chladící a výhřevné podložky

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Podložka chladicí Cool Relax 40x50cm KERBL

Chladící podložku Cool Relax není potřeba nijak namražovat či jinak obstarávat. Chladící efekt začíná při kontaktu zvířete s povrchem podložky. Cool Relax využívá k chlazení endotermickou reakci, při níž dochází k přeměně krystalického obsahu na kapalinu. Tato reakce trvá několik hodin. Podložka Cool Relax se uvede do původního stavu, jakmile ji zvíře opustí. Zpětná reakce trvá zhruba do 30 minut. Podložka je vyrobena z přírodních materiálů.
590,00 Kč 488,00 Kč

Termopodložka 1ks

Elektrická termopodložka zajistí Vašemu mazlíčkovi ten nejúžasnější odpočinek. Rovněž je vhodná pro veterinární použití a ke stabilizaci tělesné teploty pacienta.
8 653,00 Kč 7 161,00 Kč

Podložka Chladící Kar

Chladící podložka je určena pro psy a kočky. Poskytuje pohodlný odpočinek i v letních parných dnech. Chladící podložku není potřeba před použitím nijak chladit. K endotermické reakci dochází při kontaktu se zvířetem. Poté, co podložku zvíře opustí, uvede se vše opět do původního stavu. Chladící podložku nelze prát v pračce, ale je snadno čistitelná vlhkým hadříkem.
Od 290,00 Kč

Podložka Chladící Pet Cool Mat Fp 1Ks

Chladící podložka Pet Cool je určena do horkých dní, kdy zajišťuje vašemu mazlíčkovi příjemný odpočinek. Podložka dokáže chladit až o 10 °C vůči okolí po dobu 3-4 hodin. Po použití není nutné chladící podložku Pet Cool nijak dobíjet ani chladit a po krátké době je možné ji znovu použít.
Od 647,00 Kč

Podložka Hřejivá/Chladící Buster Icu Gelová

Podložka Buster Icu je ideální jak pro vyhřívání, tak pro ochlazování. Buster Icu obsahuje vyjímatelné gelové polštářky, které lze buďto ohřívat v mikrovlnné troubě, nebo chladit v mrazáku.
Od 1 416,00 Kč

Chladící Podložka

Chladící podložka pro psy a kočky začíná chladit při kontaktu (odpočinku) zvířete s podložkou. Dochází ke vzniku endotermické reakce, při které se přeměňuje krystalický obsah na kapalinu. Tato endotermická reakce trvá několik hodin.
Od 372,00 Kč

Nobby Chladící Podložka Pro Zvířata

Chladící podložka pro zvířata. Dopřejte Vašemu mazlíčkovi pohodlí i v létě! Snadná regulace tělesné teploty u zvířat. Podložka funguje bez vody nebo chlazení.
Od 266,00 Kč

Chladící Bandáž Fresk

Chladící bandáže pro psy. Perfektní pro ochlazení v letních dnech. Ve třech velikostech. Barva modrá. Veliksot S 15-30cm, vel. M 25-45cm, vel. L 45-65cm.
Od 99,00 Kč