Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  desinfekce, úklid

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Batihex spray 750ml dezinfekce malých povrchu

  Batihex spray je rychlá povrchová dezinfekce na alkohol rezistentní malé, těžko dostupné plochy.
  318,00 Kč 285,00 Kč

  Ecocid S Plv

  Ecocid S je veterinární sanitární biocidní přípravek. Slouží pro dezinfekci prostor pro krmení a uchovávání krmiva. Dezinfekce pitné vody pro zvířata. Prášek rozpustný ve vodě.
  Od 432,00 Kč

  Greenfields odstranovac skvrn pes,kocka spray 400m

  Greenfields Odstraňovač Skvrn Pes odstraňuje skvrny od moči, trusu a zvratků psů a koček. Pro použití na podlahy, koberce, barevné textilie. Nezanechává skvrny, odstraňuje nepříjemné pachy - není nutné oplachovat. Kosmetika Greenfields nedráždí oči a není testována na zvířatech.
  354,00 Kč 317,00 Kč

  Menforsan Enzymatický odstran. moci,pachu,skvrn 50

  Silný enzymatický sprej, který okamžitě odstraní všechny zapáchající skvrny od moči, krve a slin domácích mazlíčků. Likviduje nečistoty obsahující bílkoviny, sacharidy a lipidy a to i staré zašlé skvrny.
  251,00 Kč 225,00 Kč

  Odstranovac chlupu a necistot Henry Schein

  Odstranění chlupů koček, psů (a koní) z koberců, sedaček a polstrování. Přitahuje, zachycuje a shromažďuje chlupy zvířat. Omyvatelný. Jednoduché a efektivní použití, prostě jen setřete povrch a chlupy se zachytí na odstraňovači.
  173,00 Kč 155,00 Kč

  Spray San Bernard proti zápachu prostředí 250ml

  Spray San Bernard Proti Zápachu zabraňuje odpařování nepříjemných zápachů z moči a výkalů, působí desinfekčně. Není škodlivý a je dermokompatibilní. Aplikuje se přímo na zdroj zápachu.
  387,00 Kč 347,00 Kč

  Nobby Čistící Podložka Pro Psa Tmavošedá

  Podložka a rohožka pro čisté a suché podlahy, i když s vámi bydlí pes. jemná a sametově hebká, s enormní savou schopností pohlcovat špínu a vodu. Velmi rychle schne, je možné ji prát v pračce i sušit v sušičce.
  Od 789,00 Kč

  SkinMed Super spray 500ml

  Roztok k ošetření ran, odřenin, popálenin na kůži i sliznici, proleženin, použití je vhodné i pro místa postižená infekcí nebo plísní.
  434,00 Kč 389,00 Kč

  Virkon S plv 1kg

  Virkon S je určený k dezinfekci všech povrchů, vozidel, obuvi, vzduchu, vody, ordinací, potravinářských provozů i k dezinfekci vzduchu za přítomnosti zvířat a povrchů těl zvířat. Univerzální a nejúčinnější dezinfekční prostředek pro privátní a profesionální použití.
  1 074,00 Kč 925,00 Kč

  Savo Pet odstranovac skvrn a zápachu na koberce 45

  Savo ve speciální úpravě pro odstranění skvrn a nečistot po mazlících na měkkých površích. Z koberců, potahů, křesel apod.
  206,00 Kč 185,00 Kč

  Savo Pet odstranovac skvrn a zápachu na podlahy 70

  Určeno pro odstranění a deodoraci nečistot způsobených především domácími mazlíčky na podlahách a omyvatelných plochách.
  206,00 Kč 185,00 Kč

  Canina cistic Petvital Bio Fresh & Clean

  Čistí a likviduje zápach moče, výkalů, hnoje, potu a slin. Ničí živnou půdu choroboplodných bakterií, omezuje nálety parazitického hmyzu, eliminuje nepříjemné zápachy z kanalizace. Je bezpečný pro člověka, zvířata a životní prostředí, netoxický, nesenzibilizující.
  Od 409,00 Kč

  FURminator Home hair sweeper 1ks New

  Váleček na odstraňování zvířecích chlupů z oděvů, nábytku a tkanin.
  699,00 Kč 603,00 Kč

  SANYTOL dezinfekce na prádlo 500ml

  Během praní při nízkých teplotách se prádlo vypere, ale není vydezinfikováno. Sanytol ničí při všech teplotách bakterie, plísně, zbytky pracího prášku a vodního kamene a zanechává úžasný pocit svěžesti. Určený pro bílé i barevné textilie, neobsahuje chlór, ani složky, které by mohly narušovat vlákna či barvu textilie.
  105,00 Kč 94,00 Kč

  SANYTOL dezinfekce na prádlo 1l

  Během praní při nízkých teplotách se prádlo vypere, ale není vydezinfikováno. Sanytol ničí při všech teplotách bakterie, plísně, zbytky pracího prášku a vodního kamene a zanechává úžasný pocit svěžesti. Určený pro bílé i barevné textilie, neobsahuje chlór, ani složky, které by mohly narušovat vlákna či barvu textilie.
  179,00 Kč 160,00 Kč

  Sanytol dezinfekce univerzální čistič grep-sprej 500 ml

  Víceúčelový desinfekční prostředek proti bakteriím, plísním a virům. Na povrchy a textilie.
  110,00 Kč 98,00 Kč
  Filtry Close