Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  Farm Fresh

  Proč krmit krmivem Farm Fresh? Krmivo bylo vytvořeno za použití čerstvých, přírodních a zdravých složek roztříděných do 4 základních skupin, které dohromady vytvářejí mix vyvážené stravy: 

  Proteiny (bílkoviny) jsou základem každé receptury. Drůbež, jehně, králík a vejce jsou šetrné, dietetické a lehce stravitelné zdroje. Zelenina krmiva obsahují čerstvou zeleninu, jako například brambory, hrášek, rajčata a vojtěšku. Zelenina vnáší do receptur antioxidační vitamíny A a D, uhlohydráty, vlákninu a důležité minerály. Ovoce brusinky použité v krmivech poskytují důležité ochranné látky a jsou zdrojem jemné vlákniny. Oleje a tuky díky nim je krmivo vysoce chuťově atraktivní. Zdroj Omega 3 a Omega 6 mastných kyselin. 

  Krmivo není určeno jen pro zdravá zvířata, ale také pro psy trpící alergiemi. Receptury jsou bez obsahu obiloviny. 

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  FARM FRESH Adult BEEF & RICE

  Krmivo pro psy na hovězí mase. FARM FRESH Adult BEEF & RICE. Hovězí maso vyniká svou chutností, a je ideálním zdrojem vysoce hodnotné bílkoviny, která je zodpovědná za stavbu kvalitní svalové hmoty Vašeho psa. Vhodné pro psy s normální úrovní aktivity.
  Od 9,48 €

  FARM FRESH Chicken and Turkey ACTIVE&PUPPY

  FARM FRESH Chicken and Turkey ACTIVE&PUPPY je nutričně vyvážení krmivo s optimálním zdrojem živočišných bílkovin pocházejících z kuřete, kachny a krůty. Holistická pestrost.
  Od 10,40 €

  FARM FRESH Chicken SENSITIVE

  Grain free krmivo za velmi výhodnou cenu. K výrobě krmiva je použita nízkopopelovinová kuřecí moučka s vysokou stravitelností.
  Od 8,69 €

  FARM FRESH FISH SENSITIVE All stages

  Farm Fres Fish Sensitive grain free představuje absolutní vrchol pyramidy. Sušená ryba ve velkém množství je zdrojem ideální živočišné bílkoviny s vysokou stravitelností.
  Od 10,95 €

  FARM FRESH Lamb & Rabbit ADULT LARGE BREED

  FARM FRESH Lamb & Rabbit ADULT LARGE BREED je nutričně vyvážené krmivo pro velká a obří plemena psů s optimálním zdrojem živočišných bílkovin, které jsou dvojího původu. Jehněčí a králík.
  Od 11,36 €

  FARM FRESH Lamb and Peas

  FARM FRESH Lamb and Peas je velmi jednoduchá receptura kompletního krmiva pro všechny plemena s jehněčím masem. Bez obsahu obilovin, jediná živočišná bílkovina.
  Od 8,69 €

  FARM FRESH SCANDINAVIA REINDEER Weight Control&Senior

  FARM FRESH ze sobího masa. Exkluzivní varianta krmiva, kde primární zdroj bílkovin tvoří maso soba ze skandinávských zemí. Vhodné pro psy se sníženou aktivitou, trpící nadváhou a starší psy.
  Od 9,98 €
  Filtry Close
  Kategorie