových bodů umožňuje čerpat slevu nebo dárky za bonusové body z hodnoty objednávky.  

  K objednávkám přikládáme dárkové vouchery od partnerských e-shopů.

   

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Profine NEW Dog Light Lamb & Potatoes 15 + 3kg ZDARMA

  Hypoalergenní složení kompletní krmiva Profine pro nízkou zátěž: jehněčí maso a brambory. Receptura s předpokladem minimálních alergických reakcí či potravních intolerancí. Nízký obsah tuku a vysoký obsah stravitelných proteinů = vyvážená redukce hmotnosti. Probiotika a funkční vitamíny A,C a E pro podporu imunity. Vyvážený poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin pro zdraví srdce a oběhového systému, podpora činnosti nervové soustavy.
  1597 Kč 1321 Kč

  ZV1 Lamb & Rice

  Zdravá výživa vhodná pro starší a dospělé psy všech plemen. Jehněčí maso se sušeným ovocem, arktickým krilem a ostropestřcem mariánským. Obsahuje až 80% masa v potravinářské kvalitě.
  Od 480 Kč

  ZV1 Salmon & Potato

  Zdravá výživa pro dospělé psy všech plemen včetně březích a kojících fen. Kuřecí a rybí maso se sušeným ovocem, arktickým krilem a ostropestřcem mariánským. Obsahuje až 70% masa v potravinářské kvalitě. Bez obsahu obilovin.
  Od 480 Kč

  ZV1 Senior

  Zdravá výživa určena pro starší a obézní psy všech plemen. Kuřecí a rybí maso se sušeným ovocem, arktickým krilem a ostropestřcem mariánským. Obsahuje až 68% masa v potravinářské kvalitě.
  Od 470 Kč

  Nuova Fattoria Stone Crick Plus 15Kg AKCE

  Krmivo Nuova Fattoria pro dospělé psy všech plemen s vysokou aktivitou. Vepřové a kuřecí. Receptura výborně chutná i unaveným psům po zátěži. Výjimečný poměr kvality a ceny.
  967 Kč 800 Kč

  Nobby Motega Odpočívadlo Vodní Hyacint 141Cm

  Z různých možností k úkrytu a odpočinku si kočka může vybrat, kde se jí právě nejvíce líbí. Domeček z vodního hyacintu slouží jako úkryt a k nerušenému spánku. Velká polstrovaná výhledová podesta s okrajem z vodního hyacintu nabízí další místo ke spaní a naleznou zde dostatek místa i velké plemena koček.
  3539 Kč 3400 Kč

  BARKING HEADS Chop Lickin’ Lamb (Large Breed) 12kg + cestovní láhev

  Pořádná porce jehněčího se pstruhem pro velké psy. Barking pro psí obříky s bylinkami, zeleninou i s přídavky pro zdraví kloubů.
  2257 Kč 1806 Kč

  BARKING HEADS Bowl Lickin’ Chicken (Large Breed) 12kg + cestovní láhev ZDARMA

  Chuť kuřecího masa se pstruhem v receptuře BARKING HEADS Bowl Lickin’ Chicken Large Breed je pro psy vzrušujícím zážitkem. Velkým a obřím plemenům dopřáváme v jejich denní porci této kuřecí receptury tradičně poctivých 51% křehkého bílého kuřecího z britských farem zachovávajících zásady wellfare při produkci masa. Voňavá, dieteticky šetrná volba pro každou psí lady a psího džentlmena s velkýma tlapkama. Se směsí bylin a přídavkem látek na ochranu kloubů.
  1930 Kč 1544 Kč