Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie

Fitmin Solution

Pro chovatele, kteří řeší problém s výživou svých psů... Obměna, nechutenství nebo citlivost na některou ze složek potravy, od toho je zde řada Fitmin Solution. 

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Fitmin Solution Lamb & Rice

Receptura výrobku Fitmin Solution Lamb & Rice je unikátní díky svému jednodruhovému složení živočišných proteinů - obsahuje pouze jehněčí suroviny. 60% bílkovin živočišného původu.
Od 91,49 €

Fitmin Solution Rabbit & Rice

Rabbit & Rice z řady Fitmin Solution představuje optimální hypoalergenní dietu pro psy s potřevní intolerancí. Receptura výrobku Rabbit & Rice je unikátní díky svému jednodruhovému složení živočišných proteinů - obsahuje pouze králičí suroviny. 70% bílkovin živočišného původu.
Od 14,95 €

Fitmin Solution Salmon & Potato

Fitmin Solution představuje optimální hypoalergenní dietu pro psy s potravní intolerancí. Grainfree receptura, hypoalergenní – živočišné proteiny pouze rybího původu, s obsahem čerstvého masa z lososa (17,5 % v čerstvém stavu = 7 % v sušině).
Od 13,11 €

Fitmin Solution Soft & Juicy

Fitmin Soft & Juicy je receptura unikátní díky vysokému obsahu čerstvého masa, které je tím nejpřirozenějším zdrojem živočišné bílkoviny v potravě psa. 88% bílkovin živočišného původu. Pět druhů čerstvého masa garantuje maximální chutnost šťavnatých poloměkkých granulí.
Od 9,11 €