Hledat
CZK
Kategorie
  Menu Zavřít

  Applaws Cat

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Applaws Cat Dry Adult Chicken

  Krmivo Applaws Cat neobsahuje obiloviny a je konzervováno vitamínem E a rozmarýnovým olejem. Kuřecí maso je velmi lehce stravitelné a má nižší obsah tuku. S obsahem prebiotika pro výkonné trávení, s výtažkem z brusinek pro zdraví močových cest. S přírodními antioxidanty, krmivo bohaté na Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny pro zářivý lesk srsti.
  Od 103 Kč

  Applaws Cat Dry Adult Duck

  Krmivo Applaws Cat s kuřetem a kachnou neobsahuje obiloviny a je konzervováno vitamínem E a rozmarýnovým olejem. Kuřecí i kachní maso je velmi lehce stravitelné. S obsahem prebiotika pro výkonné trávení, s výtažkem z brusinek pro zdraví močových cest. S přírodními antioxidanty, krmivo bohaté na Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny pro zářivý lesk srsti.
  Od 103 Kč

  Applaws Cat Dry Adult Lamb

  Applaws krmivo ve variantě s prvotřídním jehnětem s kuřetem. Obsah masa až 80%. Bez obilovin, s nízkým podílem sacharidů, s prebiotiky pro perfektně formovanou stolici. S mořskými řasami a brusinkami, citrusy a a rozmarýnem. Obsahuje přírodní zdroj taurinu.
  Od 103 Kč

  Applaws Cat Dry Adult Ocean Fish & Salmon

  Grain-free receptura krmiva Applaws se směsí ryb s velmi s nízkým alergizujícím potenciálem vhodná též pro kastráty nebo kočky s kožními problémy. S vysokou hladinou Omega 3 a 6 mastných kyselin, s ovocem, zeleninou a citrusy s vysokou mírou antioxidantů. Brusinky pro optimální stav vylučovací soustavy, s DL- Methioninem, který snižuje pH moči.
  Od 103 Kč

  Applaws Cat Dry Adult Salmon

  Krmivo Applaws Cat s kuřetem, lososem a vejcem neobsahuje obiloviny a je konzervováno vitamínem E a rozmarýnovým olejem. S obsahem prebiotika pro výkonné trávení, s výtažkem z brusinek pro zdraví močových cest. S přírodními antioxidanty, krmivo bohaté na Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny pro zářivý lesk srsti.
  Od 103 Kč

  Applaws Cat Dry Kitten Chicken

  Krmivo Applaws Kitten s kuřecím masem a vejcemi neobsahuje obiloviny a je konzervováno vitamínem E a rozmarýnovým olejem. Kuřecí maso je velmi lehce stravitelné a má nižší obsah tuku. S obsahem prebiotika pro výkonné trávení, s výtažkem z brusinek pro zdraví močových cest. S přírodními antioxidanty, krmivo bohaté na Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny pro zářivý lesk srsti.
  Od 103 Kč

  Applaws Cat Dry Senior

  Krmivo Applaws Cat s kuřetem pro starší kočky neobsahuje obiloviny a je konzervováno vitamínem E a rozmarýnovým olejem. Kuřecí maso je velmi lehce stravitelné a má nižší obsah tuku. S obsahem prebiotika pro výkonné trávení, s výtažkem z brusinek pro zdraví močových cest. S přírodními antioxidanty z citrusových plodů, krmivo je bohaté na Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny pro zářivý lesk srsti.
  Od 103 Kč