Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  Belcando

  Krmivo Belcando je původem z Německa. Výrobci značky při sestavování receptur dávají přednost přírodním surovinám vysoké kvality. Kvalitni výběr surovin pro ně mimo jiné také znamená, že v krmivech nepoužívají umělá barviva, zchutňovadla ani konzervační látky, sójovou bílkovinu, kafilární masokostní moučku ani geneticky modifikované výrobky. Z předností značky jmenujme použití ovesných otrub, karobu - s výraznými stabilizujícími účinky na trávící soustavu, systém přírodní stimulace obranného systému ProImmun, který funguje na principu vazby ß 1.3/1.6 glukanů z kvasnic na receptory imunitních buněk a obsah prokyanidů z jader hroznového vína s vysokými antioxidačními účinky (ochrana organismu před působením volných radikálů - zpomalení stárnutí, snížení rizika nádorového nebo jiného onemocnění - ledvin, slinivky břišní apod.). Ve všech recepturách je obsažen výtažek z Yuccy, který přirozenou cestou omezuje tvorbu čpavku a váže sloučeniny síry, které vznikají při přeměně vlákniny v tlustém střevě. NOVINKA! Receptury krmiv jsou obohaceny o semeno "CHIA" neboli šalvěje španělské. Ta má svými slizotvornými látkami blahodárné účinky na sliznice zažívacího traktu a je z rostlinných zdrojů nejbohatším zdrojem omega 3 nenasycených mastných kyselin (nádherně lesklá srst, podpora funkce imunitního systému). V některých nových recepturách podíl bylinné složky. Vyřazení pšenice. 

  O výrobci i krmivu jsou další informace na www.bogro.de

  Ke krmivu jsou na vyžádání k dispozici odměrky.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Belcando Adult Active

  Belcando Active představuje recepturu s vysokým podílem masa pro aktivní psy. Lněné semínko, lecithin, kyselina linolová, výtažek z Yuccy, drcené jádra hroznového vína, se semínkem chia a karobem pro stabilní trávení. Optimalizovaný poměr bílkovin a energie pro psy v zátěži.
  Od 145,00 Kč

  Belcando Adult Dinner

  Belcando Adult Dinner je velmi vhodné krmivo pro psy vyrovnané povahy s obvyklou úrovní aktivity. Vhodné i pro psy citlivé, kteří nesnáší některé potraviny, zvláště pak pšeničný lepek nebo hovězí, krmivo je neobsahuje. Vysoký podíl masa (75% živočišných bílkovin - 65% z drůbeže, 10% z ryb).
  Od 145,00 Kč

  Belcando Adult Grain Free

  Belcando Adult Grain Free je receptura s obilninou, která vlastně ani obilninou není. Místo obiloviny je v krmivu použit amarant. Krmivo pro psy s citlivým trávením.
  Od 147,00 Kč

  Belcando Adult Grain Free Ocean

  Belcando Adult Grain Free Ocean je receptura krmiva pro psy z řady single proteinových krmiv s amarantem. Alternativní výživa pro psy nesnášející lepek nebo obiloviny.
  Od 147,00 Kč

  Belcando Adult Light

  Belcando Adult Light je kompletní krmivo pro psy s nadváhou se snadno stravitelnými uhlovodany rýží, bramborami a ovesnými otrubami. 70% podíl živočišných bílkovin (60% drůbež, 10% ryba), 30% rostlinné bílkoviny.
  Od 145,00 Kč

  Belcando Adult Multi & Croc

  Pestrá směs granulí s těstovinami, zeleninovými granulemi, rýžovými granulemi a nejrůznějšími masovými granulemi. Belcando Adult Multi & Croc po smíchání s vodou pokryje výborná omáčka a poskytne stejně plnohodnotnou stravu, jako by se jednalo o běžné granulované krmivo.
  Od 145,00 Kč

  Belcando Adult Power

  Belcando Adult Power je krmivo pro dospělé psy v extrémě vysoké zátěži. Vysoký podíl energie z tuku, vysoký podíl masa (85% živočišných bílkovin - 70% z drůbeže, 15% z ryb) a podpůrné doplňky pro optimální funkci organismu.
  Od 145,00 Kč

