Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  bavlna a plyš

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Bačkora 22 Cm

  Bavlněná hračka pro psy ve tvaru bačkory. Velikost bačkory je 22 cm. Bačkora je k dostání v různých barevných provedeních.
  2,90 € 2,23 €

  Chobotnice 40 Cm

  Bavlněná hračka ve tvaru chobotnice. Chobotnice je vyrobená z kvalitní bavlny, která má dlouhou životnost. Hračka je k dostání v různých barevných provedeních.
  4,28 € 3,28 €

  Hracka pes 19 pískátek Skinneeez

  Hračka 19 Pískátek Skinneeez je veselá pískací hračka pro psy, která Vašeho mazlíčka zabaví na dlouhé hodiny. Hračka je vyrobena z kvalitního materiálu s dlouhou životností a není plněná vatou, takže se nemusíte obávat úklidu potom, co si pes dohraje.
  13,89 € 12,42 €

  Hracka pes Drunken Animals Lapua plyš 54cm

  Hračka Lapua ze série Drunken Animals poskytuje spoustu zábavy pro psy i jejich majitele. Hračka je pečlivě a pevně ušita z kvalitních materiálů, aby měla co největší životnost. Vzhledem ke svým rozměrům je vhodná pro střední a velká plemena psů.
  5,20 € 4,65 €

  Hracka pes Drunken Animals Loppi plyš 54cm

  Hračka Loppi ze série Drunken Animals poskytuje spoustu zábavy pro psy i jejich majitele. Hračka je pečlivě a pevně ušita z kvalitních materiálů, aby měla co největší životnost. Vzhledem ke svým rozměrům je vhodná pro střední a velká plemena psů.
  5,20 € 4,65 €

  Hracka pes Jezevcík DOUGY pískací plyšový 30cm

  Jezevčík Dougy je ideální hračkou pro psy. Pískání upoutá pozornost psa. Hračka je vyrobena z kvalitního plyše, který má dlouho životnost a je příjemný na dotek. Délka hračky je cca 30 cm.
  9,15 € 8,19 €

  Hracka pes Jumbo pískací 83cm Skinneeez

  Jumbo Skinneez je pískací hračka, která zaujme Vašeho psa jistě na dlouhé hodiny. Skinneeez jsou kvalitní hračky s dlouhou životností vyrobené ze zdravotně nezávadných materiálů. Jumbo Skinneez nejsou nijak plněné takže nehrozí nepořádek, když pes hračku roztrhne.
  14,40 € 12,93 €

  Hračka Pes Kachna Divoká Pískací Skinneeez

  Pískací hračka Skinneez ve tvaru divoké kachny. Jedná se o veselou hračku, která poskytne Vašemu mazlíčkovi hodiny zábavy. Jedná se o extra odolnou hračku s dlouhou životností. Divoká kachna Skinneeez je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů, není plněná vatou či jiným materiálem, takže nehrozí nepořádek.
  Od 7,91 €

  Hracka pes Kachna plyš Ferdinand 36cm KAR

  Kačer Ferdinand je fantasticky jemná hračka pro psy určená pro tulení a mazlení. Při žvýkání vydává hračka reálný zvuk kachny. Odolný plyš má dlouhou životnost a díky možnosti prát hračku na 30 °C v pračce je údržba velmi snadná.
  8,37 € 7,50 €

  Hracka pes Kachna plyš pískací 45cm KAR

  Plyšová kachna je ideální pro aportování, přetahování i mazlení. Poskytne Vašemu mazlíčkovi hodiny zábavy. Pozornost psa upoutá pískání, které kachna vydává při skousnutí. Pro snadnou údržbu lze pískací plyšovou kachnu prát v pračce na 30 °C.
  9,29 € 8,33 €

  Hracka pes Kohout pískací 32cm Skinneeez

  Pískací hračka Skinneez ve tvaru kohouta. Jedná se o veselou hračku, která poskytne Vašemu mazlíčkovi hodiny zábavy. Jedná se o extra odolnou hračku s dlouhou životností. Kohout Skinneeez je vyroben ze zdravotně nezávadných materiálů, není plněná vatou či jiným materiálem, takže nehrozí nepořádek.
  7,41 € 6,62 €

