Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

bavlna a plyš

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Bačkora 22 cm

Bavlněná hračka pro psy ve tvaru bačkory. Velikost bačkory je 22 cm. Bačkora je k dostání v různých barevných provedeních.
2,90 € 2,81 €

Chobotnice 40 cm

Bavlněná hračka ve tvaru chobotnice. Chobotnice je vyrobená z kvalitní bavlny, která má dlouhou životnost. Hračka je k dostání v různých barevných provedeních.
4,28 € 4,09 €

Hracka pes 19 pískátek Skinneeez

Hračka 19 Pískátek Skinneeez je veselá pískací hračka pro psy, která Vašeho mazlíčka zabaví na dlouhé hodiny. Hračka je vyrobena z kvalitního materiálu s dlouhou životností a není plněná vatou, takže se nemusíte obávat úklidu potom, co si pes dohraje.
13,89 € 11,50 €

Hracka pes Drunken Animals Lapua plyš 54cm

Hračka Lapua ze série Drunken Animals poskytuje spoustu zábavy pro psy i jejich majitele. Hračka je pečlivě a pevně ušita z kvalitních materiálů, aby měla co největší životnost. Vzhledem ke svým rozměrům je vhodná pro střední a velká plemena psů.
4,60 € 3,82 €

Hracka pes Drunken Animals Loppi plyš 54cm

Hračka Loppi ze série Drunken Animals poskytuje spoustu zábavy pro psy i jejich majitele. Hračka je pečlivě a pevně ušita z kvalitních materiálů, aby měla co největší životnost. Vzhledem ke svým rozměrům je vhodná pro střední a velká plemena psů.
4,60 € 3,82 €

Hracka pes extra odolná pískací 58cm Skinneeez

Hračka Skinneeez poskytne Vašemu mazlíčkovi zábavu na dlouhé hodiny. Jedná se o extra odolnou hračku s dlouhou životností. Skinneeez je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů, není plněná vatou či jiným materiálem, takže nehrozí nepořádek.
14,67 € 12,14 €

Hracka pes Jezevcík DOUGY pískací plyšový 30cm

Jezevčík Dougy je ideální hračkou pro psy. Pískání upoutá pozornost psa. Hračka je vyrobena z kvalitního plyše, který má dlouho životnost a je příjemný na dotek. Délka hračky je cca 30 cm.
8,83 € 7,31 €

Hracka pes Jumbo pískací 83cm Skinneeez

Jumbo Skinneez je pískací hračka, která zaujme Vašeho psa jistě na dlouhé hodiny. Skinneeez jsou kvalitní hračky s dlouhou životností vyrobené ze zdravotně nezávadných materiálů. Jumbo Skinneez nejsou nijak plněné takže nehrozí nepořádek, když pes hračku roztrhne.
14,40 € 11,91 €

Hračka Pes Kachna Divoká Pískací Skinneeez

Pískací hračka Skinneez ve tvaru divoké kachny. Jedná se o veselou hračku, která poskytne Vašemu mazlíčkovi hodiny zábavy. Jedná se o extra odolnou hračku s dlouhou životností. Divoká kachna Skinneeez je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů, není plněná vatou či jiným materiálem, takže nehrozí nepořádek.
Od 7,31 €

Hracka pes Kachna plyš Ferdinand 36cm KAR

Kačer Ferdinand je fantasticky jemná hračka pro psy určená pro tulení a mazlení. Při žvýkání vydává hračka reálný zvuk kachny. Odolný plyš má dlouhou životnost a díky možnosti prát hračku na 30 °C v pračce je údržba velmi snadná.
8,37 € 6,90 €

Hracka pes Kachna plyš pískací 45cm KAR

Plyšová kachna je ideální pro aportování, přetahování i mazlení. Poskytne Vašemu mazlíčkovi hodiny zábavy. Pozornost psa upoutá pískání, které kachna vydává při skousnutí. Pro snadnou údržbu lze pískací plyšovou kachnu prát v pračce na 30 °C.
9,29 € 7,68 €

