Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  Dog's love

  Nová řada komletních krmiv od českého výrobce bez obsahu kuřecí moučky. Inovativní pohled na výživu, s krůtou pro maximální chuťový požitek. Od tvůrce seriálu na TV PRIMA "Kočka není pes!"

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Dog's love Puppy

  Dog's love je kompletní krmivo pro štěňata v provedení 3 a 10kg, 100% bez kuřecí bílkoviny, s krůtou garantující maximální chutnost, s DHA pro správný rozvoj mozku, s rozmarýnovým extraktem jako přírodním antioxidantem, s omega 3,6- mastnými kyselinami na kvalitní srst. Od tvůrce seriálu "Kočka není pes".
  Od 182,00 Kč

  Dog's love Adult Mini

  Krmivo pro malé psy bez kuřecí bílkoviny. Dogs love od tvůrce seriálu "Kočka není pes". S bezkonkurenčně chuťově atraktivní krůtou pro maximální chutnost. S rozmarýnovým extraktem jako přírodním antioxidantem. Omega 3,6- mastné kyseliny na kvalitní srst. S jukou na redukci zápachu exkrementů.
  Od 174,00 Kč

  Dog's love Adult

  Krmivo pro malá a střední plemena od tvůrce seriálu "Kočka není pes". Dogs love 100 % bez kuřecí bílkoviny. Pouze s krůtou a vepřovým pro maximální chutnost. S rozmarýnovým extraktem jako přírodním antioxidantem, Omega 3,6- mastné kyseliny na kvalitní srst, s jukou na redukci zápachu exkrementů.
  Od 170,00 Kč

  Dog's love Adult Maxi

  Kompletní krmivo Dogs Love pro psy velkých plemen. Od tvůrce seriálu "Kočka není pes" na TV PRIMA. 100% bez kuřecí bílkoviny. S krůtou a vepřovým garantující maximální chutnost
  Od 567,00 Kč

  Dog's love Senior&Light

  Krmivo pro seniory a psy z nízkou aktivitou 100% bez kuřecí bílkoviny. Dogs love od tvůrce seriálu "Kočka není pes" na TV PRIMA. Krůtí a vepřové maso pro maximální chutnost. Se sníženým obsahem energie.
  Od 172,00 Kč
  Filtry Close
  Kategorie