Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  bezpečnostní prvky

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Nabíjecí Svíticí Obojek Pro Malé, Střední A Velké Psy

  Svíticí obojek pro malé a střední psy ve velikostech S - 22 až 40cm, M - 32 až 50cm, L - 42 až 60cm (měřeno i s přezkou). 3 druhy svícení (stálé svícení, blikání, rychlé blikání). Barvy: žlutá, oranžová, červená, růžová, modrá a zelená.
  Od 16,05 €

  Nobby Bezpečnostní Led Svítící Vesta

  100% nepřehlédnutelné svítící vesta s čerevnými LED diody a s vysoce viditelným reflexní popruhem přes hrudník. Vašeho psa budete vidět Vy i ostatní účastníci silničního provozu do vzdálenosti až 500 m po dobu 2 hodin. Dobíjení přes USB kabel.
  Od 24,38 €

  Nobby Flash Mesh Svítící Červený Obojek

  Svítící obojek s LED diody a s vysoce viditelnými reflexní pruhy. Viditelnost zaručena na vzdálenost až 500m po dobu 2 hodin. Odolné vůči dešti. Dobíjení přes USB kabel. Tři režimy svícení.
  Od 13,34 €

  Nobby Flash Mesh Svítící Zelený Obojek

  Svítící obojek s LED diody a s vysoce viditelnými reflexní pruhy. Viditelnost zaručena na vzdálenost až 500m po dobu 2 hodin. Odolné vůči dešti. Dobíjení přes USB kabel. Tři režimy svícení. Barva zelená.
  Od 13,34 €

  Nobby Led Visible Červený Svítící Obojek Silikon

  Nobby Led Visible Červený Svítící Obojek je vyroben z voděodolného silikonu, lze jej zkrátit mezi světly na požadovanou velikost. Svítí až 2 hodiny ve 3 různých režimech, viditelný do okruhu 500 m, dobíjení prostřednictvím USB, dodávka včetně napájecího kabelu. Dvě délky 40 a 70cm.
  Od 11,32 €

  Nobby Led Visible Modrý Svítící Obojek Silikon

  Nobby Led Visible Modrý Svítící Obojek je vyroben z voděodolného silikonu, lze jej zkrátit mezi světly na požadovanou velikost. Svítí až 2 hodiny ve 3 různých režimech, viditelný do okruhu 500 m, dobíjení prostřednictvím USB, dodávka včetně napájecího kabelu. Dvě délky 40 a 70cm.
  Od 11,32 €

  Nobby Led Visible Svítící Obojek Silikon 40Cm

  Nobby Led Visible žlutý Svítící Obojek je vyroben z voděodolného silikonu, lze jej zkrátit mezi světly na požadovanou velikost. Svítí až 2 hodiny ve 3 různých režimech, viditelný do okruhu 500 m, dobíjení prostřednictvím USB, dodávka včetně napájecího kabelu. Dvě délky 40 a 70cm.
  11,32 €

  Obojek Blikací Light Band Oranžový Tr 1Ks

  Obojek Blikací Light Band je lehkým obojkem, který osvětlí Vašeho psa až na dobu 100 hodin s viditelností cca 200m. Po zapnutí obojek bliká dokola. Barva: oranžová velikost: XS 25cm, S 32cm, M 42cm, L 50cm, XL 58cm
  Od 6,26 €

  Obojek Blikací Nylon Žluto/Černý Tr 1Ks

  Reflexní bezpečnostní obojek se svítícím či blikajícím světlem. Viditelnost světla až 800m. Součástí obojku je jedna baterie.
  Od 10,90 €

  Obojek Nylon Art Sportiv Reflex Oranž, Žlutý Kar

  Obojek Nylon Art Sportiv Reflex je pevným obojkem z kvalitního materiálu. Vysoká kvalita zpracování, chromované oka, přezka s pojistkou, hypoalergenní nylon, podlepené bezpečnostní švy, extrémní odolnost a dlouhá životnost zaručuje Vaši i pejskovu spokojenost.
  Od 4,23 €

  Obojek Nylon Svítící S Plast. Dutinkou Modrý B&F

  Svítící obojek ve světle modré barvě slouží k použití za snížené viditelnosti a ve tmě. Lze je jednoduše zkrátit zastřihnutím. Součástí balení je náhradní baterie. Obojek není voděodolný, ale po vyschnutí je opět funkční. Vhodný pro malá plemena.
  Od 10,99 €

  Obojek Usb Svítící Červený Tr

  Trixie Obojek Usb Svítící v červené barvě může blikat nebo nepřerušovaně svítit. Je odolný proti vlhkému prostředí ( mlhy, ranní rosa, déšť), viditelný až na 500m. Baterie vydrží 6 hodin blikání nebo 2,5 hodiny nepřetržitého svícení, lze ji dobíjet přes USB kabel.
  Od 17,53 €

  Obojek Usb Svítící Zelený Tr

  Trixie Obojek Usb Svítící v zelené barvě může blikat nebo nepřerušovaně svítit. Je odolný proti vlhkému prostředí ( mlhy, ranní rosa, déšť), viditelný až na 500m. Baterie vydrží 6 hodin blikání nebo 2,5 hodiny nepřetržitého svícení, lze ji dobíjet přes USB kabel.
  Od 17,53 €

  Postroj Nylon Svítící S Plast. Dutinkou Modrý B&F 30-43 Cm

  Postroj Nylon Svítící v modré barvě je vhodný pro střední plemena psů. Pro všechny psí kluky.
  21,71 € 18,72 €

  Přívěšek Na Obojek Svítící B´Seen Kruuse 1 Ks

  Adresář ve čtyřech barvách s LED diodou a baterií s dlouhou životností. Světlo z adresáře vychází po celém obvodu. Přívěšek je použitelný do každého počasí.
  Od 6,39 €

  Rolnicka 2ks Zolux

  Rolnička k upevnění na obojek nebo postroj. Výborná pomůcka při venčení našich psích miláčků. Pes Vám vběhl do nekonečného křoví a není vidět? Poslouchejte. Rolnička Vám ukáže kam se vydal a jak rychle. Zvuk rolničky je také varováním pro zvěř a další osoby, které se pohybují v terénu spolu s Vámi. Pes je prostě slyšet.
  1,10 € 0,97 €

  Svetýlko na obojek blikací s karabinkou TR 1ks

  Světýlko Na Obojek Blikací má tři barevné varianty svícení bílá, červená, modrá. Součástí balení je náhradní baterie, 1 baterie = 20 hodin blikání.
  4,97 € 4,46 €

  Svetýlko na obojek Flasher blikací cervené TR 1ks

  Světýlko Na Obojek Flasher je vhodné svou velikostí pro malá plemena psů a kočky.
  3,13 € 2,81 €

  Svetýlko na obojek Flasher pes blikací chrom TR 1ks

  Závěsné světélko na obojek pro střední a velké plemena psů.
  3,31 € 2,94 €

  Vesta Reflexní Bezpečnostní Tr

  Podmínky snížené viditelnosti, na hon, nebo do tmy. Reflexní vesta pro psy zvyšuje bezpečnost Vašeho psa.
  Od 4,51 €
  Filtry Close