Hledat
Euro

CARNA4

V roce 2010 se David Stauble a Maria Ringo rozhodli naplnit potřeby starostlivých chovatelů a nabídnout jim zcela přírodní a čistou alternativu k syrovému masu či náročné přípravě krmiva v domácích podmínkách. Někdy není prostě na přípravu krmiva čas, byť můžeme být přesvědčeni o ideálnosti podávání krmiva v syrovém stavu.

Kombinací dlouholetých zkušeností v oboru lidé ve firmě Carna4 vyvinuli krmivo nekompromisní kvality, které lze snadno podávat.  Společnost pojmenovali po bohyni Carně, o které staří Římané věřili, že dokáže chránit jejich vnitřní orgány, jako srdce, plíce, játra, tedy orgány, jež pomáhají zásobovat jejich těla živinami, a udržují jejich zdraví a vitalitu. Udržet si zdraví a vitalitu – to je přesně to, co produkty Carna4 poskytnou vašemu zvířeti. Společnost Carna 4 si klade za cíl nabízet výživu pouze z přirozených, minimálně zpracovaných surovin.

Vášeň pro přírodní potraviny přinesla nejdříve Marie, praktikující alternativní medicínu, se svým kritickým náhledem na vše okolo zdraví. V roce 1986 se vydala cestou přírodních potravin v Ann Arbor ve státě Michigan, kde společně se svým přítelem spoluzaložila Sojouner Farms Natural Pet Products, jednu z prvních značek nabízejících přírodní krmiva pro psy a kočky v Severní Americe.

Dave měl po 22 let na starosti výrobu krmiv pro největšího kanadského výrobce a prodejce kompletních řad krmiv pro psy a kočky začátku 21. století. Tato zkušenost mu otevřela oči a umožnila mu vidět nedostatky komerčních krmiv pro domácí zvířata. Dave a Maria poté spojili své zkušenosti a dali vzniknout prvnímu, 100% přírodnímu krmivu pro psy.

Krmivo CARNA 4 je 100% přírodní, jeho receptura neobsahuje žádné syntetické přísady ani vitamínové směsi, obsažené ve většině ostatních takzvaně „přírodních“ krmiv. Vašemu zvířecímu společníkovi nabízíme ingredience na úrovni superpotravin – viz nutriční hodnota organicky naklíčených semen.

CARNA 4 se vyrábí v Kanadě a před uvedením na trh testuje bezpečnost každé šarže. Každá dávka CARNA4 je v karanténě po dobu dvou týdnů a testuje se na 15 patogenů a toxinů včetně Salmonelly, E.coli, aflatoxinů, mědi, arzenu a listerie. Hrdě spolupracujeme s ostatními, kteří stejně jako my věří v potravní řetězec udržitelný bez chemických přípravků a v zemědělství bez geneticky modifikovaných rostlin.

Děkujeme vám za vyzkoušení produktu z řady Carna4.

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Carna4 Dog Food - Chicken

Krmivo Carna4 Chicken krátce pečené, jemně sušené, se směsí naklíčených semen, které se označují jako superpotravina. Kuře, játra, vejce, losos, brambory, mrkev a jablko. Krmivo s velmi nízkým glykemickým indexem. Náhrada nebo kombinace při krmení syrovým masem nebo doma vařeným jídlem
Od 18,08 €

Carna4 Dog Food - Grain-free Duck

Krmivo Carna4 krátce pečené, jemně sušené prosto chemických přísad a konzervatů s kachnou a naklíčenými semeny jako superpotravinou. Kachna, vejce, sleď, bob, losos, brambory, mrkev a chaluha s jablky. Zachovány nutriční hodnoty včetně živých probiotik a enzymů.
Od 19,41 €

CARNA4 DOG FOOD EASY-CHEW FISH 2 KG

Carna4 Easy-chew Fish je kompletní suché krmivo pro psy všech plemen a všech věkových kategorií. Granule jsou měkčí a menší, ideální pro štěňata a menší nebo starší psy, kteří mají problémy s kousáním potravy.
33,12 €
Filtry Close
Kategorie