Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  běžná zátěž

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  N&D Gf Pumpkin Dog Adult Mini Codfish & Orange

  Kompletní krmivo značky N&D pro dospělé psy malých plemen.Hrachový škrob, dýně, treska, pomeranč.
  Od 943,00 Kč

  Bosch Dog Adult Lamb&Rice

  Bosch Dog Adult Lamb&Rice je kompletní krmivo pro dospělé psy v normální aktivitě a běžné zátěži.
  Od 249,00 Kč

  N&D Gf Pumpkin Dog Adult Mini Lamb & Blueberry

  Bezobilná receptura značky krmiva N&D s jehněčím a borůvkami pro dospělé psy malých plemen.
  Od 235,00 Kč

  Pro Plan Dog Adult Medium Sens.Dig.Lamb

  PRO PLAN Medium Adult Sensitive Digestion s vysokým obsahem jehněčího. Kompletní krmivo pro dospělé psy středních plemen s citlivým zažíváním.
  Od 1 388,00 Kč

  Bosch Dog Adult Mini Drůbeží&Proso

  Plnohodnotné, vyvážené a kompletní krmivo zn. Bosch pro psy malých plemen, kteří jsou často velmi vybíraví. Vynikající chuť, výživné a lehce stravitelné ve formě malých kroket.
  Od 99,00 Kč

  Bosch Dog Adult Maxi

  Bosch Dog Adult Maxi je kompletní, vyvážené a plnohodnotné krmivo, které je určeno pro dospělé psy v normálním životě a fyzickém zatížení a zejména pro psy velkých plemen.
  Od 252,00 Kč

  Bosch Dog Adult Mini Lamb&Rice

  Plnohodnotné, vyvážené a kompletní krmivo pro psy malých plemen s trochou jehněčího. Vynikající chuť, výživné a lehce stravitelné ve formě malých kroket. Chelátová forma zinku spolu s optimálním poměrem mastných kyselin pro zdravou kůži i srst, vyvážený obsah různých, odlišně rozpustných přírodních vláknin stimuluje a stabilizuje zažívání.
  Od 292,00 Kč

  Acana GRASS-FED LAMB

  Acana GRASS-FED LAMB je jednodruhová receptura řady Acana Singles na jehněčím mase s minimem uměle vyráběných doplňků.
  Od 535,00 Kč

  Calibra Dog En Mobility

  Calibra Dog En Mobility je kompletní krmivo pro dospělé psy s tendencí k problémům pohybového aparátu. Zvýšený obsah chondroprotektiv snižuje bolestivost kloubů, působí proti zánětům, otokům kloubů a zlepšuje stav při artritidě. Optimální složení zohledňuje potřeby na dostatečný přísun bílkovin a energie s ohledem na nutnost udržet optimální váhu zvířete.
  Od 1 905,00 Kč

  Eminent Dog Adult

  Receptura krmiva Eminent Dog Adult je pro dospělé psy malých a středních plemen. Krmivo je založeno na lehce stravitelném kuřecím mase.
  Od 188,00 Kč

  Brit Care Dog Adult Medium Breed Lamb & Rice

  Brit Care Dog Adult Medium Breed je hypoalergenní krmivo pro dospělé psy (od 1 roku do 7 let) středních plemen (10-25 kg). Z jehněčího. S ovocnými a bylinnými výtažky.
  Od 103,00 Kč

  Brit Care Dog Adult Small Breed Lamb & Rice

  Brit Care pro malá plemena psů je krmivo s obsahem jehněčího a s vyšším obsahem energie, která uspokojí pejska i při nízkém dávkování.
  Od 103,00 Kč

  Calibra Dog En Oral Care

  Krmivo Calibra Dog EN Oral Care pro psy z řady Expert Nutrition pomáhá čistit zuby i dásně a minimalizuje usazovaní zubního plaku v každé krmné dávce. Kompletní krmivo pro dospělé psy s požadavkem na zvýšenou péči o ústní dutinu. Každodenní podávání expertní výživy Calibra Oral Care snižuje riziko zánětu dásní, zubního plaku a zápachu z tlamy.
  Od 1 267,00 Kč

  Marp Holistic White Mix Small Breed

  Marp Holistic, receptura pro psy malých plemen. S čerstvým kuřecím masem, kachnou a krůtou.
  Od 397,00 Kč

  Pro Plan Dog Adult Large Rob.Sens.Dig.Lamb

  PRO PLAN Large Adult Robust Sensitive Digestion s vysokým obsahem jehněčího. Kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemen robustního typu s citlivým zažíváním.
  Od 1 388,00 Kč

  Acana PACIFIC PILCHARD

  Acana z řady Singles se sardinkami jako jediným zdrojem živočišné bílkoviny. Sardinky jsou zpracovány jako "celá kořist", s kostmi , s chrupavkami i svalovinou, tak jak by je ve volné přírodě dostal i pes. Pro vybíravé jedlíky, receptura bez obsahu obilovin.
  Od 117,00 Kč

  PRO PLAN Dog Adult Large Athletic Sens.Skin 14 kg

  Pro Plan granule s vysokým obsahem lososa pro dospělé psy velkých plemen atletického typu s citlivou kůží.
  1 677,00 Kč 1 388,00 Kč

  Belcando Adult Dinner

  Belcando Adult Dinner je velmi vhodné krmivo pro psy vyrovnané povahy s obvyklou úrovní aktivity. Vhodné i pro psy citlivé, kteří nesnáší některé potraviny, zvláště pak pšeničný lepek nebo hovězí, krmivo je neobsahuje. Vysoký podíl masa (75% živočišných bílkovin - 65% z drůbeže, 10% z ryb).
  Od 141,00 Kč

  Nativia Adult

  Nativia Adult je krmivo pro dospělé psy od 1 roku do 9 let. Receptura respektuje přirozené zákonitosti výživy psa. Nativia Adult obsahuje 74% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu.
  Od 221,00 Kč

  PRO PLAN Dog Adult Large Robust Sens.Skin 14 kg

  Granule značky Pro Plan pro velká plemena robusního typu s citlivou kůží, se sklonem k tvorně lupů. Bez obsahu pšeničného lepku.
  1 677,00 Kč 1 388,00 Kč