Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  bez rozlišení plemene

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Annamaet Grain Free Aqualuk

  Annamaet Grain Free Aqualuk je receptura „z chladných vod“ obsahuje živočišné bílkoviny z divokých tichomořských lososů a sleďů.
  Od 147,00 Kč

  Annamaet Grain Free Salcha

  Annamaet Grain Free Salcha je drůbeží bezobilná receptura, která obsahuje živočišné bílkoviny z kuřete, krůty a kachny. Jde o velice chutné krmivo.
  Od 147,00 Kč

  Annamaet Option 24%

  Annamaet Option je vyrobena z divokých tichomořských lososů a zvěřiny. Velmi oblíbená receptura, vhodná je třeba při řadě potravinových alergiích.
  Od 147,00 Kč

  Nature's Protection Dog Dry Adult Lamb

  Nature's Protection Dog Dry Adult Lamb je krmivo z kvalitních vstupních surovin obohacené nutraceutiky a prebiotiky pro psy s citlivým trávením.
  Od 90,00 Kč

  Taste of the Wilde Pine Forest

  Taste of the Wilde Pine Forest je zvěřina a jehněčí jako alternativní zdroj proteinů, který je výborný stravitelný i pro citlivější žaludky. Ovoce, zelenina a luštěniny pro doplnění kompletního a vyváženého krmiva. Nezaměnitelná chuť a vůně zvěřiny okouzlí vašeho gurmána tak, jak to příroda původně zamýšlela. Váš pes si touží ulovit svou vlastní kořist ve svěžím borovém lese, tak mu to dopřejte.
  Od 310,00 Kč

  Aatu Dog 80/20 Chicken

  Aatu Dog 80/20 Chicken je krmivo pro psy z velké Británie. Vysoký podíl živočišné bílkoviny (až 80%) v . Bez obiloviny, gluteinů (rostlinná bílkovina), sóji ani brambor. AATU je monoproteinové krmivo, je vhodné i pro alergické psy. Vysoká koncentrace surovin.
  Od 515,00 Kč

  Bozita DOG Lamb & Rice Wheat Free

  Bozita pro psy vyšší citlivostí na pšeničný lepek. S čerstvým jehněčím masem a kukuřičnými klíčky, lněné semínko pro lesklý kožíšek.
  Od 459,00 Kč

  Bozita Robur DOG Sen. Grain Free Reindeer 26/16

  Grain-free receptura Bozity s kuřecím a sobím masem s obsahem 67% živočišného proteinu. Určeno pro psy citlivé na lepek nebo na běžné zkrmování psům s normální aktivitou.
  Od 233,00 Kč

  Bozita Robur DOG Sen. Single Protein Lamb

  Bozita s čerstvým a sušeným jehněčím masem pro psy s citlivým zažíváním. Snížený obsah obilovin, rozmarýn a lněné semínko pro hustý a krásně lesklý kožíšek.
  Od 216,00 Kč

  Bozita Robur DOG Sen. Single Protein Salmon

  Bozita receptura s čistým lososem a rybou. Pro náročné psy na kvalitu a složení stravy. S kukuřičnými klíčky a čekankou.
  Od 216,00 Kč

  Marp Variety Blue River

  Bezlepkové krmivo Marp Variety s čerstvým lososem. Pro krásný kožíšek a dobré trávení.
  Od 349,00 Kč

  Wolfsblut Adult ATLANTIC TUNA

  Wolfsblut pro dospělé psy s tuňákem jako jediným zdrojem živočišné bílkoviny. Receptura bohatá na přírodní tělu prospěšné látky, plná antioxidantů, bez přidaného cukru, soji, bez obilnin.
  Od 2 310,00 Kč

  Wolfsblut Adult CHICKERIA

  Wolsblut pro dospělé psy z kuřecího masa a sladkých brambor doplněný o bylinky, ovoce a zeleninu včetně rostlin řazených do superpotravin. Receptura s antioxidanty, postavená na jednom zdroji bílkovin. Bez lepku, bez kukuřice, bez průmyslově vyráběného cukru, bez soli, bez chemických přísad, bez laktózy a bez sóji.
  Od 2 220,00 Kč

  Wolfsblut Adult DEEP GLADE

  Wolfsblut receptura krmiva pro dospělé psy s masem z jelena a vodního buvola doplněná o celou řadu bylinek, ovoce a zeleniny a látek rostlinného původu z kategorie superpotravin. Bez obsahu soji, bez obilnin, bez přidaného cukru.
  Od 2 465,00 Kč

  Wolfsblut Adult DOWN UNDER

  Wolfsblut hovězí pro dospělé psy s další celou řadou organismu prospěšných látek včetně superpotravin rostlinného původu. Kvalitní složení bílkoviny s nižším obsahem tuku.
  Od 2 310,00 Kč

  Wolfsblut Adult FOODIES CHOICE

  Křepelka a krůtí tuk v receptuře krmiva Wolfsblut vhodná pro dospělé psy se sklonem k alergii nebo k běžnému zkrmování pro normální psy. Receptura bez obilovin, bez přidaného cukru, se sladkými bramborami a celou řadou druhů ovoce, zeleniny a bylinek.
  Od 2 495,00 Kč

  Wolfsblut Adult GOLDEN GOOSE

  Wolfsblut se pštrosím, husím, masem divokého ptactva a zaječím masem. Atraktivní kombinace nejen pro psy citlivé na potravu. Receptura s širokým zastoupením ovoce, zeleniny a superpotravin rostliného původu. S bylinkami. Pro každý den Vašeho psa.
  Od 2 220,00 Kč

  Wolfsblut Adult Jack Rabbit

  Krmivo Wolfsblut se zaječí a králičí bílkovinou - přirozenou kořistí psovitých šelem doplněnou o ovoce, zeleninu a bylinky včetně superpotravin rostlinného původu. Krmivo bez přidaného cukru a bez obilovin, plné vitamínů a přírodních antioxidantů z původních přírodních zdrojů.
  Od 2 560,00 Kč

  Wolfsblut Adult Western Cape

  Wolfsblut pro dospělé psy se pštrosím masem. Receptura plná ovoce, zeleniny i superpotravin rostlinného původu. Bez obilovin, bez přidaného cukru.
  Od 2 310,00 Kč

  Wolfsblut Adult Wilde Game

  Krmivo Wolfsblut pro dospělé psy s masem divokých ptáků a pštrosem. Pro citlivé trávení nebo denní krmení psů všech plemen. Receptura bohatá na antioxidanty přírodního původu z ovoce a zeleniny. Prebiotika pro zdravé trávení.
  Od 2 415,00 Kč