Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  EUROBEN

  Levně, ekonomická řada krmiv pro psy na solidních německých základech.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  EUROBEN 22-8 Passive 20 kg

  Krmivo pro psy bez zátěže, pro psy starší nebo pro kastráty. Receptura se sníženým obsahem energie předchází obezitě a tím i problémům, které z ní vyplývají. Vysoká stravitelnost, bezproblémový příjem, lahodná chuť. Kombinace více zdrojů živočišné bílkoviny (drůbež, hovězí, ryba). Až v obsahu 56%.
  41,35 €

  EUROBEN Puppy 30-16 20kg

  Energeticky bohaté krmivo pro štěňata s kombinací více zdrojů živočišné bílkoviny bez drůbeží bílkoviny. Bez pšenice. Pro energii do štěněčích her. Krmivo již od 4. týdne života a dospívání mladých psů až do 12 měsíců. Pro všechna štěňata středních i velkých plemen.
  59,75 €

  EUROBEN 31-21 Energy 20 kg

  Krmivo pro dlouhodobou fyzickou nebo psychickou zátěž. Pro pracovní a služební psy. Kombinace více zdrojů živočišné bílkoviny, doplňující biologicky účinné látky pro výkon organismu . Obsah živočišných bílkovin až 90%. Bezproblémový příjem.
  48,25 €

  EUROBEN 25-10 Normal 20 kg

  Kompletní krmivo pro psy v normální běžné zátěži do 3 hodin denně. Kombinace živočišných bílkovin ve vyšší podílu až 65%. Pro psy středních i velkých plemen rodinného typu. Střídmá deklarace živin se jeví jako dlouhodobě bezpečná bez větší zátěže vnitřních orgánů. Preventivně působí proti vzniku nadváhy. Bezproblémový příjem.
  42,73 €

  EUROBEN 28-18 Active 20 kg

  Kompletní krmivo EUROBEN pro psy s vyšší potřebou živin. Pro psy pracovní, ustájené venku v zimním počasí, pro psy temperamentní. S vysokým podílem živočišné bílkoviny, až 76%. Pro střední i velká plemena psů, bezproblémový příjem.
  45,03 €
  Filtry Close
  Kategorie