  Belcando Finest Croc

  Krmivo Belcando Finest Croc je určeno pro malé a střední psí gurmány. Krmivo je snadno stravitelné díky vysokému podílu masa (85% živočišných bílkovin - 75% z drůbeže, 10% ryby - sleď) a prospívá organismu díky obsaženým dalším biologicky prospšným látkám. S ojedinělou přílohou - po zalití teplou vodou se vytvoří omáčka.
  Od 145,00 Kč

  Belcando Finest Grain Free

  Belcando Finest Grain Free je recepturou krmiva pro psy s citlivým trávením. Specialitou této receptury je zvýšení chutnosti díky výborné omáčce, která je již součástí granulí. Zdrojem živočišné bílkoviny v krmivu je jehně a kuře.
  Od 147,00 Kč

  Belcando Finest Grain Free Salmon

  Belcando Finest Grain Free Salmon je recepturou krmiva pro psy s citlivým trávením. Specialitou této receptury je zvýšení chutnosti díky výborné omáčce, která je již součástí granulí. Zdrojem živočišné bílkoviny v krmivu je ryba.
  Od 147,00 Kč

  Belcando Finest Light

  Belcando Finest Light je kompletní krmivo pro malá a střední plemena psů s nižší potřebou energie s ojedinělou přílohou - po zalití teplou vodou se vytvoří omáčka.
  Od 145,00 Kč

  Belcando Junior Grain Free

  Kompletní krmivo pro mladé psy středních a velkých plemen od 4 měsíců věku nebo mladé psy s alergiemi na obiloviny. Alternativní výživa. 80 % živočišné bílkoviny (drůbež 55 %, ryby 15 %, z hydrolyzované želatiny 10 %).
  Od 147,00 Kč

  Belcando Junior Lamb & Rice

  Belcando Junior Lamb & Rice je krmivem pro štěňata velkých a obřích plemen od 4 měsíce věku s nižším energetickým obsahem nebo je cestou pro štěňata s citlivým trávením. Receptura je s převahou jehněčí bílkoviny.
  Od 145,00 Kč

  Belcando Junior Maxi

  Belcando Junior Maxi je krmivo určené pro štěňata velkých a obřích plemen od 4 měsíce věku. S nižším energetickým obsahem, který zabraňuje příliš rychlému růstu. Krmivo je snadno stravitelné díky vysokému podílu masa (75% živočišných bílkovin - 60% z drůbeže, 15% z ryb) a s výbornou chutí.
  Od 145,00 Kč

  Belcando Lamb & Rice

  Belcando Lamb & Rice je kompletní krmivo pro citlivé psy. 40% rýže, karobu a ovesných otrub bez obsahu pšeničného lepku, jehněčí a drůbeží maso jako zdroj živočišných bílkovin, lněné semínko s vysokým obsahem omega - 3 mastných kyselin pro dobrý stav kůže a srsti.
  Od 145,00 Kč

  Belcando MIX IT

  Belcando MIX IT je doplňkové krmivo k vařené krmné dávce, pro psy krmené BARF dietou, případně jako doplněk k masovým konzervám a to bez obsahu lepku.
  Od 147,00 Kč

  Belcando Puppy Gravy

  Belcando Puppy Gravy je vhodné kompletní krmivo pro štěňata všech plemen, pro štěňata velkých plemen do tří měsíců věku. Optimální stravitelnosti je dosaženo díky vysokému podílu masa (80% živočišných bílkovin - 60% z drůbeže, 15% z ryb, 5% želatina). Účinné látky pro vitalitu organismu a výkonný imunitní systém.
  Od 141,00 Kč

  Belcando Senior Sensitive

  Belcando Senior Sensitive je kompletní krmivo pro starší psy se snadno stravitelnými uhlovodany - rýží a bramborami a ovesnými otrubami. Nižší úroveň bílkovin, fosforu a sodíku odlehčuje metabolismu a nezatěžuje vnitřní orgány, zvláště ledviny a játra. Doplňky pro udržení vitality zvířete i ve vyšším věku.
  Od 145,00 Kč
  Filtry Close
  Kategorie