Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie

Happy Dog NaturCroq

Řada Happy Dog Natural představuje ekonomickou alternativu zdravé výživu psů. Potravinářská kvalita surovin, pestré složení receptur po celý životní cyklus psa. 100% žádná soja, žádné bílkovinné náhražky, 100% žádné umělé konzervanty a žádné barviva, 100% žádná dochucovadla a žádné aromata. S bylinkami, výborná snášenlivot a chutnost. Základní motto výrobce Happy Dogu platí i zde: "Krmte s důvěrou!" 

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Happy Dog NaturCroq Active 15Kg

Happy Dog Naturcroq Active znamená zdravou přírodní výživu aktivních psů se zvýšenou potřebou živin.
819,00 Kč

Happy Dog NaturCroq Balance

Happy Dog NaturCroq Balance je krmivo pro všechny dospělé psy s normální až mírně zvýšenou potřebou živin. Pestrá směs masových a obilných granulí.
Od 320,00 Kč

Happy Dog NaturCroq Lamm & Reis

Pro dospělé psy s normální potřebou živin. Lahodné jehněčí s rýží, plnohodnotné celozrnné obilí, ideální pro světlá plemena psů díky záměrně sníženému obsahu mědi.
Od 328,00 Kč

Happy Dog NaturCroq Rind & Reis

Happy Dog NaturCroq Rind & Reis je cenově přijatelným a přesto kompletním plnohodnotným přírodním krmivem. Bílkoviny z hovězího, drůbeže, ryb.
Od 320,00 Kč

Happy Dog NaturCroq Senior

Happy Dog NaturCroq Senior je šetrnou recepturou pro vnitřní orgány. Snížený obsah bílkovin, sodíku a fosforu, velmi kvalitní bílkoviny, přídavek vitaminu C.
Od 320,00 Kč

Happy Dog Naturcroq Xxl 15Kg

Happy Dog Naturcroq je zdravou přírodní výživou velkých plemen. Extra velké granule. Upravený obsah bílkovin a tuků.
819,00 Kč