Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

elektrolyty

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Iontopony Elektrolyt

Iontopony Elektrolyt je minerální doplňkové krmivo pro koně s obsahem minerálních solí a bílkovin určené pro vyrovnání elektrolytické bilance porušované ztrátami iontů potem v období zvýšené zátěže.
Od 19,87 €

Feedmark Replenish 1.5kg

Pro doplnění elektrolytů a izotonickou rehydrataci (náhradu ztráty tekutin). Replenish dodává důležité tělní soli (elektrolyty), které jsou ztraceny potem při zátěži a v horkém počasí a pomáhá obnovit normální hladinu tělních tekutin. Užívá se pro obnovu ztracených elektrolytů buď ve formě izotonického nápoje nebo se přidává do krmiva.
32,29 €

Rehalyt Basic pro kone 1,5kg

Doplňkové krmivo pro koně, zdroj minerálních látek po ztrátě pocením. Obsahuje směs elektrolytů složených podle posledních vědeckých poznatků. Obsahuje vyváženou hladinu minerálů s glycinem, chelátovým vápníkem a hořčíkem.
31,60 € 26,13 €

Nutri Horse Elektrolyt Paste Nový Pst 120 G

NutriHorse Elektrolyt Paste je orální pasta k doplnění solí ztracených potem. Využívá se u koní, kteří jsou přepravováni na dlouhou vzdálenost. Jeho podání je vhodné při pohybu ve vysokých teplotách a pro koně, po kterých se vyžaduje vytrvalostní výkon.
19,73 € 13,89 €

Nutri Horse Elektrolyt Sol

Tekuté dietní doplňkové krmivo pro koně - doplnění ztráty elektrolytu v případech silného pocení.
Od 8,42 €