Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  Forums

  Vítejte na nových forech mujpes.cz.
  Pro možnost psát a uveřejňovat a odpovídat na příspěvky se prosím zaregistrujte.

  Předchozí registrace ze starého webu (nickname) jména nebyla přenesena, protože neobsahovala emailové adresy pro identifikaci.
  Za toto se našim návštěvníkům omlouváme a jestliže chcete. aby vaše příspěvky byly znovu připojeny k vašim registrovaným jménům, po registraci nám zašlete email na obchod@mujpes.cz , kde uvedete váš předchozí nickname a emailovou adresu nové registrace.

  FórumTémataPříspěvekPoslední příspěvek
  Na opakované žádosti ze strany uživatelů serveru reagujeme zveřejněním výběru dotazů a odpovědí z výživářské poradny obchodu MUJPES.CZ. Výběr je volen s přihlédnutím ke znění obsahu dotazů i odpovědí. V některých případech byla verze dotazu nebo odpovědi nebo dotazu i odpovědi pro zveřejnění mírně upravena a nemusí shodovat s původní verzí, která přišla k nám nebo na e-mail tazatele. Děkujeme za pochopení. Přidáním dotazu do poradny souhlasíte s pravidly fora!
  327706
  1 rok ago
  Yvona
  Prevence a péče o zdraví psa je podstatnou součástí chovu psů ve vyspělé společnosti. Poměrně často, možná častěji než je nutné, si lámeme hlavu s problémem, který potřebujeme vyřešit a týká se zdravotního stavu našeho čtyřnohého přítele. Někdy si nevíme rady s takovými banálními zákroky jako je např. odčervení a nebo si nejsme jisti, kdy a zda navštívit veterinárního lékaře… Rádi bychom zájemcům z řad návštěvníků serveru pomohli v orientaci ve veterinární problematice chovu psů a to zřízením veterinární poradny. Přidáním dotazu do poradny souhlasíte s pravidly fora!
  6021209
  1 měsíc ago
  Yvona
  RSS Aktivní diskuze
  Nadpis tématuOdpovědiZobrazeníVotesPoslední příspěvek
  Yvona
  0310
  1 měsíc ago
  Yvona
  Petr
  49490
  1 rok ago
  Martin
  Světlana
  112380
  1 rok ago
  Yvona
  Petr
  2699421
  1 rok ago
  Host
  Petr
  210760
  3 roky ago
  Karla