  Hracka pes Kosticka plyš pískací 13cm KAR

  Pískací hračka ve tvaru kosti je jednoduchá, ale účinná. Pískání upoutá psovu pozornost na dlouhou dobu. Hračka je vyrobena z pevných materiálů, které odolají i zoubkům štěňat. Plyšová kostička je určena pro žvýkání a kousání.
  3,22 € 2,90 €

  Hračka Pes Kravička Plyš 25 cm Zolux

  Plyšová hračka výrobce Zolux ve tvaru kravičky je ideální pro mazlení i žvýkání a kousání. Je vyrobena z na dotek příjemného plyše, který je zároveň odolný vůči kousancům. Použité materiály jsou zdravotně nezávadné a hračka má evropskou certifikaci.

  Hracka pes Lama malá pískací plyšová 30cm TR 1ks

  Plyšová Lama je ideální hračka pro Vašeho mazlíčka. Je vyrobena z měkkého plyše, který je příjemný na dotek, avšak dostatečně pevný, aby odolal kousání a žvýkání. Lama vydává různé zvuky a tím pádem psa jen tak neomrzí.
  9,98 € 8,97 €

  Hracka pes Liška pískací plyš s uzlíky 34cm TR

  Pískací hračka pro psy ve tvaru lišky. Jedná se o hračku vyrobenou z odolného, ale na dotek příjemného plyše. Díky originálnímu zvuku, který liška vydává, bude pejsek vyžadovat hračku znovu a znovu.
  12,33 € 11,09 €

  Hračka Pes Liška Pískací Skinneeez

  Pískací hračka Skinneez ve tvaru lišky. Jedná se o veselou hračku, která poskytne Vašemu mazlíčkovi hodiny zábavy. Jde o extra odolnou hračku s dlouhou životností. Liška Skinneeez je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů, není plněná vatou či jiným materiálem, takže nehrozí nepořádek.
  Od 5,75 €

  Hracka pes Medved s plast. lahví 55cm Skinneeez

  Hračka Skinneeez Medvěd je extra odolná a zaujme Vašeho mazlíčka na dlouhé hodiny. Hračka má na spodní straně otvor na suchý zip, který umožňuje vyměnit zmačkanou a nezajímavou pet láhev za novou. Hračky Skinneeez jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů.
  11,22 € 10,07 €

  Hracka pes Medvídek plyš 45cm pískací KAR

  Hračka ve tvaru medvídka je vhodná především pro střední a velká plemena psů. Medvěd je vyroben z příjemného a pevného plyše, který odolá kousání. Při stisknutí píská a tím upoutá pozornost psa. Díky poutku lze hračku použít i pro přetahování. Plyšový medvídek je ale vhodný také k aportování.
  13,85 € 12,42 €

  Hracka pes Míc s ocáskem pískací 26cm Skinneeez

  Zábavná kožešinová zvířátka Skinneeez jsou ideální hračky pro psy ať už pro hraní s pánem či psím kámošem. Pružná část mezi hlavou a ocasem zaujme pozornost psa stejně jako pískání, které hračka vydává při stisknutí. Skinneez jsou hračky z kvalitních a odolných materiálů, které jsou zdravotně nezávadné. Hračky také nejsou nijak plněné, takže nehrozí nepořádek, když pes hračku roztrhne.
  7,04 € 6,30 €

  Hracka pes Monster Friend ružový plyš 21cm

  Monster Friend ze série Trio Buddies je ideálním společníkem do pelíšku i zábavnou hračkou pro chvíle nudy. Kombinace příjemného plyše a pevného bavlněného uzlu je jak pro mazlení, tak pro aportování či přetahování. Hračka Monster Friend je vhodná pro střední a velká plemena psů.
  3,77 € 3,40 €
  Kategorie