Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  GPS systémy

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Tractive GPS lokátor pro psy a kocky

  Tractive GPS je jedinecné zarízení velmi kvalitní rakouské výroby a je v soucasnosti nejlepší volbou v oblasti GPS zarízení, komunikujících pres GSM signál. Je urcen pro psy, kocky a všechna domácí zvírata. Kdykoliv má váš domácí mazlícek na sobe GPS obojek Tractive, jeho pohyb mužete sledovat prímo z vašeho Smartphonu, tabletu anebo PC.

  1 749,00 Kč 1 399,00 Kč

  Tractive Gps Tracker Pro Kočky

  Tractive Gps Tracker Pomůže Sledovat Pohyb V Reálném Čase Vašeho Domácího Mazlíčka A Zobrazit Jeho Přesnou Polohu Na Displeji Chytrého Mobilního Zařízení Či V Internetovém Prohlížeči. Gps Lokátor Tractive Disponuje Řadou Pokročilých Funkcí S Možností Nastavení Virtuálního Plotu, Zobrazení Historie Pohybu Či Monitorování Denní Aktivity Kočky. Tracker Je Vodotěsný, Nabíjecí A Vhodný Pro Domácí Mazlíčky O Hmotnosti Vyšší Než 4 Kg A Obvodem Krku 19 Až 30 Cm.

   

   

  1 490,00 Kč

  Alcatel GPS MoveTracker pro psy a kocky - Pet verze

  Novinka od znacky Alcatel, GPS zarízení Move tracker, se radí mezi základnejší, dostupné GPS zarízení s aplikací v ceském jazyce. Disponuje funkcí bezpecné virtuální zóny Geofence pro dohled na mazlícka bez vodítka. Díky gumové krytce pro uchycení se zarízení z obojku nevysmekne. Možnost uchycení na zavazadla ci další objekty. 

  2 113,00 Kč 1 690,00 Kč