Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  Eminent Gold

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Eminent Gold Adult

  Kompletní, vysoce kvalitní a chutné krmivo pro dospělé psy malých a středních plemen. 80% proteinů živočišného původu, složky pro dobré trávení a výkonný imunitní systém. Protein 29 %, tuk 16 %, kurkuma, zelený čaj.
  Od 7,82 €

  Eminent Gold Adult Large Breed

  Kompletní, vysoce kvalitní a chutné krmivo pro dospělé psy velkých plemen. Pro výživu kloubů a dobrou kondici, stabilizace trávení semínky chia, ostropestřce a lněným semínkem. Pohanka a amarant pro prevenci problémů oběhového systému. Protein 25%, tuk 13, 70% proteinů živočišného původu.
  Od 7,77 €

  Eminent Gold Puppy

  Dobré krmení pro štěňata a březí a kojící feny malých a středních plemen. Řada krmiv Eminent Gold od firmy Tekro. Vaše štěně je plné energie a ve vynikající kondici. Proteiny 33%, tuk 17%. Amarant, pohanka a zelený čaj, kurkuma - jen samé dobroty pro ty nejmenší.
  Od 8,05 €

  Eminent Gold Puppy Large

  Dobré krmivo pro štěňata velkých plemen od firmy tekro, výrobce krmiva Eminent. Ochrana kloubů, výkonné trávení, vyrovnaná hladina bílkovin a energie pro pozvlný růst a vývoj. Amarant, pohanka, Chia semínka, ostropestřec, zelený čaj a kurkuma. Protein 31 %, tuk 15 %.
  Od 7,64 €
  Filtry Close
  Kategorie