Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  Calibra Premium

  Krmivo střední třídy v příznivých cenových relacích nabízí eventualitu denní krmné dávky s nižšími náklady. Ke krmivu si lze vyžádat odměrku.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Calibra Dog Premium Junior Large

  Calibra Dog Premium Junior Large je kompletní výživa, uzpůsobená zvláštním nárokům mladých psů velkých a obřích plemen. Ideální poměr vápníku a fosforu, vyvážený obsah bílkovin přispívají k správnému vývoji a zabraňuje vzniku růstových problémů.
  Od 609,00 Kč

  Calibra Dog Premium Puppy & Junior

  Calibra pro štěňata je kompletní výživa pro rychle rostoucí pro štěňata a mladé psy malých a střední plemen. Základem je velmi lehce stravitelné a výživné kuřecí maso. Velikostí granulí je přizpůsobeno snadnému krmení. Podporuje správný růst svalů, kostí a zubů. Zajišťuje dostatek energie potřebný v prvních fázích vývoje štěněte.
  Od 665,00 Kč

  Calibra Dog Premium Line Sensitive

  Calibra Premium v receptuře s jehněčím masem. Kompletní krmivo pro dospělé citlivé psy všech plemen.
  Od 230,00 Kč

  Calibra Dog Premium Line Puppy&Junior

  Calibra Premium pro štěňata malých a středních plemen do 30kg hmotnosti v dospělosti. Granule plné kuřecího masa, zelenina, ovoce, složky pro dobré trávení.
  Od 207,00 Kč

  Calibra Dog Premium Line Adult Large

  Calibra Premium pro dospělé psy velkých plemen. Pro dlouhodobě dobrou kondici Vašeho psa.
  Od 179,00 Kč

  Calibra Dog Premium Line Junior Large

  Receptura krmiva Calibra Premium, která je speciálně přizpůsobena prevenci růstových problémů mladých velkých mazlíčků. Kompletní krmivo pro štěňata a mladé psy velkých plemen (nad 30 kg).
  Od 191,00 Kč

  Calibra Dog Premium Line Adult

  Calibra Premium pro optimální kondici vašeho psa. Kompletní krmivo pro dospělé psy menších a středních plemen (do 30 kg).
  Od 174,00 Kč

  Calibra Dog Premium Line Senior&Light

  Calibra Premium pro starší psy, případně pro psy s nadváhou. Nižší obsah energie a správný poměr podpůrných látek pro kloubní zdraví. Receptura napomáhá svým složením zpomalit projevy stárnutí. Ovoce, zelenina a Yucca s antioxidačními účinky.
  Od 177,00 Kč

  Calibra Dog NEW Premium Energy

  Pro psy ve výkonu nebo rekonvalescenci. Vysoký obsah stravitelných bílkovin a hodnotný zdroj energie. Kompletní krmivo Calibra Premium pro dospělé aktivní psy.
  Od 193,00 Kč

  Calibra - box plechový malý 2kg

  Úložný box na granulované krmivo.
  124,00 Kč 99,00 Kč
  Filtry Close
  Kategorie