Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  GPS systémy

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Tractive GPS lokátor pro psy a kocky

  Tractive Gps Je Velmi Kvalitní Obojek Německé Výroby A Je V Současnosti Nejlepší Volbou V Oblasti Gps Zařízení, Komunikujících Přes Gsm Signál. Je Určen Pro Psy, Kočky A Všechna Domácí Zvířata. Kdykoliv Má Váš Domácí Mazlíček Na Sobě Gps Obojek Tractive, Jeho Pohyb Můžete Sledovat Přímo Z Vašeho Smartphonu, Tabletu A Nebo Pc.
  80,45 € 64,35 €

  Tractive GPS obojek pro kocky s bezpecnostním mechanizmem

  Gps Obojek Tractive Je Vyvinutý Pro Aktivní Kočky A Jejich Majitele, Kteří Jim Chtějí Dopřát Maximum Volného Pohybu Bez Obav Z Jejich Ztráty. Už Nikdy Se Nebudete Muset Strachovat O Svého Kočičího Miláčka, Když Se Nevrátí Ve Svém Obvyklém Čase Domů. Obojek Se Hodí Se Pro Kočky A Malá Zvířata S Obvodem Krku 19 – 30 Cm, Což Odpovídá Přibližně Minimální Hmotnosti 3,5 Kg. Je Tedy Vhodný I Pro Malé Psy, Nebo Jiná Zvířata.
  86,20 € 68,95 €

  Tractive GPS Tracker pro psy a kocky Hunter´s edition

  Tractive Gps je velmi kvalitní obojek rakouské výroby a je v současnosti nejlepší volbou v oblasti GPS zařízení, komunikujících přes GSM signál. Je určen pro psy, kočky a všechna domácí zvířata. Kdykoliv má Váš domácí mazlíček na sobě Gps Obojek Tractive, můžete jeho pohyb sledovat přímo z Vašeho smartphonu, tabletu a nebo PC.
  114,45 € 91,54 €