Hledat
CZK
Kategorie
  Menu Zavřít

  GPS systémy

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Tractive GPS lokátor pro psy a kocky

  Tractive GPS je jedinecné zarízení velmi kvalitní rakouské výroby a je v soucasnosti nejlepší volbou v oblasti GPS zarízení, komunikujících pres GSM signál. Je urcen pro psy, kocky a všechna domácí zvírata. Kdykoliv má váš domácí mazlícek na sobe GPS obojek Tractive, jeho pohyb mužete sledovat prímo z vašeho Smartphonu, tabletu anebo PC.

  1749 Kč 1399 Kč

  Tractive Gps Tracker Pro Psy

  Gps Lokátor Pro Psy Tractive Vám Umožní Sledovat Polohu Vašeho Psa Kdykoli A KdekoliFunkce Virtuálního Plotu Vám Pošle Upozornění, Když Pes Opustí Oblast, Kterou Jste Označili Za Bezpečnou. Díky Gps Trackeru Budete Také Informováni O Aktivitě Vašeho Psa A Zjistíte, Jak Moc Se Během Dne Pohybuje A Jaký Vliv To Má Na Jeho Zdraví A Kondici. Gps Obojek Tractive Je LEhký, Vodotěsný A Téměř Nerozbitný.

  1490 Kč

  Invoxia Gps Pet Tracker

  Přemýšlíte, Jak Svého Psa Osvobodit Od Vodítka A Zároveň Neriskovat, Že Se Někam Zaběhne? Řešení Tohoto Oříšku Najdete V Nejlehčím Gps Lokátoru Pro Psy A Další Domácí Zvířata Gps Pet Tracker Od Invoxie. Malý Lokátor Snadno Připevníte Na Jakýkoliv Obojek. Pak Jej Stačí Jednoduše Spárovat S Aplikací A Můžete Sledovat Pohyb Vašeho Psa V Reálném Čase, Nebo Zpětně.

  Datové Služby V Síti Sigfox Máte Na 3 Roky Zdarma. Po Vypršení Této Lhůty Vystačí Tracker S Bezkonkurenčními Náklady 9.99 € Ročně.

  3190 Kč

  Alcatel GPS MoveTracker pro psy a kocky - Pet verze

  Novinka od znacky Alcatel, GPS zarízení Move tracker, se radí mezi základnejší, dostupné GPS zarízení s aplikací v ceském jazyce. Disponuje funkcí bezpecné virtuální zóny Geofence pro dohled na mazlícka bez vodítka. Díky gumové krytce pro uchycení se zarízení z obojku nevysmekne. Možnost uchycení na zavazadla ci další objekty. 

  2113 Kč 1690 Kč
  Filtry Close