Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  EssentialFoods

  Bezobilné receptury plné čerstvého masa jsou naprostou novinkou na evropském trhu. Zakladatel značky Essentialfoods Christian Degner Elsner je vyjímečným vizionářem ve výživě zvířat s bohatými zkušenostmi. Dle jeho slov bude Essentialfoods něco zcela vyjímečného a ojedinělého. Essentialfoods je prvotřídní vyvážené krmivo pro psy vyrobeno v Anglii z místních surovin. Receptury jsou vytvořeny na základě behaviorální optimalizace krmiva, což je souhrn inovací ve výživě s kombinací zdravého rozumu. 

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  EssentialFoods Beginning

  EssentialFoods Beginning je kompletní krmivo pro štěňata vážící v dospělosti do 15kg. Vysoký obsah čerstvého masa, které psovi instiktivně lépe chutná, nízká teplota vaření zachovávající výživovou hodnotu, semena a byliny napodobují obsah z kořisti žaludku.
  Od 1 390,00 Kč

  EssentialFoods Beginning Large Breed

  Essentialfoods Beginning Large Breed je kompletní krmivo pro štěňata a juniory vážící v dospělosti více jak 15kg. Obsah živočišných surovin 65% (čerstvé a sušené kuřecí maso, kachní maso, losos, pstruh a vejce).
  Od 1 370,00 Kč

  EssentialFoods Contour

  Bezobilná receptura kompletního krmiva pro psy trpící nadváhou, vhodné i pro kastrované psy. Obsah živočišných surovin 65% (čerstvé a sušené kuřecí maso, losos, čerstvý pstruh a vejce).
  Od 1 350,00 Kč

  EssentialFoods Estate Living

  Exkluzivní kombinace volně chovaného britského jehněčího a jelena je vhodnou variantou pro citlivé zažívání Vašich psů. Obsah živočišných surovin 60% (čerstvé a sušené jehněčí, jelen, kuře, vejce). Kompletní krmivo bez obilnin na zásadě BOF (Behavioural Optimizing Food).
  Od 525,00 Kč

  EssentialFoods Nautical Living

  EssentialFoods Nautical Living je královskou kombinací čerstvých ryb: losos, pstruh, sleď a sezónní ryby jsou vhodnou variantou pro citlivé zažívání psů. Obsah živočišných surovin 65% (čerstvé kuřecí maso, čerstvé kachní maso, sušené kuřecí maso, sušené kachní maso, losos, pstruh).
  Od 1 390,00 Kč

  EssentialFoods Older

  Krmivo bez obilnin na zásadě BOF (Behavioural Optimizing Food) pro psy v seniorském věku. Grain free receptura. Vysoký obsah čerstvého masa, které psovi instiktivně lépe chutná, nízká teplota vaření zachovávající výživovou hodnotu, semena a byliny napodobují obsah z kořisti žaludku.
  Od 1 350,00 Kč

  EssentialFoods Stamina

  EssentialFoods Stamina kompletní krmivo bez obilovin pro psy v zátěži. Obsah živočišných surovin 70% (čerstvé a sušené kuřecí maso, kachní maso, losos, pstruh a vejce).
  Od 1 490,00 Kč

  EssentialFoods Stamina Small 3kg

  EssentialFoods Stamina kompletní krmivo bez obilovin pro psy malých plemen s horším příjmem potravy. Obsah živočišných surovin 70% (čerstvé a sušené kuřecí maso, kachní maso, losos, pstruh a vejce).
  490,00 Kč

  EssentialFoods Superior Living

  Essentialfoods Superior Living je kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen. Krmivo bez obilnin na zásadě BOF (Behavioural Optimizing Food).
  Od 1 270,00 Kč

  Essential Superior Living Small Breed 3kg

  Bezobilná receptura krmiva Essential pro malá a trpasličí plemena psů. Různé zdroje živočišné bílkoviny, ovoce, zelenina a další zdraví prospěšné látky v chutné receptuře, která jen tak neomrzí.
  613,00 Kč 490,00 Kč

  Essential Beginning Small Breed 3kg

  Krmivo ESSENTIAL Foods v receptuře pro štěňata malých a středních plemen. Bezobilná receptura s více zdroji živočišných bílkovin, tak, jak chtěla sama příroda. Plná antioxidantů, zeleniny a ovoce. Vyzkoušejte i pro Vaše šťěňátko.
  644,00 Kč 502,00 Kč

  Essential Older Small 3kg

  Značka Essential Foods nabízí variantu také pro starší psy malých plemen. Kuře a kachna s ovocem a zeleninou pro pokojné stáří s chutným krmivem.
  460,00 Kč

  Essential Foods Highland Living 12.5kg

  Krmivo Essential ve variantě krocan, hovězí, holub, kachna a losos s podílem živočišných bílkovin až 79%. Bez obilná receptura pro psy v běžné zátěži. S výtažky a příměsí ovoce, zelenin a bylin včetně zeleného čaje a zázvoru. Přírodní složky plné antioxidantů pro delší život Vašeho přítele.
  1 550,00 Kč

  Essential Foods Highland Living Small 3kg

  Krmivo Essential ve variantě krocan, hovězí, holub, kachna a losos s podílem živočišných bílkovin až 79% pro malé pejsky. Bez obilná receptura pro psy v běžné zátěži. S výtažky a příměsí ovoce, zelenin a bylin včetně zeleného čaje a zázvoru. Přírodní složky plné antioxidantů pro delší život Vašeho přítele.
  530,00 Kč

  Essential Foods Balance 12kg

  Essential Foods v receptuře Balance pro starší nebo méně aktivní psy ve složení krocan a rýže.
  985,00 Kč

  Essential Foods Balance Small 3kg

  Essential Foods v receptuře Balance pro starší nebo méně aktivní psy malých plemen ve složení krocan a rýže.
  330,00 Kč

  Essential Estate Living Small 3kg

  ESSENTIAL ESTATE LIVING je kompletní krmivo s jehněčí a zvěřinou bez obilovin. Tato receptura je velmi vhodná pro dospělé psy malých plemen. Původ krmiva: Velká Británie
  663,00 Kč 525,00 Kč
  Filtry Close
  Kategorie