Hledat
Česká koruna
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  bez rozlišení plemene

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Wolfsblut Puppy Wild Duck

  Kompletní krmivo Wolfsblut pro štěňata všech plemen s optimální hladinou energie z různých zdrojů s vysokým podílem kachního masa. Divoká kachna má kořeněnou aromatickou chuť. Přírodní složky krmiva s bylinami, ovocem a zeleninou se svými kladnými účinky na zdraví.
  Od 439,00 Kč

  Dog's love Puppy

  Dog's love je kompletní krmivo pro štěňata v provedení 3 a 10kg, 100% bez kuřecí bílkoviny, s krůtou garantující maximální chutnost, s DHA pro správný rozvoj mozku, s rozmarýnovým extraktem jako přírodním antioxidantem, s omega 3,6- mastnými kyselinami na kvalitní srst. Od tvůrce seriálu "Kočka není pes".
  Od 182,00 Kč

  Canine Caviar Free Spirit (kuře)

  Krmivo Canine Caviar je ZÁSADITÁ strava pro psy s omezeným počtem složek, která obsahuje kuřecí protein nejvyšší kvality a prospěšný jediný zdroj sacharidů, kterým je proso. Strava s nízkým glykemickým indexem, bez přidaných konzervačních látek, hormonů, GMO nebo ethoxychinu. Neobsahuje žádné vedlejší živočišné produkty. Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy, kojící feny a je skvělé pro rostoucí štěňata středních a velkých plemen.
  Od 459,00 Kč

  Profine NEW Dog Puppy Chicken & Potatoes

  Kompletní krmivo Profine, přírodní receptura - kuřecí maso a brambory pro štěňata a mladé psy. Growth Balance Formula: vysoký obsah živin – proteinů a tuků pro vyvážený růst a zdravý vývoj svalů. Probiotika a funkční vitamíny A,C a E pro podporu imunity. Vyvážený poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin pro učenlivost a podporu činnosti nervové soustavy. Vysoký obsah kvalitního masa pro zdravé trávení, snižuje riziko trávicích potíží.
  Od 317,00 Kč

  Profine NEW Dog Puppy Lamb & Potatoes

  Přírodní kompletní hypoalergenní krmivo Profine z jehněčího a brambor pro štěňata a mladé psy.
  Od 355,00 Kč

  AATU Dog 85/15 Puppy Salmon

  Kompletní grain - free suché krmivo pro štěňata a mladé psy. 85% masa (losos), 15% ovoce, zeleniny, bylinek a rostlinných výtažků, 0% obilovin, brambor a lepku. Od značky krmiva AATU.
  Od 645,00 Kč

  Happy Dog Supreme Baby Lamb & Rice

  Kompletní krmivo Happy Dog Supreme pro citlivá štěňata velkých a středních plemen nad 11 kg dospělé hmotnosti. Pro první fázi růstu od 4. týdne života do ukončeného 6. měsíce (fáze 1). Jediný zdroj bílkoviny. Jehněčí.
  Od 121,00 Kč

  Happy Dog Supreme Baby Original

  Kompletní krmivo pro štěňata velkých a středních plemen nad 11 kg dospělé hmotnosti. Od 4. týdne života do ukončeného 6. měsíce (fáze 1). Srdíčkový tvar granulí pro větší plochu trávení a snadné kousání. Pět různých zdrojů bílkoviny.
  Od 117,00 Kč

  CHICOPEE CLASSIC NATURE PUPPY LAMB-RICE

  CHICOPEE CLASSIC NATURE PUPPY LAMB-RICE je určeno pro rostoucí štěňata všech plemen.
  Od 199,00 Kč

  CHICOPEE HOLISTIC PUPPY LAMB-RICE 12kg

  CHICOPEE HOLISTIC PUPPY LAMB-RICE je určeno pro rostoucí štěňata všech plemen citlivá na krmivo. Pro krmivo Puppy jehně & brambory bylo použito chutné a kvalitní jehněčí maso a snadno stravitelné brambory. Vyvážené poměry vápníku, fosforu a jiných minerálů podporují vývoj silných kostí a zubů.
  1 563,00 Kč

  Calibra Dog Premium Line Puppy&Junior

  Calibra Premium pro štěňata malých a středních plemen do 30kg hmotnosti v dospělosti. Granule plné kuřecího masa, zelenina, ovoce, složky pro dobré trávení.
  Od 191,00 Kč

  Fitmin dog Purity GF Puppy Fish

  Kompletní krmivo Fitmin dog Purity pro štěňata, březí a kojící feny všech plemen s rybím masem, ovocem a zeleninou.
  Od 430,00 Kč

  Fitmin dog Purity Rice Puppy Lamb&Salmon

  Kompletní krmivo Fitmin dog Purity pro štěňata, březí a kojící feny všech plemen s jehněčím a rybím masem. Ovocná složka s kustovnicí pro vysokou obranyschopnost Vašeho štěńátka.
  Od 410,00 Kč

  PURE DOG FOOD - CHICKEN DELICIOUS

  Kompletní dehydratované krmivo bez obilovin pro dospělé psy a štěňata. Tento originální recept poskytuje stravu s vysokým obsahem bílkovin, která je ideální pro aktivní psy, štěňata, březí feny, a stejně tak pro psy, kteří potřebují přibrat na váze.
  Od 395,00 Kč

  PURE DOG FOOD - DUCK DELIGHT

  Kompletní dehydratované krmivo bez obilovin pro dospělé psy a štěňata. Strava s prémiovým zdrojem masa. Tento recept obsahuje velké množství bílkovin. Je ideální pro aktivní psy, štěňata, březí feny, a stejně tak pro psy, kteří potřebují přibrat na váze. 2 kg Pure odpovídá 8 kg syrové čerstvé stravy. Balení 2 kg Duck Delight obsahuje 0,6 kg dehydratovaného kachního masa, to znamená 2,4 kg čerstvého kachního masa.
  Od 395,00 Kč

  PRINS ProCare grain free PUPPY/junior

  100 % přírodní, za studena lisované holistické krmivo bez obilovin. Kompletní krmivo pro štěňata všech plemen.
  Od 473,00 Kč

  PETKULT dog STARTER lamb/rice

  PETKULT dog STARTER je pokročilá receptura přírodních krmiv pro štěňata všech plemen ve věku 1 až 6 měsíců a pro březí a kojící feny. 60% dehydratovaného jehněčího a krůtího masa a jednoduchých surovin s vysokou stravitelností, které zabraňují vzniku alergií, s moukou z rohovníku obecného. Chelátová forma stopových prvků.
  Od 255,00 Kč

  PETKULT dog MINI JUNIOR lamb/rice

  PETKULT dog MINI JUNIOR je pokročilá receptura přírodních krmiv, které poskytují živiny potřebné pro růst a vývoj štěňat malých plemen ve věku 6 až 12 měsíců. Obsahuje 60% dehydratovaného jehněčího a krůtího masa a jednoduchých surovin s vysokou stravitelností, které zabraňují vzniku alergií. S moukou z rohovníku a s extraktem z brusinek.
  Od 256,00 Kč