elektrolyty

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Dibaq Elektrolyt

Doplněk Minerálních Prvků A Vitaminů Určený Pro Vyrovnání Hladiny Iontů V Organismu Koně V Období Zvýšené Zátěže. Urychluje Celkovou Regeneraci Organismu.

Surovinové Složení: Glukóza , Chlorid Sodný, Chlorid Draselný, Dihydrogenfosforečnan Vápenatý, Citrany Sodné, Oxid Hořečnatý

Deklarace Jak. Znaků: Na 12 %, Ca 0,2 %, P 0,2 %, K 6 %, Doplňkové Látky: Se (Seleničitan Sodný (Na2seo4) 12,5 Mg, Vit.E (Alfatokoferol) 2000 Mg, Vit.C 2800 Mg
Od 406,00 Kč

Feedmark Replenish

Pro Doplnění Elektrolytů A Izotonickou Rehydrataci (Náhradu Ztráty Tekutin). Replenish Dodává Důležité Tělní Soli (Elektrolyty), Které Jsou Ztraceny Potem Při Zátěži A V Horkém Počasí A Pomáhá Obnovit Normální Hladinu Tělních Tekutin. Užívá Se Pro Obnovu Ztracených Elektrolytů Buď Ve Formě Izotonického Nápoje Nebo Se Přidává Do Krmiva. Replenishse Podává: Všem Pracujícím Koním. Dodává: Sodík, Chlorid, Hořčík, Draslík, Vápník A Glukózu Složení: Chlorid Sodný, Chlorid Draselný, Glukóza, Glukonát Vápníku, Chlorid Hořečnatý

Elektrolyty Pro Pracující Koně

Během Práce Pracující Svaly Produkují Teplo. Tělo Se Zbavuje Většiny Tohoto Tepla Vypařováním V Potu Z Kůže. Pot Se Skládá Z Vysokého Množsví Elektrolytů A Menšího Množství Ostatních Látek Rozpustných Ve Vodě. Koně Potem Ztrácí Během Zátěže Zhruba 10-15 Litrů Tekutiny Za Hodinu, A Tato Ztráta Může Být V Horkém Počasí Vyšší. Ztráta Velkého Množství Vody A Elektrolytů Způsobuje Skleslost A Slabost, Utlumení Funkcí Nervového A Svalového Systému, Špatné Zotavení Po Zátěži, Pokles Výkonnosti, Dehydrataci. Voda Samotná Není Dostatečně Efektivní K Obnově Normálních Tělesných Funkcí A Výkonnosti Dehydratovaného Koně. Isotonický Nápoj Obsahuje Stejnou Koncentraci Elektrolytů Jako Se Nachází V Krvi A Výživné Látky Se Tak Absorbují Mnohem Rychleji A Efektivněji A Tím Se Také Urychluje Opětovné Obnovení Sil. Potí-Li Se Kůň Hodně Nebo Dlouho A Je-Li Tak Ztraceno Velké Množství Elektrolytů, Ani Izotonický Nápoj Již K Obnově Není Dostačující – V Takovém Případě Podejte Elektrolyty Přímo Do Krmení V Množství Adekvátním Stupni Zatížení = Stupni Pocení.

Dávkování (Odměrka = 50G): Váha Koně V Kg Denní Dávka - Lehká A Střední Zátěž Denní Dávka - Vysoká Zátěž Hmotnost Koně Do 250Kg Lehká A Střední Zátěž 1/4 Odměrky, Vysoká Zátěž 1/2 Odměrky, 250 - 400Kg Lehká A Střední Zátěž, 3/4 Odměrky, Vysoká Zátěž 1 1/2 Odměrky, 400 - 600Kg Lehká A Střední Zátěž 1 Odměrka, Vysoká Zátěž 2 Odměrky, Nad 600Kg Lehká A Střední Zátěž 1 1/4 Odměrky, Vysoká Zátěž 2 1/2 Odměrky

Pro Náhradu Ztráty Tekutin Podávejte Izotonický Nápoj - Dávkujte 1 Odměrku Na 5 1/2 Litru Vody.

