Hledat
Euro
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  EssentialFoods

  Bezobilné receptury plné čerstvého masa jsou naprostou novinkou na evropském trhu. Zakladatel značky Essentialfoods Christian Degner Elsner je vyjímečným vizionářem ve výživě zvířat s bohatými zkušenostmi. Dle jeho slov bude Essentialfoods něco zcela vyjímečného a ojedinělého. Essentialfoods je prvotřídní vyvážené krmivo pro psy vyrobeno v Anglii z místních surovin. Receptury jsou vytvořeny na základě behaviorální optimalizace krmiva, což je souhrn inovací ve výživě s kombinací zdravého rozumu. 

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  EssentialFoods Beginning

  EssentialFoods Beginning je kompletní krmivo pro štěňata vážící v dospělosti do 15kg. Vysoký obsah čerstvého masa, které psovi instiktivně lépe chutná, nízká teplota vaření zachovávající výživovou hodnotu, semena a byliny napodobují obsah z kořisti žaludku.
  Od 63,94 €

  EssentialFoods Beginning Large Breed

  Essentialfoods Beginning Large Breed je kompletní krmivo pro štěňata a juniory vážící v dospělosti více jak 15kg. Obsah živočišných surovin 65% (čerstvé a sušené kuřecí maso, kachní maso, losos, pstruh a vejce).
  Od 63,02 €

  EssentialFoods Contour

  Bezobilná receptura kompletního krmiva pro psy trpící nadváhou, vhodné i pro kastrované psy. Obsah živočišných surovin 65% (čerstvé a sušené kuřecí maso, losos, čerstvý pstruh a vejce).
  Od 62,10 €

  EssentialFoods Estate Living

  Exkluzivní kombinace volně chovaného britského jehněčího a jelena je vhodnou variantou pro citlivé zažívání Vašich psů. Obsah živočišných surovin 60% (čerstvé a sušené jehněčí, jelen, kuře, vejce). Kompletní krmivo bez obilnin na zásadě BOF (Behavioural Optimizing Food).
  Od 63,02 €

  EssentialFoods Nautical Living

  EssentialFoods Nautical Living je královskou kombinací čerstvých ryb: losos, pstruh, sleď a sezónní ryby jsou vhodnou variantou pro citlivé zažívání psů. Obsah živočišných surovin 65% (čerstvé kuřecí maso, čerstvé kachní maso, sušené kuřecí maso, sušené kachní maso, losos, pstruh).
  Od 63,94 €

  EssentialFoods Older

  Krmivo bez obilnin na zásadě BOF (Behavioural Optimizing Food) pro psy v seniorském věku. Grain free receptura. Vysoký obsah čerstvého masa, které psovi instiktivně lépe chutná, nízká teplota vaření zachovávající výživovou hodnotu, semena a byliny napodobují obsah z kořisti žaludku.
  Od 62,10 €

  EssentialFoods Stamina

  EssentialFoods Stamina kompletní krmivo bez obilovin pro psy v zátěži. Obsah živočišných surovin 70% (čerstvé a sušené kuřecí maso, kachní maso, losos, pstruh a vejce).
  Od 63,94 €

  EssentialFoods Superior Living

  Essentialfoods Superior Living je kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen. Krmivo bez obilnin na zásadě BOF (Behavioural Optimizing Food).
  Od 58,42 €
  Filtry Close
  Kategorie