Hledat
Česká koruna
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  Barking Heads - sleva reg.

  Krmivo vysoké kvality s veselou tváří:-) Trochu vážněji, milý náš veselý pejsku. Poskakuješ si zcela samozřejmě na našich pastelových pytlích s delikátně lahodným přírodním krmivem pro tvoje soukmenovce. Oni ale možná dosud neměli to štěstí na férové krmivo. Řekni jejich pánům, že poctivé psí krmení se dá připravit pouze a jen z těch (pro psa) nejlepších surovin v poctivých poměrech stavějících maso v receptuře na pozici hlavní složky krmiva! Nesmí převažovat škroby, nesmí se přidávat zchutňovala, sůl, barviva či jiná chemická aditiva, konzervanty a raději ani žádné geneticky modifikované zemědělské produkty. Nesmí se lhát… Nedovolujeme našim dětem, aby jedly rizikově, byť jejich kamarádi tak často jedí. Proč bychom to měli nutit našim psům! 

  Barking Heads přináší do výživy psů následující klady: 

  - převaha živin v krmivu z čistého kuřecího, lososího a jehněčího masa (až 37% sušeného masa v krmivu, maso hlavní složkou krmiva, nikoliv obiloviny) 
  - kvalitní jasně deklarované tuky – absolutní množství omega nenasycených mastných kyselin v recepturách 4,1 – 5,5 % - takový obsah u konkurečních značek, pokud je ho vůbec dosaženo, mají pouze jejich rybí receptury 
  - nízký obsah škrobů z rýže, ovsa, brambor, s vyloučením pšenice a kukuřice 
  - zelenina, kloubní výživa (až 4násobek oproti srovnatelným značkám krmiv) 
  - všechny suroviny v nejvyšší kvalitě (potravinářská kvalita, žádné krmné nebo vedlejší produkty, žádná plniva) a britského původu (žádné asijské suroviny) 
  - žádná zchutňovala, barviva, sůl, geneticky modifikované suroviny, suroviny nevhodné pro psy.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Barking Heads Bad Hair Day

  Barking Heads Bad Hair Day je hypoalergenní kombinace tradičních britských surovin jako je welšské jehněčí s rýží a ovsem osvěžených čerstvým pstruhem. Přesně to jídlo, o kterém se dá říci, že léčí. Ukažte nám druhé krmivo oplývající takovou porcí jehněčího!
  Od 348,00 Kč

  Barking Heads Big Foot Tender Loving Care

  Chuť kuřecího masa v recepturře Barking Heads Big Foot Tender Loving Care je pro psy vzrušujícím zážitkem. Velkým a obřím plemenům dopřáváme v jejich denní porci této kuřecí receptury tradičně poctivých 45% křehkého bílého kuřecího z britských farem zachovávajících zásady wellfare při produkci masa. Voňavá, dieteticky šetrná volba pro každou psí lady a psího džentlmena s velkýma tlapkama.
  Od 1 451,00 Kč

  Barking Heads Fat Dog Slim

  Sádlo pryč. Light receptura Barking Heads Fat Dog Slim pro dospělé psy s delikátní chutí. Budete-li správně dávkovat, dokáže dopomoci k příznivější hmotnosti.
  Od 348,00 Kč

  Barking Heads Golden Years

  Nejlepší léta. Receptura Barking Heads Golden Years pro psy od 7mi let věku. Speciálně formulováno pro psí dědečky a babičky ve vašich rodinách.
  Od 348,00 Kč

  Barking Heads Little Big Foot

  Barking Heads Little Big Foot je delikátní pochoutka pro štěňata velkých a obřích plemen, která je z celé poloviny připravena z britského kuřecího masa a z masa legendárních skotských lososů. Spolu s vyváženým poměrem vápníku a fosforu, je v této receptuře položen výživový základ pro bezproblémový růst těch, jejichž otisk tlapy v dospělosti strčí do kapsy i vlka.
  Od 1 567,00 Kč

  Barking Heads Quackers Grain Free

  Barking Heads Quackers Grain Free. Kde kdo dneska kupuje krmivo bez obilovin, to je známá věc. Ale chcete pošeptat tajemství? 50% krůtího masa s batáty, hrášek s čočkou, radši pšššt! Krocan na míse. To by chtěl kde kdo, mít svého chlupáče jako ze škatulky! (57% Krůta & Pstruh)
  Od 421,00 Kč

  Barking Heads Tender Loving Care

  Čas na hýčkání. Barking Heads Tender Loving Care. Jestliže váš psí přítel upřednostňuje kuře, pak touto porcí čistého britského kuřete s rýží a ovsem spolu s vybranými tuky potěšíte jeho bříško a vyleštíte jeho kožíšek. Vzhledem ke kvalitě surovin s čistým svědomím pro psy citlivé na kuře v komerčních krmivech.
  Od 348,00 Kč

  Barking Heads Tiny Paws Bad Hair Day

  Barking Heads Tiny Paws Bad Hair Day je v obalu s pejskem zabalené delikátní jehněčí pro všechny dospělé pejsky malých tělem, velkých duchem. Nutriční základ pro pejsky s citlivou pokožkou nebo náročnou srstí. Prostě nejen pro sobotní večery, kdy někoho honí mlsná! (54,5% Jehně & Pstruh)
  Od 342,00 Kč

