Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie

Dog's love

Nová řada komletních krmiv od českého výrobce bez obsahu kuřecí moučky. Inovativní pohled na výživu, s krůtou pro maximální chuťový požitek. Od tvůrce seriálu na TV PRIMA "Kočka není pes!"

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Dog's love Puppy

Dog's love je kompletní krmivo pro štěňata v provedení 3 a 10kg, 100% bez kuřecí bílkoviny, s krůtou garantující maximální chutnost, s DHA pro správný rozvoj mozku, s rozmarýnovým extraktem jako přírodním antioxidantem, s omega 3,6- mastnými kyselinami na kvalitní srst. Od tvůrce seriálu "Kočka není pes".
Od 8,37 €

Dog's love Adult Mini

Krmivo pro malé psy bez kuřecí bílkoviny. Dogs love od tvůrce seriálu "Kočka není pes". S bezkonkurenčně chuťově atraktivní krůtou pro maximální chutnost. S rozmarýnovým extraktem jako přírodním antioxidantem. Omega 3,6- mastné kyseliny na kvalitní srst. S jukou na redukci zápachu exkrementů.
Od 8,00 €

Dog's love Adult

Krmivo pro malá a střední plemena od tvůrce seriálu "Kočka není pes". Dogs love 100 % bez kuřecí bílkoviny. Pouze s krůtou a vepřovým pro maximální chutnost. S rozmarýnovým extraktem jako přírodním antioxidantem, Omega 3,6- mastné kyseliny na kvalitní srst, s jukou na redukci zápachu exkrementů.
Od 7,82 €

Dog's love Adult Maxi

Kompletní krmivo Dogs Love pro psy velkých plemen. Od tvůrce seriálu "Kočka není pes" na TV PRIMA. 100% bez kuřecí bílkoviny. S krůtou a vepřovým garantující maximální chutnost
Od 26,08 €

Dog's love Senior&Light

Krmivo pro seniory a psy z nízkou aktivitou 100% bez kuřecí bílkoviny. Dogs love od tvůrce seriálu "Kočka není pes" na TV PRIMA. Krůtí a vepřové maso pro maximální chutnost. Se sníženým obsahem energie.
Od 7,91 €