Firma Feemark Je Členem Beta - British Equestrian Trade Association A Při Výrobě Svých Produktů Se Řídí Zásadami Beta Feed Code. Beta Feed Code Jsou Normy Pro Výrobu Krmiv A Krmných Doplňků Pro Koně. Jejich Dodržování Je Zárukou Kvality, Správného Složení A Dodržování Nejlepších Výrobních Postupů. Beta Je Asociace Sdružující A Vzdělávající Výrobce A Prodejce Potřeb Pro Koně A Jezdce, Chovatele Koní A Jezdecké Kluby Ze Všech Světových Kontinetů, Zejména Velké Británie. Od Října 2004 Je Firma Feedmark Držitelem Certifikátu Ufas (Universal Feed Assurance Standard), Udělovaného Renomovanou Certifikační Společností V Oboru Systému Jakosti, Bezpečnosti A Kvality Potravin A Krmiv, Efsis Limited, Která Má Hlavní Podíl Na Celosvětovém Trhu V Oblasti Certifikací Výrobců Potravin A Krmiv. Tato Certifikace Spotřebiteli Poskytuje Záruku, Že Produkty Jsou Bezpečné A Jsou Vyráběny Z Ingrediencí Nejvyšší Kvality.
Od 702,00 Kč

Fitmin Horse Elektrolyt Sypký

Stavebnice Část 2 Doplňková Krmná Směs Určená K Vyrovnání Hladiny Iontů, Neutralizaci Kyselých Metabolických Meziproduktů A Urychlení Regenerace Organismu Koně V Období Zvýšené A Vysoké Tréninkové Zátěže. Fitmin Elektrolyt Je Obohacený O Specifický Doplněk L-Karnitin, Který Zvyšuje Účinnost Získání Energie V Buňkách, A Tím Zlepšuje Fyzickou Výkonnost Svalstva. Obsažená Glukóza Pro Rychlé Doplnění Zásob Rychle Využitelné Energie, Sodík A Draslík Pro Rychlé Obnovení Rovnováhy Tělních Elektrolytů, Selen A Vitamín E Tvoří Obranný Komplex Antioxidantů Chránící Svalové Buňky, Vitamín C Je Přírodní Tělní Antioxidant Zvyšující Odolnost Organismu, L - Karnitin Podporuje Využití Energetických Zásob Z Tukové Tkáně.

Doporučená Dávkování: 30 Až 60 G

Složení Chlorid Sodný, Glukóza, Fruktóza, Chlorid Draselný, Síran Hořečnatý

Doplněk Se Podávává V Doporučeném Množství Zamíchaný Do Krmiva V Suchém Nebo Zvlhčeném Stavu. Zajistěte Dostatek Pitné Vody A Volný Přístup Koní K Solnému Lizu.

Výrobek Je Součástí Stavebnicového Systému Výživy Koní , Viz. Nabídka Výživových Programů Pro Koně, Pokud Se V Ní Momentálně Nenacházíte.
Od 386,00 Kč

Iontopony Elektrolyt

Iontopony Elektrolyt Je Minerální Doplňkové Krmivo Pro Koně S Obsahem Minerálních Solí A Bílkovin Určené Pro Vyrovnání Elektrolytické Bilance Porušované Ztrátami Iontů Potem V Období Zvýšené Zátěže. V Průběhu Fyzické Zátěže Ztrácí Organismus Koně V Závislosti Na Intenzitě A Délce Trvání Zátěže, Teplotě A Vlhkosti Prostředí 5 Až 15 Litrů Tekutin Ve Formě Potu. Pot Koně Je Silně Hypertonický A Obsahuje Značná Množství Iontů Sodíku, Draslíku A Chlóru, Vysoké Procento Bílkovin (Převážně Albuminů) A Dále Významné Množství Iontů Vápníku A Hořčíku. Ideální Obsah Vody A Iontů V Těle Má Svou Horní A Dolní Hranici. V Tomto Fyziologickém Rozmezí Probíhají Všechny Děje Výměny Látek A Energií Ideálním Způsobem. Jakákoliv Změna Nad A Pod Toto Ideální Rozmezí Má Okamžitý Přímý Dopad Na Výkonnost. Tento Negativní Dopad Je O To Větší, Čím Je Větší Změna V Obsahu Těchto Látek. Optimalizace Obsahu Iontů A Vody V Těle Je Základním Předpokladem Jak Pro Efektivitu Tréninkového Procesu, Tak I Pro Kvalitu Vlastního Výkonu. Iontopony Elektrolyt Svým Složením Napodobuje Složení Koňského Potu A Navrací Tak Do Organizmu Látky Skutečně Potem Vyloučené V Optimálním Množství A Poměru. Rozsah Dávkování Umožňuje Příjem Právě Takového Množství Elektrolytů, Které Kůň Při Daném Tréninku Ztratí. Podávání Iontopony Elektrolyt Udržuje Homeostázu Organizmu Koně, Stabilizuje Výkonnost A Přispívá K Rychlejší Regeneraci Koně.