  Barking Heads Turkey Delight Grain Free

  Kde kdo dneska kupuje krmivo bez obilovin, to je známá věc. Ale chcete pošeptat tajemství? 50% krůtího masa s batáty, hrášek s čočkou, radši pšššt! Krocan na míse. To by chtěl kde kdo, mít svého chlupáče jako ze škatulky! (57% Krůta & Pstruh)
  Od 392,00 Kč

  BARKING HEADS Bowl Lickin’ Chicken (Large Breed) 12kg

  Chuť kuřecího masa se pstruhem v receptuře BARKING HEADS Bowl Lickin’ Chicken Large Breed je pro psy vzrušujícím zážitkem. Velkým a obřím plemenům dopřáváme v jejich denní porci této kuřecí receptury tradičně poctivých 51% křehkého bílého kuřecího z britských farem zachovávajících zásady wellfare při produkci masa. Voňavá, dieteticky šetrná volba pro každou psí lady a psího džentlmena s velkýma tlapkama. Se směsí bylin a přídavkem látek na ochranu kloubů.
  1 821,00 Kč 1 457,00 Kč

  BARKING HEADS Bowl Lickin’ Chicken (Small Breed) 1,5kg

  Barking Heads Tiny Paws Tender Loving Care je křehké kuřecí s vybranou přílohou rýže, batátů a ovesných vloček. Extra šetrné k citlivým bříškům! Nachystejte svým čivavkám, krysaříkům, trpasličím jezevčíkům, kníráčkům, bostonkům a dalším psím drobečkům dezertní talířek! (50% Kuře & Pstruh). Se směsí bylinek a mořských řas.
  430,00 Kč 344,00 Kč

  BARKING HEADS Bowl Lickin’ Chicken

  Čas na hýčkání. BARKING HEADS Bowl Lickin’ Chicken. Jestliže váš psí přítel upřednostňuje kuře, pak touto porcí čistého britského kuřete s rýží a ovsem spolu s vybranými tuky potěšíte jeho bříško a vyleštíte jeho kožíšek. Ještě kousek pstruha, bylinky a zelenina.
  Od 350,00 Kč

  BARKING HEADS Chop Lickin’ Lamb (Large Breed)

  Pořádná porce jehněčího se psruhem pro velké psy. Barking pro psí obříky s bylinkami, zeleninou i s přídavky pro zdraví kloubů.
  Od 1 457,00 Kč

  BARKING HEADS Chop Lickin’ Lamb (Small Breed)

  Jehněčí masíčko s trochou pstruha, bylinkami a zeleninou. Lahodný Barking pro pejsky malých a trpasličích plemen. Chelátová forma stopových prvků pro spolehlivou dostupnost minerálních látek tam, kde je třeba.
  Od 344,00 Kč

  BARKING HEADS Chop Lickin’ Lamb

  BARKING HEADS Chop Lickin’ Lamb je hypoalergenní kombinace tradičních britských surovin jako je welšské jehněčí s rýží a ovsem osvěžených čerstvým pstruhem. Přesně to jídlo, o kterém se dá říci, že léčí. Ukažte nám druhé krmivo oplývající takovou porcí jehněčího! Se směsí bylinek a zeleniny.
  Od 350,00 Kč

  BARKING HEADS Doggylicious Duck (Small Breed)

  Kačer k večeři. BARKING HEADS Doggylicious Duck. Červené kachní maso s bílou filetou ze pstruha a hráškem. Bez obilovin, pouze s nejnutnějším množstvím škrobů. Italská restaurace nejen pro svalnaté italské chrtíky! No tak, nebuďte chrti... (54% Kachna & Pstruh).
  Od 364,00 Kč

  BARKING HEADS Doggylicious Duck

  BARKING HEADS Doggylicious Duck Kde kdo dneska kupuje krmivo bez obilovin, to je známá věc. Ale chcete pošeptat tajemství? 56% kachního masa s batáty, hrášek, směs bylin, radši pšššt! To by chtěl kde kdo, mít svého chlupáče jako ze škatulky!
  Od 423,00 Kč

  BARKING HEADS Fat Dog Slim NEW

  Šetrné krmivo pro psy s nižším obsahem energie. 30% kuřete a pstruha s hráškem,. mořskými řasami, bylinkami a zeleninou.
  Od 350,00 Kč

  BARKING HEADS Golden Years NEW

  Nejlepší léta. Receptura Barking Heads Golden Years pro psy od 7mi let věku. Speciálně formulováno pro psí dědečky a babičky ve vašich rodinách.
  Od 350,00 Kč

  BARKING HEADS Pooched Salmon

  Puntíčkářům. Losos s bramborem, bez rýže. Bezobilná jednoduchá receptura s omezeným počtem ingrediencí. 46% receptury tvoří kombinace čerstvého a sušeného masa skotských lososů.
  Od 350,00 Kč
  Filtry Close
  Kategorie