Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  běžná zátěž

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  EUROBEN 25-10 Normal 20 kg

  Kompletní krmivo pro psy v normální běžné zátěži do 3 hodin denně. Kombinace živočišných bílkovin ve vyšší podílu až 65%. Pro psy středních i velkých plemen rodinného typu. Střídmá deklarace živin se jeví jako dlouhodobě bezpečná bez větší zátěže vnitřních orgánů. Preventivně působí proti vzniku nadváhy. Bezproblémový příjem.
  929,00 Kč

  Primordial GF Adult Chicken Salmon

  Kompletní krmivo pro psy Primordial kuře a losos je sestavené jako grain-free dieta na základě holistického přístupu k výživě zvířat s velmi nízkým rizikem alergie. Široké zastoupení spektra živočišné bílkoviny, s ovocem a zeleninou. Rovnováha chuti a živin, s vysokou biologickou hodnotou.
  Od 354,00 Kč

  Primordial GF Adult Deer Turkey

  Kompletní krmivo pro psy Primordial vysoká zvěř a krocan je sestavené jako grain-free dieta na základě holistického přístupu k výživě zvířat s velmi nízkým rizikem alergie. Široké zastoupení spektra živočišné bílkoviny, s ovocem a zeleninou, vláknina z ananasu, šípek a granátové jablko jsou plné antioxidantů pro zpomalení stárnutí. Rovnováha chuti a živin, s vysokou biologickou hodnotou.
  Od 365,00 Kč

  Calibra Dog EN City NEW

  Speciální dieta pro malé i velké psy, kteří žijí v ruchu velkoměsta. Pro snížení zátěže organismu a omezení vlivu městského prostředí na jeho organismus.
  Od 229,00 Kč

  Belcando MasterCraft Fresh Beef s hovězím masem

  Vysoké obsahy čerstvého hovězího masa s cizrnou, amarantem, svatojánským chlebem se zeleninou, bylinkami a ovocem. Krmivo pro psy podle nejnovějších trendů jejich průmyslově vyráběné stravy. 80% masa, 20% holistických ingrediencí. Amarant, hrachová a fazolová moučka jako náhrada obilovin. S mořským kriilem jako zdrojem glukosaminu pro dobrý stav pohybového aparátu. Chia semínka chrání sliznici střeva a stabilizují zažívání.
  Od 642,00 Kč

  Agil Adult Sensitive Grain Free Lamb,Venision 10kg

  Krmivo s vybranými složkami, které mají velmi nízký alergizující potenciál. Zvěřina a jehněčí, ovoce, zelenina a bylinky s bramborem. Z domácích surovin.
  779,00 Kč 672,00 Kč

  Genesis Pure Canada Grand Prairie Adult

  Genesis pro dospělé psy s vytříbenou směsí chutí a živin. Buvolí maso, křepelka a kuře se zeleninovým banánem, bramborem a dýní s příměsí tmavých bobulí a bylin. Pro potěšení z každého krmení. Speciální výběr zdrojů sacharidů zajišťuje nízký glykemický index krmiva.
  Od 384,00 Kč

  Genesis Pure Canada Deep Canyon Adult

  Kombinace čerstvého jehněčího, kozího a kuřecího v grain - free receptuře krmiva bohaté na antioxidanty z tmavého ovoce pro sílu a vitalitu. Jedinečný výběr bylin pro zdravé trávení a silnou imunitu. Hýčkejte své psa správným výběrem krmiva.
  Od 384,00 Kč

  Genesis Pure Canada Broad Meadow Adult Soft

  Měkká konzistence granulí, složení bez kuřete a drůbeže, nízký glykemický index krmiva. Krmivo s nízkým alergizujícím potenciálem vhodné pro psy s citlivým trávením. S doplňkem bylin a tmavého ovoce. Překypuje antioxidanty, z tmavého masa.
  Od 295,00 Kč

  Calibra Dog Verve GF Adult M&L Salmon&Herring

  Bezobilná receptura krmiva s čerstvým kuřetem a kachnou s jedinečnou triple active formulí (ananas, slávka zelenoústá a kořenem čekanky). Receptura je určená pro dospělé psy středních a velkých plemen s hmotností 10-90 kg. a obsahuje kvalitní zdroje proteinu z 75% živočišného původu.
  Od 349,00 Kč

  ZV1 Salmon & Potato

  Zdravá výživa pro dospělé psy všech plemen včetně březích a kojících fen. Kuřecí a rybí maso se sušeným ovocem, arktickým krilem a ostropestřcem mariánským. Obsahuje až 70% masa v potravinářské kvalitě. Bez obsahu obilovin.
  Od 480,00 Kč