Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  běžná zátěž

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Belcando Adult GF Poultry

  Belcando Adult Grain Free je receptura s obilninou, která vlastně ani obilninou není. Místo obiloviny je v krmivu použit amarant. Krmivo pro psy s citlivým trávením.
  Od 143,00 Kč

  Marp Holistic White Mix Large Breed

  Receptura krmiva MARP Holistic pro velká plemena psů. Kuře, krůta a kachna.
  Od 399,00 Kč

  Nativia Real Meat beef&rice

  Nativia REAL MEAT beef&rice obsahuje 88% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu. Obsah čerstvého masa 42% tj. v sušině 12%, chelátové formy stopových prvků, extrakt z ostropestřce mariánského, rozmarýnový extrakt, receptura obsahuje SYSADOA látky (dříve označovány jako chondoprotektiva).
  Od 165,00 Kč

  Belcando Adult GF Ocean

  Belcando Adult Grain Free Ocean je receptura krmiva pro psy z řady single proteinových krmiv s amarantem. Alternativní výživa pro psy nesnášející lepek nebo obiloviny.
  Od 147,00 Kč

  Nativia Real Meat chicken&rice

  Nativia REAL MEAT chicken&rice obsahuje 89% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu. Obsah čerstvého masa 42% tj. v sušině 12%, chelátové formy stopových prvků, extrakt z ostropestřce mariánského, rozmarýnový extrakt, receptura obsahuje SYSADOA látky (dříve označovány jako chondoprotektiva).
  Od 152,00 Kč

  Belcando Adult Multi & Croc

  Pestrá směs granulí s těstovinami, zeleninovými granulemi, rýžovými granulemi a nejrůznějšími masovými granulemi. Belcando Adult Multi & Croc po smíchání s vodou pokryje výborná omáčka a poskytne stejně plnohodnotnou stravu, jako by se jednalo o běžné granulované krmivo.
  Od 391,00 Kč

  Brit Care Dog Adult Large Breed Lamb & Rice

  Hypoalergenní krmivo Brit Care Dog Adult Large Breed Lamb & Rice je určeno pro dospělé psy velkých a obřích plemen (25 kg a více). Vyvážené vysoce stravitelné krmivo určené k dlouhodobé výživě omezující výskyt trávicích problémů, srdečních potíží a onemocnění kloubů. S ovocnými a bylinnými výtažky. Krmivo působí svým složením také preventivně proti zánětům a podporuje buněčnou i mikrobiální imunitu (ostropestřec mariánský, termostabilní vitamín C, prebiotika MOS & FOS, inulin), stabilizuje trávící trakt.
  Od 103,00 Kč

  Nativia Real Meat rabbit&rice

  Nativia REAL MEAT rabbit&rice obsahuje 89% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu. Obsah čerstvého masa 42% tj. v sušině 12%, chelátové formy stopových prvků, extrakt z ostropestřce mariánského, rozmarýnový extrakt, receptura obsahuje SYSADOA látky (dříve označovány jako chondoprotektiva).
  Od 172,00 Kč

  Bewi Dog Basic

  Krmivo Bewi Dog Basic je pro dospělé psy s normální nebo zvýšenou aktivitou. Vybalancovaný příjem živin pro optimální kondici a vitalitu. Vysoká stravitelnost surovin v receptuře. Obsah extraktu z kvasnic bohatého na ß- glukany posiluje imunitní systém. Esenciálním mastné kyseliny, lecithin a vitamín B pro lesklou a kvalitní srst. Obsah minerálních látek pro správný vývoj kloubů a vazů, s přírodními antioxidanty.
  Od 88,00 Kč

  Nativia Adult Maxi

  Nativia Adult Maxi je kompletní krmivo pro dospělé psy velkých a obřích plemen od 18 měsíců do 7 let. Nativia Adult maxi obsahuje 76% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu.
  Od 929,00 Kč

