Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

bez rozlišení plemene

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Annamaet Encore 25%

Annamaet Encore je receptura vytvořená bez použití kukuřice a pšenice, pro aktivní psy. Vhodná pro potřeby štěňat včetně štěňat velkých plemen.
Od 15,50 €

Annamaet Extra 26%

Annamaet Extra je receptura vytvořená pro aktivní psy a vhodná pro potřeby štěňat velkých plemen.
Od 16,33 €

Hill's Canine Ib Puppy Chicken&Brown Rice

Osvědčená značka krmiva s novým, inovovaným složením pro štěňata do 1 roku věku.

Nature's Protection Dog Dry Junior Lamb

Nature's Protection Dog Dry Junior Lamb je receptura pro všechna štěňata ve věku 2–18 měsíců s chutným jehněcím obohaceným o účinné látky pro zdravé klouby a plně funkční trávení.
Od 5,47 €

Purina Dog Chow Puppy Lamb+Rice

Purina Dog Chow Puppy Lamb+Rice je kompletní krmivo pro štěňata. Vhodné také pro březí a kojící feny a pro dospělé psy trpasličích plemen.
Od 45,08 €

Calibra Dog Ha Starter & Puppy Lamb

Krmivo Calibra Starter & Puppy jsou hypoalergenní granule pro štěňata ve věku od 4 týdnů do 3 měsíců. Kompletní výživa je nutričně vhodná také pro březí a kojící feny. Vysoce stravitelné krmivo s jehněčím a nízkým obsahem obilovin je speciálně určeno pro citlivé zažívání štěňat po odstavu. Tato receptura zajišťuje správný vývoj a růst Vašeho štěněte.
Od 13,39 €

Marp Holistic Salmon ALS Grain Free

Receptura krmiva Marp na rybě a vejcích. Pro dospělé psy všech plemen, vhodná také pro štěňata. Receptura bez obilovin - grain free diet.
Od 17,16 €

Bosch Dog Junior Lamb&Rice

Kompletní krmivo pro štěňata od firmy Bosch, která mají zažívací potíže, citlivé trávení nebo alergie.
Od 12,88 €

Carneeval ACTIVE PUPPY

Unikátní biologicky funkční receptura krmiva Carneeval určená pro bezproblémový start do života vašich štěňat. Lahodná britská krůta, pstruh a bílé ryby podávané spolu s hnědou rýží, ovocem a zeleninou: 42.5% Krůta, 10% Pstruh, 5% Bílé ryby & 1.5% Lososový olej
Od 6,99 €

Bosch Dog Puppy 7,5kg

Plnohodnotné krmivo pro dokrmování štěňat a postupný návyk na pevnou stravu od 2. měsíce věku až do období přechodu na krmiva pro rostoucí štěňata (4. měsíc věku).
31,92 € 26,40 €

Brit Care Dog Grain-free Puppy Salmon & Potato

Bezobilná receptura pro štěňata a mladé psy všech plemen (od 4 týdnů do 12 měsíců). Krmivo je vhodné také pro kojící a březí feny. Obsah glukosaminu a chondroitinu, stabilizace střevní mikroflóry a omezení patogenů ve střevě vlivem MOS, ochrana sliznic a jater prostřednictvím extraktu z juky a ostropestřce mariánského. Ovocný a bylinný extrakt.
Od 5,57 €

Carnilove Dog Salmon & Turkey for Puppies NEW

Carnilove pro štěňata do 12 měsíce věku s lososem a krocanem.
Od 10,07 €

Fitmin For Life Puppy

Kompletní krmivo pro štěňata, březí a kojící feny všech plemen s 50 % bílkovin živočišného původu.
Od 37,40 €

Eukanuba Dog Puppy&Junior Lamb&Rice

Eukanuba pro rostoucí psy všech plemen, pro štěňata, která upřednostňují příjem jehněčího.
Od 6,49 €

FirstMate Pacific Ocean Fish Puppy

FirstMate Pacific Puppy je kompletní krmivo pro štěňata, březí, kojící feny a pracující psy všech velikostních rázů. Bez obsahu obilnin, bezlepková dieta, jediný zdroj živočišné bílkoviny
Od 19,18 €

Wolf's Mountain Dog Junior Valley Grain Free

Hypoalergenní grain free krmivo značky Wolf's Mountain vhodné pro štěňata od 1 do 12 měsíců a pro dospělé psy malých plemen. 5 ryb & kuře, ovoce a zelenina.
Od 15,50 €

Magnusson Meat Biscuit JUNIOR

Magnusson Junior meat biscuit je kompletní krmivo pro štěňata všech plemen. Krmivo je vyrobeno ze 100% čerstvého masa a dalších vynikajících čerstvých surovin. Krmivo vyrobené pečením.
Od 23,46 €

Naturea GF dog Growth - Puppy all breeds 12kg

Krmivo Naturea Grain free pro štěňata všech plemen. Přirozeně chutné. Receptura bez obilovin, obiloviny jsou nahrazeny bramborem. Fruktooligosacharidy jako stabilizující složka trávení.
Od 71,81 €

Naturea Naturals dog Puppy Chicken 12kg

Kuřecí maso a moučka jako základ kompletního krmiva Naturea pro štěňata všech plemen. Výborně stravitelná rýže jako zástupce hypoglykemické obiloviny spolu s ovocnou a bylinnou složkou jako zdrojem energie, přírodní složité cukry pro stabilizaci trávení.
Od 0,64 €

Nuova Fattoria Mister Puppy

Krmivo pro štěňata Nuova Fattoria (od 6 týdnů do 12 měsíců) a pro březí a kojící feny. Vepřové a kuřecí. Receptura výborně chutná. Výjimečný poměr kvality a ceny.
Od 11,55 €