antiparazitika kočka

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Advantage 40 10% 4X0,4Ml Pro Kočky Do 4Kg

Pro Kočky A Koťata Starší 8 Týdnu S Hmotností Do 4 Kg K Prevenci A Léčbě Napadnutí Blechami. Jedno Ošetření Chrání Před Dalším Napadnutím Blechami 3-4 Týdny. Lék Se Může Aplikovat Jako Součást Léčby Alergické Dermatitidy Vyvolané Blechami (Fad). Lze Aplikovat I U Březích A Kojících Koček. Advantage 40 Je Spot On Pro Kočky Do 4 Kg Účinný Proti Blechám Po Dobu 1 Měsíce. S Advantage 40 Nejsnáze A Nerychleji Vyhrajete Bitvu S Nezvanými Parazity, Zabíjí Blechy Na Zvířeti I V Jeho Okolí.

Složení 1 Pipeta (0,4 Ml) Obsahuje Imidaclopridum 40,0 Mg, Butylhydroxytoluenum (E321) 0,4 Mg.

Pouze Pro Aplikaci Na Kůži. Z Pipety Sejmeme Uzávěr, Který Je Zajištěn Před Zneužitím Dětmi, Přitlačíme Jej Na Opačnou Stranu, Pootočíme, Sundáme. Dvěma Prsty Rozhrneme Srst Mezi Lopatkami, Případně Na Bedrech Tak, Aby Byla Viditelná Kůže. Potom Naneseme Přípravek Přímo Na Kůži Opakovaným Stlačením Pipety.

Nežádoucí Účinky: Výjimečně Bylo Zaznamenáno Nadměrné Slinění A Nervové Příznaky Jako Inkoordinace, Tremor A Deprese. Jestliže Zaznamenáte Jakékoliv Závažné Nežádoucí Účinky Či Jiné Reakce, Které Nejsou Uvedeny V Této Příbalové Informaci, Oznamte To Prosím Vašemu Veterinárnímu Lékaři.
Od 145,00 Kč

Advantage 80 10% 4X0,8Ml Pro Kočky Nad 4Kg

Pro Kočky S Hmotností Nad 4 Kg K Prevenci A Léčbě Napadnutí Blechami. Jedno Ošetření Chrání Před Dalším Napadnutím Blechami 3-4 Týdny. Lék Se Může Aplikovat Jako Součást Léčby Alergické Dermatitidy Vyvolané Blechami (Fad). Lze Aplikovat I U Březích A Kojících Koček. Advantage 80 Je Spot On Pro Kočky Nad 4 Kg Účinný Proti Blechám Po Dobu 1 Měsíce. S Advantage 80 Nejsnáze A Nerychleji Vyhrajete Bitvu S Nezvanými Parazity, Zabíjí Blechy Na Zvířeti I V Jeho Okolí.

Složení 1 Pipeta (0,4 Ml) Obsahuje Imidaclopridum 80,0 Mg, Butylhydroxytoluenum (E321) 0,4 Mg.

Pouze Pro Aplikaci Na Kůži. Z Pipety Sejmeme Uzávěr, Který Je Zajištěn Před Zneužitím Dětmi, Přitlačíme Jej Na Opačnou Stranu, Pootočíme, Sundáme. Dvěma Prsty Rozhrneme Srst Mezi Lopatkami, Případně Na Bedrech Tak, Aby Byla Viditelná Kůže. Potom Naneseme Přípravek Přímo Na Kůži Opakovaným Stlačením Pipety.

Nežádoucí Účinky: Výjimečně Bylo Zaznamenáno Nadměrné Slinění A Nervové Příznaky Jako Inkoordinace, Tremor A Deprese. Jestliže Zaznamenáte Jakékoliv Závažné Nežádoucí Účinky Či Jiné Reakce, Které Nejsou Uvedeny V Této Příbalové Informaci, Oznamte To Prosím Vašemu Veterinárnímu Lékaři.
Od 156,00 Kč

Dr. Pet Obojek Pro Kočky 43Cm/13G

Antiparazitární Obojek S Repelentním Účinkem Pro Kočky. Jednoduchý A Účinný Způsob Jak Eliminovat Parazity (Klíšťata A Blechy) Ze Srsti Vaší Kočky A Zabránit Jejich Další Invazi.

Obsahuje / Účinná Látka: Geraniol 1,7 G/100 G

Návod Na Použití: Před Použitím Otevřete Hermeticky Uzavřený Obal A Vyjměte Obojek. Nasaďte Obojek Na Krk Kočky Tak, Aby Prostor Mezi Obojkem A Krkem Byl Přibližně 2 Cm. Zapněte Obojek A Přebytečnou Část Obojku Odstřihněte Přibližně 5Cm Od Spony.

Dávkování A Způsob Použití: Použijte Jeden Obojek Na Jednu Kočku. Před Koupáním Sundejte Obojek Z Krku Kočky. Obojek Opětovně Nasaďte Až Po Úplném Vysušení Kůže A Srsti Kočky. Obojek Odpuzuje Blechy A Klíšťata Po Dobu 90Dní.

Čas Potřebný Na Biocidní Účinek: 48 Hodín Od Aplikace.