Hracka pes Kohout pískací 32cm Skinneeez

Pískací hračka Skinneez ve tvaru kohouta. Jedná se o veselou hračku, která poskytne Vašemu mazlíčkovi hodiny zábavy. Jedná se o extra odolnou hračku s dlouhou životností. Kohout Skinneeez je vyroben ze zdravotně nezávadných materiálů, není plněná vatou či jiným materiálem, takže nehrozí nepořádek.
7,41 € 6,12 €

Hracka pes Kosticka plyš pískací 13cm KAR

Pískací hračka ve tvaru kosti je jednoduchá, ale účinná. Pískání upoutá psovu pozornost na dlouhou dobu. Hračka je vyrobena z pevných materiálů, které odolají i zoubkům štěňat. Plyšová kostička je určena pro žvýkání a kousání.
3,22 € 2,67 €

Hračka Pes Kravička Plyš 25 cm Zolux

Plyšová hračka výrobce Zolux ve tvaru kravičky je ideální pro mazlení i žvýkání a kousání. Je vyrobena z na dotek příjemného plyše, který je zároveň odolný vůči kousancům. Použité materiály jsou zdravotně nezávadné a hračka má evropskou certifikaci.

Hracka pes Lama malá pískací plyšová 30cm TR 1ks

Plyšová Lama je ideální hračka pro Vašeho mazlíčka. Je vyrobena z měkkého plyše, který je příjemný na dotek, avšak dostatečně pevný, aby odolal kousání a žvýkání. Lama vydává různé zvuky a tím pádem psa jen tak neomrzí.
9,98 € 8,28 €

Hracka pes Liška pískací plyš s uzlíky 34cm TR

Pískací hračka pro psy ve tvaru lišky. Jedná se o hračku vyrobenou z odolného, ale na dotek příjemného plyše. Díky originálnímu zvuku, který liška vydává, bude pejsek vyžadovat hračku znovu a znovu.
12,33 € 10,21 €

Hračka Pes Liška Pískací Skinneeez

Pískací hračka Skinneez ve tvaru lišky. Jedná se o veselou hračku, která poskytne Vašemu mazlíčkovi hodiny zábavy. Jde o extra odolnou hračku s dlouhou životností. Liška Skinneeez je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů, není plněná vatou či jiným materiálem, takže nehrozí nepořádek.
Od 5,11 €

Hracka pes Medved s plast. lahví 55cm Skinneeez

Hračka Skinneeez Medvěd je extra odolná a zaujme Vašeho mazlíčka na dlouhé hodiny. Hračka má na spodní straně otvor na suchý zip, který umožňuje vyměnit zmačkanou a nezajímavou pet láhev za novou. Hračky Skinneeez jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů.
11,22 € 9,29 €

Hracka pes Medvídek plyš 45cm pískací KAR

Hračka ve tvaru medvídka je vhodná především pro střední a velká plemena psů. Medvěd je vyroben z příjemného a pevného plyše, který odolá kousání. Při stisknutí píská a tím upoutá pozornost psa. Díky poutku lze hračku použít i pro přetahování. Plyšový medvídek je ale vhodný také k aportování.
13,85 € 11,45 €

Hracka pes Míc s ocáskem pískací 26cm Skinneeez

Zábavná kožešinová zvířátka Skinneeez jsou ideální hračky pro psy ať už pro hraní s pánem či psím kámošem. Pružná část mezi hlavou a ocasem zaujme pozornost psa stejně jako pískání, které hračka vydává při stisknutí. Skinneez jsou hračky z kvalitních a odolných materiálů, které jsou zdravotně nezávadné. Hračky také nejsou nijak plněné, takže nehrozí nepořádek, když pes hračku roztrhne.
6,81 € 5,61 €