bez rozlišení plemene

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Brit Premium Dog Sport

Brit Premium Dog Sport je kompletní krmivo určeno pro psy v zátěži, v rekonvalescenci nebo psy s horším příjímáním krmiva. Zátěží psa může být i pohyb nebo odpočinek v horších klimatických podmínkách (chlad, vlhko apod.)
Od 59,00 Kč

Pro Plan Dog Adult All Size Performance 14 Kg

Pro Plan Dog pro psy v zátěži je kompletní krmivo s dostatkem energie pro aktivní a pracovní psy všech plemen od dosažení dospělosti po celých jejich aktivní život.
1 382,00 Kč 1 163,00 Kč

Purina Dog Chow Active Chicken 14 Kg

Purina Dog Chow Active Chicken je kompletní krmivo, které je doporučeno pro aktivní dospělé psy s kuřecím masem a rýží.
1 184,00 Kč 833,00 Kč

Aatu Dog 80/20 Duck

Aatu Dog 80/20 Duck je monoproteinová receptura krmiva vhodná i pro alergické psy. Krmivo je původem z Velké Británie. Vysoký podíl živočišné bílkoviny v krmivu (až 80%). Bez obiloviny, gluteinů (rostlinná bílkovina), sóji ani brambor. Vysoká koncentrace surovin.
Od 595,00 Kč

Acana Heritage Sport&Agility Dog

Acana Heritage Sport&Agility Dog je určena pro sportovně založené psy, pro psy v rekonvalescenci - receptura bohatá na živočišné bílkoviny a to až z jejich 60% podílem.
Od 1 338,00 Kč

Anka Hi Performance 20kg

Anka Hi Performance je kompletní krmivo střední třídy pro kojící feny a psy v zátěži.
1 560,00 Kč 1 291,00 Kč

Arden Grange Prestige rich in fresh Chicken

Arden Grange Prestige je velmi chutná receptura s vysokou koncentrací živin s čerstvým kuřecím masem. Obohaceno o nukleotidy na podporu trávení a extraktem z brusinek, vysoký obsah antioxidantů přírodního původu.
Od 334,00 Kč

Calibra Dog En Energy

Calibra Energy nabízí vysoký obsah živin, který splňuje požadavky na výživu aktivních a pracovních psů nebo psů v rekonvalescenci. Zvýšený obsah proteinů rychleji obnovuje svalovou tkáň, zvyšuje vytrvalost a zlepšuje kondici. Dostatečné množství vitaminů a antioxidantů pomáhá regeneraci po zátěži.
Od 216,00 Kč

Calibra Dog Premium Energy

Calibra Dog Premium Energy je kompletní krmivo pro dospělé aktivní psy, psy pracovní, pro psy obtížně krmitelné nebo v rekonvalescenci. Obsah chondroprotektiv působí preventivně proti kloubním potížím a podporuje regeneraci kloubních chrupavek, drůbeží játra podporují chutnost. Ovocná složka krmiva s prvky pro stabilizaci trávení psů v záteži.
Od 173,00 Kč

Belcando Adult Active

Belcando Active představuje recepturu s vysokým podílem masa pro aktivní psy. Lněné semínko, lecithin, kyselina linolová, výtažek z Yuccy, drcené jádra hroznového vína, se semínkem chia a karobem pro stabilní trávení. Optimalizovaný poměr bílkovin a energie pro psy v zátěži.
Od 145,00 Kč

Bewi Dog Basic Menue

Komletní krmivo pro dospělé psy s normální nebo zvýšenou aktivitou. Optimální kondice a vitalita. Posiluje imunitní systém. Zdravá kůže a srst díky esenciálním mastným kyselinám, lecithinu a pivovarským kvasnicím. Podpora látkové výměny. Obsahuje přírodní antioxidanty.
Od 88,00 Kč

Bewi Dog Sport

Bewi Dog Sport je krmivo pro dospělé psy ve vysoké zátěži, pro březí a kojící feny, pro psy ve vysoké psychické zátěži. Pro optimální kondici a vitalitu. Vysoká stravitelnost.
Od 88,00 Kč

BiOMill Prof. Medium Sensitive Tripe&Rice with Potatoes

Biomill s dršťkami a rýží. Pro citlivé psy nebo pro psy ve vyšší zátěži.
Od 511,00 Kč

Bosch Dog Active

Plnohodnotné a kompletní krmivo Bosch Active je určeno pro psa ve vysokém pracovním zatížení, ze surovin zaručující rychlou a trvalou výkonostní pohotovost psa i při dlouhodobých fázích jeho výcviku a tréninku.
Od 234,00 Kč

Trainer Top Breeder Endurance 28/12 20kg

Kompletní krmivo pro psy v záteži řady Trainer Top Breeder.
947,00 Kč 766,00 Kč

Brit Care Dog Endurance

Hypoalergenní receptura kachna s rýží pro aktivní psy, psy v zátěži. Přirozeně chutná receptura s prebiotiky (MOS, FOS, inulin), ovocnou a bylinou složkou, se zdrojem látek pro zdraví a pohyblivost kloubů (chondroitin, glukosamin, yucca). Ostropestřec mariánský podporuje regeneraci jater. Složky pro svěží dech a prevenci tvorby zubního plaku.
Od 106,00 Kč

Brit Care Dog Show Champion

Kompletní krmivo hypoalergenní receptury pro psy s požadavky na výstavní kondici. Brit Care Dog Show Champion. Stravitelná a kvalitní bílkovina, nenasycené mastné tuky pro skvělou kondici. Vyvážené vysoce stravitelné krmivo určené k dlouhodobé výživě.
Od 106,00 Kč

Eminent Dog Energy

Receptura krmiva Eminent Dog Energy je vytvořena pro psy s vysokou fyzickou zátěží. Vysoká hladina stravitelných bílkovin 31 % (kuřecí maso) a tuků 22 % (drůbeží tuk) dodává psům v extrémních podmínkách dostatek energie a společně s optimálním poměrem omega-6 a omega-3 mastných kyselin zajišťují jejich vynikající kondici a vitalitu.
Od 923,00 Kč

Eukanuba Dog Adult All Performance 15kg

Eukanuba Dog Adult All Performance je kompletní krmivo pro aktivní psy nebo psy s nízkou hmotností ve věku od 1 roku. Pro špičkový výkon nebo úpravu hmotnosti.
Od 384,00 Kč

Eukanuba Dog Adult PP Jogging&Agility 15kg

Eukanuba pro aktivní psy. Kompletní a vyvážené krmivo pro aktivní psy s vyšší energetickou hodnotou. Kuřecí maso minimálně 30%. Chondroitin a glukosamin pro pružnost chrupavek a kloubů, L-karnitin jako doplněk, který maximalizuje využití energie v krmivu. Vyvážený poměr nenasycených mastných kyselin a minerálních látek pro zachování pružné kůže a podporu vysokého lesku srsti.
Od 404,00 Kč