Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  Eminent Platinum

  České krmivo Eminent Platinum představuje čtyři základní receptury na rybí bílkovině doplněné přírodními ingrediencemi, které jsou prospěšné z pohledu dlouhodobého fungování organismu. Pro psy preferujíc chuť ryby, receptury jsou bez obsahu obilovin.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Eminent Platinum Adult

  Čistě rybí receptura bez obilovin pro malá a střední plemena psů doplněná vejcem, zeleninou, ovocem, kurkumou, semínkem chia a celou řadou dalších zdraví prospěšných látek. Pro silný imunitní systém a výkonné trávení. Krmivo má 83 % proteinů živočišného původu. 300 g sušených mořských ryb odpovídá 1,12 kg čerstvého masa v 1 kg krmiva.
  Od 9,06 €

  Eminent Platinum Adult Large Breed

  Spousta ryb v grain-free receptuře pro Vašeho psa. 82% proteinů živočišného původu. Lněné semeno pro zářivě lesklou srst, semínko Chia pro výkonné trávení a nadýmání a semeno ostropestře pro regeneraci jater. Receptura pro dlouhověkost Vašeho psa. Vejce, ovoce a zelenina. 280 g sušených mořských ryb odpovídá 1,04 kg čerstvého masa v 1 kg krmiva.
  Od 9,06 €

  Eminent Platinum Puppy

  Receptura značky krmiva Eminent Puppy je s rybičkami a vejcem a složením odpovídá pro štěňata malých a středních plemen. Chutné rybí maso se zeleninou, bylinkami, ovocem a dalšími doplňky je zárukou zdravého vývoje i Vašeho štěňátka. Krmivo obsahuje 86 % proteinů živočišného původu
  Od 9,48 €

  Eminent Platinum Puppy Large

  Krmivo s mořskými rybami a vejcem doplněno přírodními složkami pro zdravý vývoj a silný imunitní systém štěňat velkých i obřích plemen a jejich matek. Obsah živočišných proteinů až 84%.
  Od 9,38 €
  Filtry Close
  Kategorie