Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  dospelá kocka

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Carnilove Cat Fresh Carp & Trout Sterilised Adult

  Carnilove rybí receptura pro kastrované kočičky. Kombinace tří rybích chutí: pstruha, kapra a lososa, bezobilná receptura, až 80% podíl masa a jater. S přírodními antioxidanty a brusinkami.
  Od 5,90 €

  Carnilove Cat Fresh Chicken & Rabbit for Adult

  Carnilove receptura pro kočky s kuřetem, králíkem a kachnou. Bezobilná receptura pro kočky v holistickém duchu se spoustou dalších bylinek a organismu prospěšných látek.
  Od 5,90 €

  AATU Cat 85/15 Chicken

  AATU receptura krmiva kuře bez obilovin. Krmivo pro kočky podle nejnovějších trendů, které chutná. Přírodní složky potravy
  Od 6,21 €

  AATU Cat 85/15 Salmon & Herring

  Bezobilná receptura krmiva AATU CAT s extrémní chutností zaviněné vysokým podílem živočišné bílkoviny v krmivu :-) Pro kočky milující rybu ve všech jejich podobách.
  Od 6,99 €

  Applaws Cat Dry Adult Lamb

  Applaws krmivo ve variantě s prvotřídním jehnětem s kuřetem. Obsah masa až 80%. Bez obilovin, s nízkým podílem sacharidů, s prebiotiky pro perfektně formovanou stolici. S mořskými řasami a brusinkami, citrusy a a rozmarýnem. Obsahuje přírodní zdroj taurinu.
  Od 4,55 €

  Applaws Cat Dry Adult Ocean Fish & Salmon

  Grain-free receptura krmiva Applaws se směsí ryb s velmi s nízkým alergizujícím potenciálem vhodná též pro kastráty nebo kočky s kožními problémy. S vysokou hladinou Omega 3 a 6 mastných kyselin, s ovocem, zeleninou a citrusy s vysokou mírou antioxidantů. Brusinky pro optimální stav vylučovací soustavy, s DL- Methioninem, který snižuje pH moči.
  Od 4,55 €

  Bosch Cat Sanabelle Adult Kurecí

  Kompletní bezlepková výživa pro dospělou kočku. Granulky Bosch Cat Sanabelle dodají vaší kočce všechny potřebné živiny, minerály a vitamíny, které potřebuje pro zdravý a spokojený život.
  Od 2,94 €

  Bosch Cat Sanabelle Sensitive kurecí

  Bezlekové kompletní krmivo pro dospělé kočky od firmy Bosch s velkým množstvím drůbežího masa. Vyvinuto speciálně pro kočky s citlivým trávicím traktem. Krmivo je bohaté na živiny, vysoce stravitelné, nemělo by vyvolávat alergické reakce.
  Od 3,45 €

  Profine NEW Cat Original Adult Chicken

  Přírodní krmivo PROFINE pro dospělé kočky s kuřecím masem a rýží. Bezlepková receptura. Stabilní trávení, hustý kožíšek, obohaceno o krevety.
  Od 3,50 €

  Hill's Feline Adult Chicken

  Krmení pro dlouhodobou pohodu Vaší kočičky. Receptury krmiv Hills jsou chutné, vysoce stravitelné, s optimálním množstvím minerálních látek pro zdravé ledviny a močové ústrojí. Obsahují omega-3 a -6 mastné kyseliny pro krásnou kůži a srst, s přídavkem taurinu.
  Od 4,19 €

  Hill's Feline Adult Lamb & Rice

  Kompletní krmení Hills pro pohodu Vaší kočičky se směsí chutí kuřete, krůty a jehněte. Kvalitní bílkoviny, čisté vstupní suroviny, optimální hladiny minerálních látek pro zdravý močový trakt. Omega-3 a -6 mastné kyseliny pro krásnou kůži a srst, s přídavkem taurinu.
  Od 17,34 €

  Hill's Feline Adult Tuna

  Chutné krmivo Hills s krůtou, kuřátkem a tuňákem pro všechny dospělé kočičky včetně té Vaší. Vyvážený poměr minerálů pro zdravé ledviny a močové cesty, s taurinem pro zdravé srdce a zrak. Dostatek Omega 3 mastných kyselin pro hebký a lesklý kožíšek.
  Od 17,34 €

  Applaws Cat Dry Adult Chicken

  Krmivo Applaws Cat neobsahuje obiloviny a je konzervováno vitamínem E a rozmarýnovým olejem. Kuřecí maso je velmi lehce stravitelné a má nižší obsah tuku. S obsahem prebiotika pro výkonné trávení, s výtažkem z brusinek pro zdraví močových cest. S přírodními antioxidanty, krmivo bohaté na Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny pro zářivý lesk srsti.
  Od 4,55 €

  Applaws Cat Dry Adult Duck

  Krmivo Applaws Cat s kuřetem a kachnou neobsahuje obiloviny a je konzervováno vitamínem E a rozmarýnovým olejem. Kuřecí i kachní maso je velmi lehce stravitelné. S obsahem prebiotika pro výkonné trávení, s výtažkem z brusinek pro zdraví močových cest. S přírodními antioxidanty, krmivo bohaté na Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny pro zářivý lesk srsti.
  Od 4,55 €