Hledat
Euro
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  BiOMill

  Cílem společnosti BiOMill, Švýcarsko, která vyrábí krmivo stejného názvu, je neustálé zdokonalování produktů s respektováním nároků na výživu každého psa ve vztahu k jeho hmotnosti, stáří, pohybové aktivitě, fázi reprodukčního cyklu apod. Jedná se o ryze přírodní krmivo, které je vyrobeno ze surovin s doložitelným původem a je prosto chemických konzervačních látek i umělých barviv. Zdravotní a hygienická nezávadnost jednotlivých produktů je zaručena systémem kontroly kritických bodů: HACCP – BRC. Obiloviny, používané při výrobě, nepochází z geneticky modifikovaných kultur : GMO free. Suroviny živočišného původu obsažené v krmivech BiOMill splňují nároky požadované pro výrobu potravin. Certifikát systému řízení jakosti ISO 9001 byl společnosti BiOMill udělen v roce 1994. V roce 1997 získala také ISO 14001 – certifikát garance ochrany životního prostředí.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  BiOMill Prof. Maxi Adult Chicken&Rice

  BiOMill Maxi Adult je kompletní, vyvážené a vysoce kvalitní krmivo, určené pro velká plemena psů (od 25kg hmotnosti dosažené v dospělosti), které obsahuje oligosacharidy pro prvotřídní trávení a extrakty z yuccy pro redukci zápachu exkrementů. přídavek ARTHRO +, Omega 6/3, taurinu, L-karnitinu a dalších prospěšných složek pro organismus velkých plemen psů.
  Od 18,86 €

  BiOMill Prof. Maxi Junior Chicken&Rice

  BiOMill pro štěňata velkých plemen je kompletní, vyvážené a vysoce kvalitní krmivo pro pozvolný růst mladého zvířete od 4. týdne věku.
  Od 21,16 €

  BiOMill Prof. Maxi Sensitive Lamb&Rice

  BiOMill Maxi Sensitive Lamb obsahuje pouze vysoce kvalitní jehněčí a bramborový protein a lehce stravitelné karbohydráty (rýži). Vláknina ( len a FOS ) podporuje správnou funkci střev. Esenciální mastné kyseliny v optimálním poměru, spolu s vitamíny a stopovými prvky posilují přirozené zdraví kůže a její ochrannou funkci.
  Od 23,46 €

  BiOMill Prof. Maxi Sensitive Salmon&Rice

  BiOMill s lososem obsahuje pouze vysoce kvalitní proteiny (losos a brambory) a lehce stravitelné karbohydráty (rýže). Vláknina (len a FOS) podporuje správnou funkci střev. Esenciální mastné kyseliny v optimálním poměru, spolu s vitamíny a stopovými prvky posilují přirozené zdraví kůže a její ochrannou funkci. Vhodné také pro psy s choulostivým zažívacím traktem, nebo s tendencí k potravinovým alergiím.
  Od 23,92 €

  BiOMill Prof. Medium Adult Chicken&Rice

  Biomill je krmivo určené pro normálně aktivní střední plemena psů (od 10 do 25kg hmotnosti). Fructooligosacharidy (FOS 0,2%), lecithin, směs bylin, výtažek z dřeviny juka.
  Od 18,58 €

  BiOMill Prof. Medium Junior Chicken&Rice

  Krmivo pro štěňata středních plemen od značky BiOmill.
  Od 21,80 €

  BiOMill Prof. Medium Light Adult Chicken&Rice

  BiOMill pro dospělé psy s nadváhou nebo pro psy s nízkou aktivitou.
  Od 19,83 €

  BiOMill Prof. Medium Senior Chicken and Rice

  Receptura krmiva BiOMill vyvinuta speciálně pro psy středních plemen, ve věku nad 8 let, se sníženou tělesnou aktivitou.
  Od 19,83 €

  BiOMill Prof. Medium Sensitive Lamb&Rice

  Kompletní, vyvážené a vysoce kvalitní krmivo, určené pro dospělé psy s normální aktivitou. BiOMill Medium Sensitive Lamb&Rice obsahuje pouze vysoce kvalitní jehněčí a bramborový protein a lehce stravitelné karbohydráty (rýže). Krmivo je svým složením vhodné také pro psy s choulostivým zažívacím traktem nebo s tendencí k potravinovým alergiím.
  Od 23,46 €

  BiOMill Prof. Medium Sensitive Salmon&Rice

  BiOMill s lososem je svým surovinovým složením ideální pro psy s choulostivým zažívacím traktem, nebo s tendencí k potravinovým alergiím.
  Od 23,46 €

  BiOMill Prof. Medium Sensitive Tripe&Rice with Potatoes

  Biomill s dršťkami a rýží. Pro citlivé psy nebo pro psy ve vyšší zátěži.
  Od 23,51 €

  BiOMill Prof. Mini Adult Chicken & Rice

  BiOMill s drůbeží pro psy malých a trpasličích plemen. Drobné granulky.
  Od 6,39 €

  BiOMill Prof. Mini Junior Chicken&Rice

  BiOMill pro štěňata malých a trpasličích plemen. Šetrné složení, výborná chutnost.
  Od 7,87 €

  BiOMill Prof. Mini Light Adult Chicken&Rice

  Receptura krmiva BiOMill pro malé psy s nadváhou, pro psy se sklony k nadváze, nebo pro psy se sníženou aktivitou.
  Od 6,58 €

  BiOMill Prof. Mini Senior

  Receptura krmiva BiOMill vyvinuta speciálně pro psy malých plemen, ve věku nad 8 let nebo se sníženou tělesnou aktivitou.
  Od 7,68 €

  BiOMill Prof. Mini Sensitive Lamb&Rice

  Krmivo pro psy malých plemen s citlivějším zažíváním. zn. BiOMill.
  Od 7,87 €
  Filtry Close
  Kategorie