Doporučeno: Pro Stabilizaci Výkonnosti A Urychlení Regenerace Po Zátěži Pro Předcházení Poklesu Sportovní Výkonnosti, Který Vzniká Při Porušení Stálosti Vnitřního Prostředí, K Vyrovnání Ztrát Iontů A Bílkovin Vyloučených Potem V Období Zvýšené Zátěže

Deklarované Jakostní Znaky V 1 Kg: Vlhkost 10 %, Dusíkaté Látky 25 G, Popel 720 G

Složení Iontopony Elektrolyt: Chlorid Sodný, Chlorid Draselný, Bioplex - Chelát Vápníku, Maltodextriny, Oxid Hořečnatý

Doporučené Podávání: Dávkování Přípravku Se Řídí Dle Intenzity Zátěže A Teploty Vnějšího Prostředí. Při Nízkém Stupni Zátěže A Nižších Teplotách Prostředí Podáváme 2 Odměrky (50 G) Přípravku - Nahrazujeme Tak Ztráty Iontů Vzniklé Ztrátou 5 Litrů Potu. Při Střední Zátěži Podáváme 4 Odměrky, Po Těžké Práci A Za Horkého Počasí Podáváme 6 Odměrek - Nahrazujeme Tak Ztrátu Iontů 15 Litrů Potu.

Složení V Denní Dávce 150 G (Ztráta 10 L Potu): Sodík 31000 Mg; Draslík 16000 Mg; Chloridy 62460 Mg; Vápník 1200 Mg; Hořčík 500 Mg; Maltodextriny 25650 Mg, Bioplex - Chelát Vápníku

Složení: Chlorid Sodný, Chlorid Draselný, Maltodextriny, Bioplex-Chelát Vápníku, Oxid Hořečnatý
Od 409,00 Kč

Rehalyt Basic

Doplnění Elektrolytů Po Tréninku A Po Soutěži. Doplňkové Krmivo Pro Koně, Jako Zdroj Minerálních Látek Pro Náhradu Ztrát Pocením. Obsahuje Směs Elektrolytů Složených Podle Posledních Vědeckých Poznatků. Obsahuje Vyváženou Hladinu Minerálů S Glycinem, Chelátovým Vápníkem A Hořčíkem. Složení Elektrolytů Podobné Složením Koňskému Potu, Glycin Pro Lepší Využití Elektrolytu. Chelátová Forma Vápníku A Hořčíku Pro Nejlepší Využití V Metabolismu. Minimální Obsah Cukrů, Nicméně V Dostatečném Množství Pro Absorpci Elektrolytů. Použití: Koně V Tréninku 60G Do Krmiva/Den, Koně V Lehké Zátěži 30G Do Krmiva/Den, 60G Přípravku Kompenzuje Ztrátu 5Ti Litrů Koňského Potu.

Složení: Sůl, Chlorid Draselný, Glycin, Chelátový Vápník, Chelátový Hořčík, Glukóza

Analýza: Sodík 26,2%; Glycin 8,3%; Protexin 11,6%; Draslík 6,2%; Vápník 1%; Hořčík 1%; Voda 1,2%; Škrob 7,7%
Od 480,00 Kč