Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

Fitmin Cat

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

FITMIN CAT FOR LIFE CASTRATE

Kompletní krmiv pro kočičky se sklonem k nadváze nebo pro kastráty. Vysoký obsah živočišných proteinů, s dentální péčí o zdraví ústní dutiny, s L-karnitinem, který podporuje odbourávání tuků.
Od 3,54 €

FITMIN CAT FOR LIFE CHICKEN

Kompletní krmivo pro kočky nad 12 měsíců věku. Příznivá cenová relace, bohaté na živočišné proteiny.
Od 3,54 €

FITMIN CAT FOR LIFE HAIRBALL

Kompletní krmivo pro kočičky, které usnadňuje průchod chlupových chomáčků trávicím traktem. Až 87% živočičných proteinů.
Od 3,54 €

FITMIN CAT FOR LIFE KITTEN

Kompletní krmivo Fitmin For Life pro koťata do 12 měsíců, březí a kojící kočky. Podíl živočišného proteinu 89%.
Od 3,77 €

FITMIN CAT FOR LIFE SALMON

Fitmin For Life pro kočky s lososem pro vyšší výživovou hodnotu. Kompletní krmivo pro kočky.
Od 3,77 €

Fitmin Cat Purity Castrate

Fitmin Cat Purity CASTRATE je holistická, grain free receptura s 80% proteiny živočišného původu. Krmivo obsahuje tzv. Herbs Vitality komplex - receptura obsahuje bylinné a rostlinné výtažky.
Od 4,19 €

Fitmin Cat Purity Delicious

Fitmin Cat Purity Delicious je holistická, grain free receptura pro kočky se 71 % proteiny živočišného původu z červených mas včetně zvěřiny. Receptura s tzv. Herbs Vitality komplex - receptura obsahuje bylinné a rostlinné výtažky.
Od 4,46 €

Fitmin Cat Purity Dental

78 % proteinů živočišného původu v grain free recepturře pro kočky Fitmin Cat PURITY DENTAL. S Herbs Vitality komplex. Se zázvorem a jehněčím masem. Zázvor je znám pro své protizánětlivé účinky, má pozitivní vliv na zlepšení trávení a protizánětlivé účinky, s čerstvým jehněčím masem. Vysoká jakost a kvalita produktů.
Od 4,42 €

Fitmin Cat Purity Hairball

Fitmin Cat PURITY HAIRBALL je holistické krmivo grain free receptur zn. Fitmin. 76 % proteinů živočišného původu, s Herbs Vitality komplex. Z hovězího masa.
Od 4,19 €

Fitmin Cat Purity Indoor

Fitmin Cat PURITY INDOOR je krmivem pro kočky, které žijí v bytě. 69 % proteinů živočišného původu, čerstvé maso. Grain free receptura s Herbs Vitality komplexem.
Od 4,46 €