Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  Bozita

  Švédské krmivo Bozita.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Bozita DOG Flavour Plus

  Bozita krmivo pro dospělé psy běžné aktivity v chuťově atraktivní kombinaci s kuřecím, vepřovým a sobím masem. Receptura s prebiotiky pro stabilizované trávení a rovnováhu střevní mikroflóry.
  Od 382,00 Kč

  Bozita DOG Puppy & Junior Wheat Free

  Receputra Bozity pro štěňata, mladé psy, březí a nebo kojící feny. Širší zastoupení živočišné bílkoviny s vysokým podílem kuřecího masa. Prebiotika pro výkonné trávení. S šípkovým práškem bohatým na antioxidanty přírodního původu.
  Od 280,00 Kč

  Bozita DOG X-Large 12kg

  Receptura Bozity pro psy velkých plemen. Nižší hladina bílkoviny, směs živočišných bílkovin s vyšším podílem čerstvého kuřecího masa. Šípkový prášek plný atioxidantů a svatojánský chléb.
  1 170,00 Kč 1 008,00 Kč

  Bozita DOG Lamb & Rice Wheat Free

  Bozita pro psy vyšší citlivostí na pšeničný lepek. S čerstvým jehněčím masem a kukuřičnými klíčky, lněné semínko pro lesklý kožíšek.
  Od 459,00 Kč

  Bozita DOG Original

  Základní receptura krmiva Bozita s čerstvým kuřecím masem pro všechna plemena psů bez rozdílu velikosti plemene s běžnou aktivitou. Švédský původ krmiva.
  Od 122,00 Kč

  Bozita DOG Original Mini

  Krmivo Bozita v základní receptuře pro psy malých plemen. S čerstvým drůbežím masem a kukuřičnými klíčky.
  Od 122,00 Kč

  Bozita DOG Original Wheat Free

  Základní receptura krmiva Bozita s čerstvým kuřecím masem a kukuřičnými klíčky, s příměsí rybí a vepřové bílkoviny. Pro všechna plemena v běžné zátěži psa společníka.
  Od 147,00 Kč

  Bozita Robur DOG Adult Maintenance 27/15 13kg

  Bozita Robur s kuřecím masem a nižším zastoupením obilovin pro psy v běžné zátěži. Vyrobené z čerstvého švédského kuřete s vysokou stravitelností a velkou chutí.
  2 194,00 Kč 1 816,00 Kč
  Filtry Close
  Kategorie