Brit Premium Cat kapsa Chicken Slices for Steril 100g

Kuřecí kousky v omáčce pro kastrované nebo obézní kočičky. Skvělé masové kapsičky Brit Premium pro krásu a zdraví. Výběr chutí respektuje přirozené preference koček i jejich nutriční potřeby z hlediska fáze věku či speciální výživy. Delikátní šťáva podtrhuje chuť masových kousků a dodá kočce potřebné tekutiny. Kapsičky jsou připravovány uniktání šetrnou metodou vaření v páře pro zachování originální chuti a jedinečné vůně masa.
Dostupnost: Skladem
dodací lhůta : 1-2 dny
15,00 Kč
12,00 Kč
Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Brit Premium Cat kapsa with Cod Fish 100g

S treskou v omáčce. Skvělé masové kapsičky Brit Premium pro krásu a zdraví. Výběr chutí respektuje přirozené preference koček i jejich nutriční potřeby z hlediska fáze věku či speciální výživy. Delikátní šťáva podtrhuje chuť masových kousků a dodá kočce potřebné tekutiny. Kapsičky jsou připravovány uniktání šetrnou metodou vaření v páře pro zachování originální chuti a jedinečné vůně masa.
15,00 Kč 12,00 Kč

Brit Premium Cat D Fillets in Gravy for Sterilised 85g

Kapsička s masovými filety ve štávě jako kompletní krmivo pro kastrovaná zvířata.
15,00 Kč 13,00 Kč

Podestýlka Cat Best Öko Plus 40 L

Podestýlka z ekolického, plně kompostovatelného materiálu. Velmi nízká spotřeba, vysoká absorpční schopnost vlhkosti i pachu. Světlé barva podestýlky. Podestýlka je plně bilogicky odbouratelná.
1 027,00 Kč 722,00 Kč

Brit Care Cat Angel I´m Delighted Senior 7kg

Krmení A Nutriční Doplňky Pro Psy A Kočky
825,00 Kč 642,00 Kč