Kategorie

FirstMate

FirstMate Pet Foods byla založena v roce 1989. Jejím firemním mottem je slogan „Promyšlená výživa“. Složením surovin v potravinářské a bio kvalitě, šetrnou technologií s využitím vakuapro zachování nutričních hodnot základních živin, vitamínů, čtyř druhů enzymů, probiotik aabsencí vedlejších živočišných či rostlinných produktů, chemických konzervantů, barviv, zchutňovadel a sóji plně odpovídá konceptu dlouhodobě bezpečné výživy. Krmivo je řazeno americkým odborným časopisem Whole Dog Journal, který je zcela nezávislý na krmivářských koncernech na seznam top krmivRespektuje psa jako masožravce, převaha bílkovin (až 94%) je pokryta z živočišných zdrojů, obsahuje prémiové masové moučky z divokého pacifického sledě, novozélandského jehněčího a kanadských kuřat. Neobsahuje rostlinné oleje, pouze kuřecí a rybí tuk. Řada hypoalergeních krmiv využívá jako zdroj uhlohydrátů pouze rýži a speciálně upravené bramborové vločky, splňuje tak kritéria lehce stravitelného krmiva. Všechny formule jsou obohaceny výtažkem z měkkýšů, korýšů a žraločích chrupavek jako zdroje celého komplexu glykosaminoglykanů, spolu s obsahem MSM tak krmivo příznivě působí na stav kloubního systému. Vyjímečný obsah a poměr omega 6 a omega 3 nenasycenýcch mastných kyselin přispívá k optimálnímu stavu kůže a srsti, není doplňován ß-karoten. Obsah vlákniny v krmivu zajišťuje správnou funkci střevní stěny se všemi důsledky pro účinné vstřebávání živin, ve všech formulích je obsažen extrakt z juky. Vápník je přítomen v organické formě, rovněž zinek a měď ve formě chelátů aminokyselin. V některých formulích naleznete brusinky, borůvky a česnek jako zdroj silných přírodních antioxidantů chránících buňky těla. Formule Naturally a Holistic nabízí poplatně svému názvu pestrou paletu zdraví prospěšných složek v bio kvalitě včetně probiotik. Unikátní výrobní technologie umožňuje vyrobit granule, které v žaludku nebobtnají, ale průběžně se vlhčí a odvalují dál do zažívacího traktu, což znamená účinnou prevenci torze žaludku. Granule jsou hutné, postrádají porézní strukturu a chrání tak obsažené živiny před působením vzduchu. Více informací na www.firstmate.com

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

FirstMate Australien Lamb

FirstMate Australien Lamb je hypoalergenní dieta pro problémové psy z hlediska potravinových alergií. Krmivo vhodné i u jedinců, kteří nesnášejí nebo nepříjimají ryby, neobsahuje ani rybí tuk.
Od 445,00 Kč

FirstMate Chicken with Blueberries

FirstMate Chicken with Blueberries je kompletně vyvážené krmivo pro psy s vysokým obsahem silných antioxidantů původem z borůvek.
Od 445,00 Kč

FirstMate Hi - Performance

FirstMate Hi - Performance je kompletní krmivo pro dospělé psy s obsahem glukosaminu a MSM - komplexu látek podporujících metabolismus a výživu chrupavky. Živočišné bílkoviny tvoří 73% podíl bílkoviných zdrojů obsažených v krmivu.
Od 425,00 Kč

FirstMate Maintenance

FirstMate Maintenance je kompletní krmivo pro dospělé psy s aktivními enzymy pro podporu a stabilizaci trávení.
Od 1 413,00 Kč

Firstmate Maintenance And Large Breed Puppy

Firstmate Maintenance And Large Breed Puppy je kompletně vyvážené krmivo pro psy a štěňata velkých plemen založeno na více zdrojích bílkovin s obsahem Yuccy, MSM a glukosaminu - komplexu látek podporující metabolismus a výživu chrupavky. s aktivními enzymy pro podporu a stabilizaci trávení.
Od 1 413,00 Kč

Firstmate Pacific Ocean Fish Large Breed

Firstmate Pacific Ocean Fish Large Breed je kompletní krmivo pro juniory, mladé a dospělé psy velkých plemen. Bezlepkové dieta, obilniny jsou nahrazeny pro psa velmi dobře stravitelnými bramborovými úsušky
Od 1 651,00 Kč

FirstMate Pacific Ocean Fish Original

Hypoalergenní vyvážená dietní strava, vhodná v případě potravinové alergie nebo problémech se srstí. Obsahuje sleďovou moučku z Pacifiku a nenasycené mastné kyseliny Omega 3 a Omega 6 ve vhodném poměru. S aktivními enzymy pro podporu a stabilizaci trávení
Od 421,00 Kč

FirstMate Pacific Ocean Fish Puppy

FirstMate Pacific Puppy je kompletní krmivo pro štěňata, březí, kojící feny a pracující psy všech velikostních rázů. Bez obsahu obilnin, bezlepková dieta, jediný zdroj živočišné bílkoviny
Od 417,00 Kč

FirstMate Pacific Ocean Fish Weight Control/Senior

FirstMate pro staré psy. Kompletní krmivo zejména pro starší psy a psy s nadváhou. Snížená hladina energie omezuje nežádoucí nárust tělesné hmotnosti, nižší hladina bílkovin je šetrná vůčí vnitřním orgánům, zejména játře a ledvinám.
Od 440,00 Kč

Firstmate Trim & Light 15Kg

Krmivo pro starší psy nebo pro psy s nadváhou. Nízký objem kalorií v krmné dávce, bylinná a ovocná složka surovinového složení. Důležité stopové prvky pro zachování vitality organismu ve snadno využitelné formě.
1 359,00 Kč