GPS systémy

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Tractive Gps Tracker Pro Psy A Kočky S Krystaly Swarovski

Tractive Gps je velmi kvalitní obojek rakouské výroby a je v současnosti nejlepší volbou v oblasti GPS zařízení, komunikujících přes GSM signál. Je určen pro psy, kočky a všechna domácí zvířata. Kdykoliv má Váš domácí mazlíček na sobě Gps Obojek Tractive, můžete jeho pohyb sledovat přímo z Vašeho smartphonu, tabletu a nebo PC.
114,45 € 91,54 €

Tractive Gps Tracker Pro Psy A Kočky Hunter´S Edition

Tractive Gps je velmi kvalitní obojek rakouské výroby a je v současnosti nejlepší volbou v oblasti GPS zařízení, komunikujících přes GSM signál. Je určen pro psy, kočky a všechna domácí zvířata. Kdykoliv má Váš domácí mazlíček na sobě Gps Obojek Tractive, můžete jeho pohyb sledovat přímo z Vašeho smartphonu, tabletu a nebo PC.
114,45 € 91,54 €

Gps Obojek A Monitor Aktivity Eyenimal

Iopp Tracker Eyenimal je GPS zařízení pro psy a kočky, které sleduje jejich pohyb a zároveň monitoruje jejich fyzickou aktivitu. Pomocí tohoto zařízení můžete spravovat zdravotní záznamy Vašeho zvířete, zaznamenávat, kdy má jít Váš pejsek nebo kočička k veterináři a navíc všechny Vaše fotografie s Vašim mazlíkem a údaje můžete sdílet na sociálních sítích se svými přáteli.
171,95 € 137,54 €

Garmin Alpha 100 + T5 Mini + Eu Mapy - Cz/Sk

Nový model sledovacích zařízení Garmin s menším a lehčím obojkem T5 (Mini), který je vhodný hlavně pro menší plemena. Ve výbavě produktu je samostatné Gps zařízení Alpha 100 s dotykovým displejem a novým obojkem T5 (Mini). Nový T5 obojek je vybaven GPS/GLONASS příjímačem pro dokonalý příjem signálu a sledování za jakýchkoliv podmínek prostředí s podporou nové funkcionality pro nastavení geozón s upozorněními.
1379,45 € 1103,54 €

Gps Obojek A Výcvikový Modul Pro Sportdog Tek 1.0

Náhradní Gps Přijímač A Výcvikový Modul Pro Elektronický Obojek Sportdog Tek 1.0
718,20 € 580,29 €

Gps Obojek A Výcvikový Modul Pro Sportdog Tek 2.0

Náhradní Gps Přijímač A Výcvikový Modul Pro Elektronický Obojek Sportdog Tek 2.0
873,45 € 698,74 €

Gps Obojek Pro Sportdog Tek 2.0

Náhradní Gps Přijímač S Obojkem Pro Elektronický Gps Obojek Sportdog Tek 2.0
528,45 € 422,74 €

Mishiko Gps Obojek A Měřič Aktivity - Černá

Mishiko je speciální GPS obojek a aktivity monitor, který sleduje polohu a fyzickou aktivitu vašeho psa. Disponuje pokročilou technologií, luxusním designem a jednoduchou aplikací, která propojí obojek s vaším chytrým telefonem. Mishiko je kompletně vodotěsný, nabíjecí a funguje bez jakéhokoli omezení po celém světě. V ceně obojku je i doživotní aktualizace a použítí aplikace zdarma! Neplatíte žádné měsíční poplatky.
212,20 € 169,74 €

Nabíječka Pro Gps Obojek Sportdog Tek 2.0

Náhradní Duální Nabíječka Pro Elektronický Gps Obojek Sportdog Tek 2.0
56,95 € 45,54 €

Tractive 2 Gps Tracker Pro Psy A Kočky

Tractive 2 je vylepšený GPS obojek pro psy, který váží pouze neuvěřitelných 29 gramů. Je tak vhodný i pro ty nejmenší psy i kočky. Navíc Tractive 2 nově disponuje funkcemi Aktivity Monitor, díky kterému máte přehled o denní aktivitě Vašeho psa či kočky a v případě, že Vaše zvířátko zařízení ztratí (odpadne, nebo se zachytí) Tractive 2 Vás o tom ihned upozorní.
129,31 € 103,45 €