Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  cukrovka, obezita

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Hill's Feline M/D Dry

  Klinická dieta, která je kompletním krmivem pro kočičky s cukrovkou. Recepturu krmiva lze použít i pro snížení hmotnosti u koček s nadváhou.
  Od 17,53 €

  Hill's Feline M/D Konzerva 156 G

  Pro zpestření života kočičky s cukrovkou. Lze použít i jako redukční dietu pro snížení hmotnosti. S vepřovým masem.
  1,98 € 1,75 €

  Hill's Feline R/D Dry

  Chutné kompletní krmivo pro kočičky s nadváhou - pro redukci hmotnosti, pro kočičky s cukrovkou, trpící zácpou nebo chronickými záněty střev, poruchou metabolismu tuků.
  57,78 € 49,77 €

  Hill's Feline R/D Konzerva 156 G

  Konzervovaná strava pro kočičky s nadváhou, cukrovkou, trpící na časté záněty střev, zácpou nebo poruchou metabolismu tuků. Vyšší obsah vlákniny pro pocit sytosti.
  1,98 € 1,75 €

  Hill's Feline W/D Dry

  Kompletní krmivo pro udržení ideální hmotnosti, při onemocnění cukrovkou, zácpou nebo průjmem. Řeší výskyt struvitů v dolním močovém traktu, poruchu metabolismu tuků. Lépe a zdravěji.
  55,75 € 48,07 €

  Hill's Feline W/D Konzerva - Hrubě Mletá 156 G

  Konzervovaná strava pro kočičky, které mají problém v oblasti dolního močového traktu, trpí cukrovkou, nebo mají problém s metabolismem tuků, zácpou nebo záněty střev. Lze použít i jako náhradu granulované diety stejného složení.
  1,98 € 1,75 €

  Purina Ppvd Feline - Dm Diabetes Manag.Chicken Kapsička 10X85 G

  Kapsička pro kočičky, které trpí cukrovkou nebo chronickými průjmy. Kompletní krmivo, klinická dieta s kontrolovaným množství glukózy.
  11,22 € 10,07 €

  Purina Ppvd Feline - Dm Diabetes Management

  Klinická dieta od Puriny pro kočičky s cukrovkou, pro diabetické kočky. Reguluje množství glukózy v krvi, s obsahem antioxidantů, vysoce chutná.
  Od 16,61 €

  Royal Canin Vd Cat Dry Diabetic Ds46

  Veterinární dieta Royal Canin pro kočky postižené cukrovkou. Svým složením omezuje nutnost potřeby inzulínu podávaného vně. Omezuje zdroje glukózy.
  Od 20,15 €