Hledat
Euro
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA !
Kategorie
  Menu Zavřít

  cukrovka

  POZOR! Objednáním krmiva nebo konzerv ze sekce klinických diet je možné pouze po stanovaní diagnózy Vašeho zvířete veterinárním lékařem. Na základě diagnózy je stanovena vhodnost nebo nevhodnost zkrmování klinické diety. Průběžné kontroly u Vašeho veterinárního lékaře během zkrmování klinické diety by měly být samozřejmostí a jsou doporučované ve frekvenci minimálně půl roku. Pokud by se zhoršil stav Vašeho zvířete, vyhledejte jeho ošetření okamžitě. Nákupem klinické diety berete na vědomí tuto informaci. 

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Eukanuba Vd Dog Weight Diabetic Control

  Kompletní krmivo pro psy s cukrovkou, obezitou nebo se zánětem slinivky břišní.
  Od 9,20 €

  Hill's Canine R/D Dry

  Klinická dieta pro psy s nadváhou a pro řešení problémů spojených s nedostakem vlákniny. Cukrovka, zácpa, záněty střev.

  Hill's Canine R/D Konzerva 350 G

  Kompletní vlhké krmivo s vyšším obsahem vlákniny pro psy s nadváhou nebo pro psy s cukrovkou, zánětem střev, zácpou apod.
  3,63 € 3,27 €

  Hill's Canine W/D Dry

  Kompletní krmivo pro udržení hmotnosti po její snížením, řeší potíže z nedostatku vlákniny, působí preventivně proti struvitové urolitiázy u psů se sklonem k obezitě.
  Od 36,34 €

  Hill's Canine W/D Dry Mini 1,5 Kg

  Krmivo pro psy malých plemen pro udržení hmotnosti po jejím optimálním nastavení, řeší problémy s nedostatku vlákniny, působí preventivně proti výskytu struvitové urolitiázy u psů se sklonem k obezitě.
  19,32 € 17,34 €

  Hill's Canine W/D Konzerva 370 G

  Vlhké krmivo, které slouží jako prevence udržení hmotnosti, řeší problémy spojené s nedostatkem vlákniny a při zkrmování působí preventivně proti výskytu struvitové urolitiázy u psů se sklonem k obezitě.
  3,63 € 3,27 €

  Purina Ppvd Canine - Dm Diabetes Management 3 Kg

  Kompletní dietní krmivo pro a dospělé psy určené k regulaci zdrojů glukózy (Diabetes mellitus). Dieta s nízkou hladinou rychle rozpustných sacharidů.
  27,28 € 23,51 €

  Royal Canin Vd Dog Dry Diabetic

  Kompletní krmivo pro psy s nižším obsahem glukózy pro psy s diagnózou Diebates Mellitus - s cukrovkou.
  Od 12,19 €