BARF doplňky

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Bosch VI -MIN 1kg vitamin, miner. pes

Bosch Vi -Min je širokospektrální doplněk vitamínů a minerálů do krmné dávky připravené z vlastních zdrojů (vařené nebo syrové maso, příloha + zelenina).
192,00 Kč 159,00 Kč

CANINA Barfers Best

CANINA Barfers Best je 100% přírodní produkt bez umělých přísad, ideální doplněk k barfování - pro psy krmenými syrovým masem a kostmi.
Od 272,00 Kč

CANINA Barfers Best Junior

CANINA Barfers Best Junior je nezbytným doplňkem pro štěňata a mladé rostoucí psy.
Od 459,00 Kč

CANINA Caniletten

CANINA Caniletten je přípravek ve formě ochucených tablet s obsahem vápníku, fosforu, všech nezbytných vitaminů a stopových prvků k celkovému posílení psa, k doplnění krmné dávky tam, kde se podává výhradně nebo převážně maso s přílohou.
Od 289,00 Kč

CANINA Canipulver

Přípravek s obsahem vápníku, fosforu, všech nezbytných vitaminů a stopových prvků k celkovému posílení psa, k doplnění krmné dávky tam, kde se podává výhradně nebo převážně maso s přílohou.
Od 250,00 Kč

Canvit Natural Line Carrot Plv 200 G

Canvit carrot obsahuje velké množství biologicky aktivních látek.
175,00 Kč 123,00 Kč

Canvit Natural Line Fish oil 250ml

Canvit Fish oil, olej z mořských úhořů obsahuje vysoký podíl esenciálních nenasycených omega-3 mastných kyselin (DHA, EPA, ALA).
185,00 Kč 153,00 Kč

Canvit Nutrimin Pro Psy

Canvit Nutrimin Pro Psy je vhodný jako každodenní doplněk výživy k domácky připravované stravě.
Od 135,00 Kč

Fitmin Pro Multivitamín Štěně

Fitmin Pro Multivitamín Štěně je doplněk stravy štěňat všech plemen krmených především klasickou stravou.13 vitamínů a 10 minerálů pro psy ve vývoji. Stopové prvky jsou chelátové formě. Atraktivní chuť. Všechny vitamíny v účinných hladinách.

CANINA Mořské řasy

CANINA Mořské řasy se užívá zvýraznění pigmentace kůže, srsti, nosu, okrajů očních víček, drápů, nášlapných polštářků tlapek, očí. U jedinců s nepigmentovanou pokožkou výrazně snižuje nebezpečí různých kožních potíží.
Od 188,00 Kč

Canvit Natural Line Brewer's Yeast plv 200g

Pivovarské kvasnice jsou díky svému složeni prospěšné pro psy v jakémkoli stavu a situaci.
156,00 Kč 130,00 Kč

Canvit Natural Line Kelp 180g

Kelp neboli hnědé mořské řasy Kelpa (Ascophyllum Nodosum) jsou přírodním zdrojem důležitých minerálů zejména jódu, vápníku, fosforu, hořčíku, a draslíku, železa, vitaminů skupiny B a C a esenciálních aminokyselin.
186,00 Kč 154,00 Kč

Kelpa

Vysoce účinný doplněk stravy. Kelpa (mořská řasa) je nejbohatší přírodní zdroj jódu, který je nezbytný pro normální funkci štítné žlázy.
Od 43,00 Kč

Kvasnice pivovarské pro psy 8in1 260 tbl

Tabletová forma kvasnic, česneku, hodnotného rybího tuku (omega 3 mastné kyseliny) a speciálně vyvážených vitamínů a mikroživin.
143,00 Kč 119,00 Kč

Pivovarské Kvasnice

Význam kvasnic pro výživu zvířat spočívá v obsahu vysoce hodnotných bílkovin a biologicky cenných dusíkatých látek, minerálních látek, mikroprvků, enzymů, nukleotidů, glycidů a oligosacharidů.
Od 88,00 Kč

Canvit Natural Line Vegemix plv.400g

Směs sušené zeleniny pro krmení systémem B.A.R.F nebo vařenou stravou.
340,00 Kč 282,00 Kč

CANINA Barfers Best Senior

Přípravek z řady Canina speciálně vyvinutý pro starší psy krmení Barfem. Doplňkové krmivo s obsahem ryze přírodních látek s obsahem ryze přírodních složek zlepšujících funkce všech orgánových soustav, a tím i látkovou výměnu v celém organismu. Předchází tak působení různých vnějších i vnitřních rizikových faktorů, které by mohly nepříznivě ovlivňovat zdravotní stav psů a fen této věkové kategorie.
Od 339,00 Kč

Olej konopný pro psy a kocky ZEUS

Konopný olej je doporučován zvláště při alergických reakcích, díky prokázanému odstraňování symptomu ekzému a problémech srsti. Uplatňuje se i při léčení chronických chorob pokožky. Zvyšuje vitalitu, posiluje imunitní systém, stará se o lesk a elasticitu srsti, stabilizuje látkovou výměnu.
Od 319,00 Kč