Upozornění / První Pomoc: Riziko Vážného Poškození Očí. V Případě Kontaktu S Očima Je Potřebné Je Vypláchnout Proudem Vody A Vyhledat Lékařskou Pomoc. Po Kontaktu S Pokožkou, Může Způsobit Senzibilizaci. V Případě Kontaktu S Pokožkou Je Potřebné Ji Umýt Proudem Čisté Vody . Noste Vhodné Rukavice. V Případě Požití Vypláchnout Ústní Dutinu Čistou Vodou A Okamžitě Vyhledat Lekářskou Pomoc, Které Ukážete Tento Obal Anebo Označení. Tento Výrobek A Jeho Obal Se Musí Zneškodnit Bezpečným Způsobem.

Používejte Biocidní Přípravek Bezpečně. Před Použitím Si Přečtěte Údaje Na Obalu A Připojené Informace K Výrobku.
Od 89,00 Kč

Šampon Bea Rival antiparazitární kocka 220ml

Účinný antiparazitární šampon pro kočky. Hubí blechy, vši, klíšťata (i přisátá) a ostatní parazity. Jemný k použití, nevysušuje kůži, obsahuje přetučňující přísady. Zklidňující složkou je TEA TREE olej. Minimální účinnost 4 týdny.
157,00 Kč 130,00 Kč

Beaphar Obojek S.O.S. Flea & Tick Pro Kočky 35 Cm

Působí u koček proti blechám (Ctenocephalides felis). Působení obojku je optimální po 4 dnech a trvá proti blechám 8 měsíců.
223,00 Kč 157,00 Kč

Bolfo 38 obojek pro kocky a malé psy

Antiparazitní obojek pro psy i kočky k hubení blech, klíšťat, vší a všenek. Odolný proti vodě. Působí v klidu i v pohybu. Účinnost proti klíšťatům 10 týdnů, proti blechám 5 měsíců. Vhodný pro zvířata od 3 měsíců věku.
345,00 Kč 286,00 Kč

Bolfo spray 250ml

Bolfo spray funguje jako léčba a prevence napadnutí psů a koček klíšťaty ( Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) blechami (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis), vešmi (Lignathus setosus) a všenkami (Trichodectes canis). K hubení ektoparazitů i v okolí zvířat.
296,00 Kč 245,00 Kč

Effipro Spray 100ml

Effipro spray s účinnou látkou firpronil. Fipronil vykazuje insekticidní a akaricidní účinek proti blechám (Ctenocephalides spp), klíšťatům (Rhipicephalus spp, Dermacentor spp., Ixodes spp. včetně Ixodes ricinus) a všenkám (Trichodectes spp. A.Felicola spp.) u psa a kočky.
Od 307,00 Kč

Fipron spr 250ml

Kožní spray určený pro psy i kočky a to pro léčbu a prevenci napadení klíštětem, všenkami a blechami.
Od 258,00 Kč

Frontline spr 250ml

Ochrana proti blechám pes 60 - 90dnů, u koček asi 6týdnů, pes - klíšťata 30 dnů, u koček až 4 týdny. Velmi bezpečný i pro štěňata od 2.dne věku, zvířata malého vzrůstu, pro březí i kojící feny.
Od 375,00 Kč

Effipro DUO Cat (1-6kg) 50/60 mg, 4x0,5ml

Dvojí účinek proti blechám i klíšťatům. Spot-on pro kočky účinný na dospělce parazita i jejich vývojová stádia, která mohou být v pelíšku.
680,00 Kč 563,00 Kč

Fipron 50mg Spot-On Cat sol 1x0,5ml

FIPRON spot-on pro psy je účinný proti napadení blechami po dobu přibližně 2 měsíců a proti napadení klíšťaty po dobu až do 1 měsíce, v závislosti na síle zamoření prostředí.
114,00 Kč 94,00 Kč

Frontline Combo Spot-On Cats 1x0.5ml

Chrání Vaše zvíře po dobu 2 měsíců (pes) a 1 měsíce (kočka) proti blechám , chrání Vaše zvíře po dobu 1 měsíce (pes) a 2 týdnů (kočka) proti klíšťatům. 100% blech je eliminováno do 24 hodin po jedné aplikaci, 90% klíšťat je eliminováno do 48 hodin po jedné aplikaci. Zabraňuje vývoji nových blech z vajíček a larev v prostředí, účinek není snižován zmoknutím a koupáním.
143,00 Kč

Sergeanťs Dual Action Obojek Kočka A Malý Pes 34 Cm

Ektoparazitní obojek pro malé psy a kočky s dlouhodobým účinkem proti blechám a klíšťatům. 6 měsíců ochrany. Obojek je voděodolný, má příjemnou vůni, poskytuje dlouhodobou ochranu. Je bezpečný, mohou je používat štěňata od 3 měsíců i feny v období březosti i kojení. Je určený k trvalému nošení, pokud se obojek zamastí, stačí ho omýt mýdlovou vodou
391,00 Kč 275,00 Kč

Bob Martin Clear Spot On Cat 50Mg A.U.V. Sol 1X 0,50Ml (Pipeta)

Ochrana koček proti blechám a to po dobu až 5ti týdnů.
114,00 Kč 80,00 Kč

Beaphar Vet Borrelia Test 3 Ks

Přinesli jste si z procházky klíště a máte obavy, zda není nakažené? BORRELIA TEST Vás rychle zbaví pochybností. Testuje se klíště, nikoli krev člověka či zvířete. Testování zvládne každý doma. je to jednoduché.
542,00 Kč 381,00 Kč