Hledat
CZK
Kategorie
  Menu Zavřít

  desinfekce, úklid

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Batihex spray 750ml dezinfekce malých povrchů

  Batihex spray je rychlá povrchová dezinfekce na alkohol rezistentní malé, těžko dostupné plochy.
  319 Kč 286 Kč

  Ecocid S Plv

  Ecocid S je veterinární sanitární biocidní přípravek. Slouží pro dezinfekci prostor pro krmení a uchovávání krmiva. Dezinfekce pitné vody pro zvířata. Prášek rozpustný ve vodě.
  Od 563 Kč

  Menforsan Enzymatický odstraň. moči,pachů,skvrn 500ml

  Silný enzymatický sprej, který okamžitě odstraní všechny zapáchající skvrny od moči, krve a slin domácích mazlíčků. Likviduje nečistoty obsahující bílkoviny, sacharidy a lipidy a to i staré zašlé skvrny.
  252 Kč 226 Kč

  Odstraňovač chlupů a nečistot Henry Schein

  Odstranění chlupů koček, psů (a koní) z koberců, sedaček a polstrování. Přitahuje, zachycuje a shromažďuje chlupy zvířat. Omyvatelný. Jednoduché a efektivní použití, prostě jen setřete povrch a chlupy se zachytí na odstraňovači.
  196 Kč 176 Kč

  Spray San Bernard proti zápachu prostředí 250ml

  Spray San Bernard Proti Zápachu zabraňuje odpařování nepříjemných zápachů z moči a výkalů, působí desinfekčně. Není škodlivý a je dermokompatibilní. Aplikuje se přímo na zdroj zápachu.
  387 Kč 347 Kč

  Nobby Čistící Podložka Pro Psa Tmavošedá

  Podložka a rohožka pro čisté a suché podlahy, i když s vámi bydlí pes. jemná a sametově hebká, s enormní savou schopností pohlcovat špínu a vodu. Velmi rychle schne, je možné ji prát v pračce i sušit v sušičce.
  Od 789 Kč

  SkinMed Super spray 500ml

  Roztok k ošetření ran, odřenin, popálenin na kůži i sliznici, proleženin, použití je vhodné i pro místa postižená infekcí nebo plísní.
  445 Kč 384 Kč

  Virkon S plv 1kg

  Virkon S je určený k dezinfekci všech povrchů, vozidel, obuvi, vzduchu, vody, ordinací, potravinářských provozů i k dezinfekci vzduchu za přítomnosti zvířat a povrchů těl zvířat. Univerzální a nejúčinnější dezinfekční prostředek pro privátní a profesionální použití.
  1076 Kč 927 Kč

  Savo Pet odstraňovač skvrn a zápachu na koberce 450ml

  Savo ve speciální úpravě pro odstranění skvrn a nečistot po mazlících na měkkých površích. Z koberců, potahů, křesel apod.
  207 Kč 185 Kč

  Savo Pet odstraňovač skvrn a zápachu na podlahy 700ml

  Určeno pro odstranění a deodoraci nečistot způsobených především domácími mazlíčky na podlahách a omyvatelných plochách.
  207 Kč 185 Kč

  Canina cistic Petvital Bio Fresh & Clean

  Čistí a likviduje zápach moče, výkalů, hnoje, potu a slin. Ničí živnou půdu choroboplodných bakterií, omezuje nálety parazitického hmyzu, eliminuje nepříjemné zápachy z kanalizace. Je bezpečný pro člověka, zvířata a životní prostředí, netoxický, nesenzibilizující.
  Od 382 Kč

  FURminator Home hair sweeper 1ks New

  Váleček na odstraňování zvířecích chlupů z oděvů, nábytku a tkanin.
  700 Kč 604 Kč

  SANYTOL dezinfekce na prádlo 500ml

  Během praní při nízkých teplotách se prádlo vypere, ale není vydezinfikováno. Sanytol ničí při všech teplotách bakterie, plísně, zbytky pracího prášku a vodního kamene a zanechává úžasný pocit svěžesti. Určený pro bílé i barevné textilie, neobsahuje chlór, ani složky, které by mohly narušovat vlákna či barvu textilie.
  106 Kč 95 Kč

  SANYTOL dezinfekce na prádlo 1l

  Během praní při nízkých teplotách se prádlo vypere, ale není vydezinfikováno. Sanytol ničí při všech teplotách bakterie, plísně, zbytky pracího prášku a vodního kamene a zanechává úžasný pocit svěžesti. Určený pro bílé i barevné textilie, neobsahuje chlór, ani složky, které by mohly narušovat vlákna či barvu textilie.
  179 Kč 161 Kč

  Sanytol dezinfekce univerzální čistič grep-sprej 500 ml

  Víceúčelový desinfekční prostředek proti bakteriím, plísním a virům. Na povrchy a textilie.
  110 Kč 98 Kč

  Sáčky na psí exkrementy ER bez vůně 8 rolí

  Sáčky na exkrementy bez vůně šetrné k životnímu prostředí.
  160 Kč 144 Kč

  Savo Pet odstraňovač skvrn a zápachu uni. sprej 450ml

  Určeno pro odstranění a deodoraci nečistot způsobených především domácími mazlíčky na omyvatelných plochách.
  207 Kč 185 Kč

  Evergreen Bio dezinfekční roztok rozprašovač 500ml

  Biologicky odbouratelná a ekologicky bezpečná desinfekce, která ničí všechny bakterie, viry a kvasinky v rozsahu několika sekund až minut. Účinnou látkou je kyselina chlorná, kterou produkují bílé krvinky jako obranný mechanismus proti nemocím a bakteriím v těle.
  120 Kč 108 Kč

  Urine Off sprej odstraňovač zápachu a skvrn-psi 118 ml

  Urine Off pro štěňata a psy je veterináři doporučovaný produkt k odstraňování zápachu a skvrn moči. Urine Off funguje na tvrdém i měkkém povrchu. Používá se jak na staré skvrny, tak čerstvé nánosy. Urine Off je netoxický, nepatogenní a biologicky rozložitelný. Bezpečný pro životní prostředí.
  270 Kč 242 Kč

  Evergreen Bio dezinfekční roztok kanystr 5l

  Biologicky odbouratelná a ekologicky bezpečná desinfekce, která ničí všechny bakterie, viry a kvasinky v rozsahu několika sekund až minut. Účinnou látkou je kyselina chlorná, kterou produkují bílé krvinky jako obranný mechanismus proti nemocím a bakteriím v těle. Nevzniká na něj rezistence.
  726 Kč 626 Kč
  Filtry Close