Hledat
Euro
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  Fitmin Solution

  Pro chovatele, kteří řeší problém s výživou svých psů... Obměna, nechutenství nebo citlivost na některou ze složek potravy, od toho je zde řada Fitmin Solution. 

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Fitmin Solution Lamb & Rice

  Receptura výrobku Fitmin Solution Lamb & Rice je unikátní díky svému jednodruhovému složení živočišných proteinů - obsahuje pouze jehněčí suroviny. 60% bílkovin živočišného původu.
  Od 91,49 €

  Fitmin Solution Rabbit & Rice

  Rabbit & Rice z řady Fitmin Solution představuje optimální hypoalergenní dietu pro psy s potřevní intolerancí. Receptura výrobku Rabbit & Rice je unikátní díky svému jednodruhovému složení živočišných proteinů - obsahuje pouze králičí suroviny. 70% bílkovin živočišného původu.
  Od 14,95 €

  Fitmin Solution Salmon & Potato

  Fitmin Solution představuje optimální hypoalergenní dietu pro psy s potravní intolerancí. Grainfree receptura, hypoalergenní – živočišné proteiny pouze rybího původu, s obsahem čerstvého masa z lososa (17,5 % v čerstvém stavu = 7 % v sušině).
  Od 13,11 €

  Fitmin Solution Soft & Juicy

  Fitmin Soft & Juicy je receptura unikátní díky vysokému obsahu čerstvého masa, které je tím nejpřirozenějším zdrojem živočišné bílkoviny v potravě psa. 88% bílkovin živočišného původu. Pět druhů čerstvého masa garantuje maximální chutnost šťavnatých poloměkkých granulí.
  Od 9,11 €
  Filtry Close
  Kategorie