  Bewi Dog Basic Menue

  Komletní krmivo pro dospělé psy s normální nebo zvýšenou aktivitou. Optimální kondice a vitalita. Posiluje imunitní systém. Zdravá kůže a srst díky esenciálním mastným kyselinám, lecithinu a pivovarským kvasnicím. Podpora látkové výměny. Obsahuje přírodní antioxidanty.
  Od 1 621,00 Kč

  CIBAU Adult Medium

  Kompletní a plnohodnotné krmivo pro dospělé psy všech plemen v běžné fyzické zátěži. Vyvážená strava. Cibau Dog Adult Medium svým složením podporuje správnou funkci trávicího systému.
  Od 289,00 Kč

  Fitmin Dog Maxi Maintenance

  Fitmin pro velká plemena psů v běžné záteži. Kompletní krmivo pro dospělé psy v dospělosti nad 35kg se středním obsahem energie.
  Od 1 261,00 Kč

  Bosch Dog Adult Menue

  Granule se zeleninou od firmy Bosch. Vyvážená směs bílkovinových a zeleninových kroket obohacené bylinnou směsí z velmi pečlivě vybraných prvotřídních komponent. Chelátová forma zinku podporuje celkovou vitalitu, přirozenou imunitu, stav srsti a kůže. Vyvážený a zároveň dostatečný obsah esenciálních mastných kyselin, lecitn a karnitin příznivě ovlivňují energetickou výměnu.
  Od 830,00 Kč

  Crockex Wellnes ADULT MEDIUM/MAXI CHICKEN RICE LOW GRAIN

  Crockex Kuře s rýží je kompletní a pečlivě vyvážené krmivo pro dospělé psy středních, velkých a obřích plemen bohaté na zdraví prospěšné látky. Chutnost krmiva je zaručena zpracováním 39% kuřecího masa. Obsahuje 75% proteinů živočišného původu.
  Od 305,00 Kč

  Fitmin Pes FOR Life Adult Large Breeds

  Kompletní krmivo pro dospělé psy velkých a obřích plemen (od 15 - 18 měsíců). Fitmin FOR Life obsahuje 42 % surovin živočišného původu z toho 7,5 % čerstvého drůbežího masa a drůbežích produktů , chondroitinsulfát a glukosaminsulfát pro výživu kloubů.
  Od 742,00 Kč

  Marp Holistic Red Mix

  Receptura krmiva MARP Holistic na tmavém mase. Hovězí, zvěřina a krůta. Pro dospělé psy všech plemen a všech věkových kategorií, vhodné pro štěňata velkých plemen.
  Od 449,00 Kč

  CIBAU Adult Maxi

  Cibau Dog Adult Maxi je kompletní a plnohodnotné krmivo pro dospělé psy velkých plemen (28-40 kg) stáří 1-6 let a dospělé psy obřích plemen (nad 40 kg) stáří 2 až 5 let v běžné zátěži. Glukosamin a chondroitin sulfát je zařazen v receptuře pro udržení dobré pohyblivosti, karnitin pro optimální a kompletní přeměnu tuků na energii, rybí olej a sojový olej garantují perfektní vyvážení mastných kyselin (Omega-3 a Omega-6). F.O.S. (ovocné oligosacharidy) a pivovarské kvasnice stabilizují aktivitu střev. Suroviny jsou tvarovány do větších granulí než je obvyklé, aby je psi byly nuceni před polknutím rozkousat.
  Od 1 001,00 Kč

  Crockex Wellnes ADULT MEDIUM/MAXI DUCK RICE LOW GRAIN

  Crockex Kachna s rýží je kompletní a pečlivě vyvážené krmivo pro dospělé psy středních, velkých a obřích plemen bohaté na zdraví prospěšné látky. Chutnost krmiva je zaručena zpracováním 45% masa. Krmivo obsahuje 75% proteinů živočišného původu.
  Od 357,00 Kč

  Marp Holistic Chicken ALS Grain Free

  Receptura krmiva Marp grain free holistického typu vhodná pro dospělé psy všech plemen a štěňata velkých a obřích plemen.
  Od 379,00 Kč