Hledat
CZK
Kategorie
  Menu Zavřít

  brezí a kojící kocka

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Arden Grange Kitten Fresh Chicken & Potato Grain Free

  Krmivo Pro Koťata Ve Věku Od 5 Týdnů Až Do 1 Roku, Březí A Kojící Kočky. Grain Free Receptura, Která Blíže Respektuje Přirozenou Kočičí Stravu. Receptura Bohatá Na Čerstvé Kuřecí Maso - Chutný A Lehce Stravitelný Zdroj Bílkovin. Krmivo Obsahuje Prebiotika Pro Podporu Trávení, Kloubní Doplňky, Taurin Pro Zdravé Srdce, Zrak A Nervový Systém, Esenciální Mastné Kyseliny Pro Podporu Zdravé Kůži A Srsti, Extrakt Z Brusinek Pro Zdraví Močových Cest, Přírodní Vlákninu, Která Zabraňuje Hromadění Chlupů V Trávícím Traktu, Přírodní Antioxidanty A Vitamíny Pro Podporu Imunitního Systému A Zdravé Dásně Vašich Mazlíčků. Receptura Má Vysokou Kalorickou Hustotu, Stačí Jen Malé Výživové Porce A Respektuje Etický Kodex – Kuřecí Maso V Potravinářské Kvalitě, Bez Vedlejších Produktů, Volný Chov Kuřat, Bez Geneticky Modifikovaných Surovin.
  Od 129 Kč

  FITMIN CAT FOR LIFE KITTEN

  Kompletní krmivo Fitmin For Life pro koťata do 12 měsíců, březí a kojící kočky. Podíl živočišného proteinu 89%.
  Od 82 Kč

  Purina Cat Chow Kitten

  100% vyvážená a kompletní strava pro koťata do 12ti měsíců věku. Vhodná i pro březí a kojící kočky. Tři přírodní zdroje živočišné bílkoviny, taurin pro zdravé srdce a ostrý zrak, jedinečná směs vitamínů napomáhající k upevnění imunitního systému, směs přírodní DHA podporující vývoj mozku a zraku.
  Od 162 Kč

  Royal Canin Kitten Persian

  Krmivo Je Určeno Pro Koťata Perských Koček Od 4 Do 12 Měsíců A Pro Březí A Kojící Kočky. Zajišťuje Zvýšenou Ochranu Při Trávení Díky Dobře Stravitelným Bílkovinám, Příjmu Jitrocelových Semínek (Nerozpustná Vláknina, Která Zadržuje Vodu), Fruktooligosacha­Ridům, Dužiny Z Cukrové Řepy A Rybímu Tuku. Výjimečné Složení Aktivních Živin Přispívá K Hebké A Lesklé Srsti (Brutnákový Olej, Kyselina Eikosapentaenová, Kyselina Dokosahexaenová A Vitamíny). Receptura Obsahuje Fosforečnan Sodný, Který Pohlcuje Vápník A Zpomaluje Ukládání Zubního Kamene. Jedinečné Složení Pomáhá Při Vytváření Imunitní Obrany Kotěte.
  Od 114 Kč

  Eminent Cat Kitten

  Kompletní krmivo Eminnet určené pro koťata od 1 do 12 měsíců, svým složením pokrývá také nároky na výživu březích a kojících koček. Podporuje imunitu, s kuřecím a rybím masem.
  Od 237 Kč

  Iams Kitten rich in Chicken

  Kompletní krmivo pro koťata od firmy Iams od 1 do 12 měsíců a pro březí a kojící kočky. Granulky s kuřecím masem. Velmi chutné krmivo. Obsahuje všechny živiny, které Vaše koťátko potřebuje, aby vyrostlo ve zdravou kočku. Celkově je krmivo lehce stravitelné, velmi výživné a dodává velké množství energie, vitamínů a minerálů už v malém množství. Velmi chutné granule s kuřecím masem. Obsahuje všechny živiny, které Vaše koťátko potřebuje, aby vyrostlo ve zdravou kočku. Krmivo je syté a je ve formě malých granulek, vhodných pro malou tlamičku a žaludek. Vysoce kvalitní kuřecí tuk dělá krmivo velmi chutným a celkově je lehce stravitelné, velmi výživné a dodává velké množství energie, vitamínů a minerálů už v malém množství krmiva.

  Royal Canin - Feline Growth Baby Cat

  Kompletní krmivo pro koťata od odstavu do 4 měsíce věku. Odstavení a intenzivní růst Mini-granule, které se dají snadno navlhčit a vytváří kašičku. Usnadňují přechod na tuhou stravu. Jejich měkká textura později zrmovaná bez namočení ideálně vyhovuje mléčným zubům kotěte.
  Od 136 Kč

  Royal Canin - Feline Kitten 36

  Royal Canin Kitten obsahuje všechny složky důležité jak pro rostoucí koťata (4. –12. měsíc), tak i pro březí a kojící kočky (obsahuje proteiny, minerály, vitamíny).
  Od 129 Kč

  Royal Canin Feline Breed Kitten Persian

  Royal Canin pro koťata perské kočky (do 4 měsíců) a březí a kojící perské kočky. Kompletní krmivo.
  Od 161 Kč

  ORIJEN Six Fish Cat

  85% podíl rybího masa v krmivu Orijen z toho 2/3 masa čerstvého. Směs různých druhů ryb. Unikátní složení, vyjímečná chuť, lesklý a hustý kožíšek. Žádná obilovina, jen zelenina a ovoce.
  Od 150 Kč

  Orijen Regional Red Cat

  85% podíl červených tmavých mas v receptuře Orijen Cat pro kočky i koťata. V receptuře se používají zvířata celá, tzv. systém celé kořisti. Z toho vyplývá minimální pořeba dodávat syntetické doplňky. 5% ovoce a zeleniny, 0% obilovin.
  Od 150 Kč

  Orijen Fit&Trim Cat

  ORIJEN FIT & TRIM se vyznačuje bezkonkurenčním až 85% obsahem volně chovaných kuřat a krůt, ryb lovených v přírodních vodách a vajec z hnízdních chovů, vše je dodávané čerstvé v bohatě výživném podílu celé kořisti. Z toho důvodu je receptura s minimem synteticky vyráběných doplňků. Pro vrcholovou kondici všech dospělých koček, včetně té vaší.
  Od 150 Kč

  Hill's Feline Kitten Chicken

  Chutné kompletní krmivo pro dobrý start do života. Složení zaručuje zdravé zoubky i silnou kostru, výkonný imunitní systém i lesklý kožíšek. Pro pokrytí všech kočičích potřeb. Obsahuje DHA z rybího tuku pro zdravý vývoj mozku a očí.
  Od 102 Kč

  Hill's Feline Kitten Tuna

  Chutné kompletní krmivo Hills pro dobrý start do života. S kuřátkem, krůtou a tuňákem. Složení zaručuje zdravé zoubky i silnou kostru, výkonný imunitní systém i lesklý kožíšek. Pro pokrytí všech kočičích potřeb. Obsahuje DHA z rybího tuku pro zdravý vývoj mozku a očí.
  Od 403 Kč

  Trovet Feline Hld Dry

  Trovet HLD je vysokoenergetická dieta, která se používá u zvířat s dysfunkcí pankreatu, se zánětem střev, při metabolických poruchách, je určena také pro osiřelá koťata a kojící kočky.
  Od 151 Kč