Kategorie

Hills

Věrnostní akce 5+1 produkt ZDARMA! Kupte pět produktů Hills Science Plan nebo Ideal Balance ve stejné gramáži (velikosti balení) a získejte šestý ZDARMA!Stačí jen vystřihnout EAN kód ze zakoupených produktů stejné hmotnosti, vyplnit osobní údaje na věrnostní kartě, kterou Vám pošleme a zaslat vyplněnou kartu zpátky k nám. K další objednávce Vám přiložíme objednaný bonus. Věrnostní kartu zasíláme na vyžádání - pouze našim stálým zákazníkům s minimálně tří odběrovou historií objednávek - stačí vložit poznámku k objednávce. Není možné kombinovat produkty pro psy a kočky, je ale možné kombinovat příchutě ve zvolené velikosti balení stejně jako věkovou kategorii. Nabídka neplatí pro bonusová balení 12+3kg, 15+3kg, jen pro 12kg balení. 

100% garance! Záruka na zakoupený produkt! Pokud by Vám pejsek nebo kočička nechtěla krmivo přijímat, případně by nastal jakýkoliv jiný problém, můžete vrátit otevřené balení k nám na prodejnu, dostanete své peníze zpět! Podmínkou je jen min. obsah 75% původní hmotnosti.

Pro současné veterinární studenty, stejně jako pro studenty před mnoha lety, je základní knihou v oblasti výživy malých zvířat kniha napsaná specialisty z firmy Hills "Klinická výživa malých zvířat". Opravdu první Hills receptura byla vytvořena před 50ti lety veterinářem Markem Morisem. Tento pán se rozhodl pomoci tímto způsobem psovi s poruchami ledvin. Bylo to první krmivo, které zvrátilo k lepšímu průběh onemocnění a tím prodloužilo život pacienta. Dnes Hills nabízí 20 různých výrobků řady Prescription Diet, které pomáhají při léčbě veterinářům na celém světě. Poté, co Hills zavedl myšlenku klinické výživy pro nemocná zvířata přišel další naprosto logický krok - vývoj krmiv pro zdravá zvířata Hills Science Plan. Můžete nahlédnout: www.hillspet.com.

Na trhu je od června 2009 uvedena nová generace tohoto krmiva, která nabízí mnohem vyšší chutnost a to bez přídavku soli! Nové receptury jsou v nových obalech, mění se také jejich označení. Další předností nových receptur je obsah klinicky ověřené antioxidační formule pro vyšší výkon imunitního systému krmeného psa. 

Pro přechod ze starých na nové receptury volíme variantu nového pojmenování v popise krmiva, která je na začátku popisu receptury zvýrazněna tučným písmem. Postupný přechod z 15kg na 12kg balení, průběžně aktualizujeme informace Ke krmivu jsou na vyžádání k dispozici odměrky. 

Výrobce značky krmiva: Hill´s Pet Nutrition, USA

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Hill's Canine Dry Adult Chicken 12kg

Krmná směs krmiva Hills přizpůsobená nutričním požadavkům středně aktivního dospělého psa od doby dosažení pohlavní dospělosti do věku 5ti (velká plemena) nebo 7dmi let (malá plemena). Přesně vyvážená strava pro podporu svaloviny a životně důležitých orgánů.
Od 448,00 Kč

Hill's Canine Dry Adult Chicken BREEDER 14,5kg

Krmivo určené pro plemena o hmotnosti vyšší než 25kg do věku 5ti let u plemen obřích a 7mi let u plemen velkých. Přesně vyvážená strava pro podporu svaloviny a životně důležitých orgánů.
1 628,00 Kč 1 347,00 Kč

Hill's Canine Dry Adult Lamb&Rice 12kg

Krmná směs jehněčího Hillsu je přizpůsobena nutričním požadavkům středně aktivního dospělého psa od doby dosažení dospělosti do věku 5ti (velká plemena) nebo 7dmi let (malá plemena). Přesně vyvážená strava pro podporu svaloviny a životně důležitých orgánů s jehněčí bílkovinou.
Od 511,00 Kč

Hill's Canine Dry Adult Large 12kg

Krmivo od firmy Hills určené pro plemena o hmotnosti vyšší než 25kg do věku 5ti let u plemen obřích a 7mi let u plemen velkých. Granule jsou obohaceny o složky příznivě ovlivňující stav kloubů, krmivo navíc obsahuje L -karnitin, který pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost a zároveň omezuje ukládání tuků ve svalovině.
Od 1 205,00 Kč

Hill's Canine Dry Adult Large BREEDER 18kg

Hills pro psy velkých a obřích plemen.
2 006,00 Kč 1 660,00 Kč

Hill's Canine Dry Adult Large Lamb&Rice 12kg

Kompletní krmivo pro psy od 1 roku do 5ti let, u psů o hmotnosti nad 50kg do 4 let věku. Minimální obsah jehněčí moučky je 26%, původem je Nový Zéland. Vysoká hladina antioxidantů a jejich vzájemná kombinace pro delší zdravý život. S doplňkem karnitinu pro udržení svalové hmoty, obsah glukosaminu pro pohyblivost kloubních chrupavek.
1 628,00 Kč 1 347,00 Kč

Hill's Canine Dry Adult Light 3kg

Kompletní krmná směs od firmy Hills se sníženým obsahem kalorií pro psy méně aktivní, kastráty nebo psy se sklonem k obezitě. Granule obsahují L -karnitin, látku, která je schopna negativním způsobem ovlivňovat ukládání tuků.
Od 511,00 Kč

Hill's Canine Dry Adult Light Large 12kg

Kompletní receptura pro dospělé psy o hmotnosti nad 25 kg, ve věku od 1 do 5 let, se sníženou potřebou kalorií, pro psy méně aktivní, kastrované nebo se sklonem k nadváze.
Od 1 393,00 Kč

Hill's Canine Dry Adult Light Large BREEDER 18kg

Hills Canine Adult Light Large Breed Chicken je určen pro dospělé psi, kteří vyžadují méně kalorií, od 1 roku do 7 let věku (např. psi méně aktivní, kastrovaní nebo se sklonem k obezitě).
2 114,00 Kč 1 750,00 Kč

Hill's Canine Dry Adult Mini 2,5kg

Krmivo Hills pro dospělé psy malých plemen - do 10kg, kterým je uzpůsobena velikost granulí. Přesně vyvážená strava pro podporu svaloviny a životně důležitých orgánů psů malých plemen.
Od 175,00 Kč

Hill's Canine Dry Adult Perfect Weight Large 12kg

Speciální receptura krmiva Hills pro psy velkých a obřích plemen s nadváhou. Zhubnutí při plném bříšku, kvalitní suroviny v kombinace, která chutná.
Od 1 616,00 Kč

Hill's Canine Dry Adult Perfect Weight Medium 10kg

Krmivo Hills pro obézní psy malých a středních plemen. Kvalitní suroviny v optimální kombinaci a množství pro redukci hmotnosti.
Od 179,00 Kč

Hill's Canine Dry Adult Perfect Weight Mini 2kg

Hills pro redukci hmotnosti malých a středních plemen. Dieta bez hladovění, s plným bříškem. Kvalitní suroviny v optimální kombinaci a množství.
Od 175,00 Kč

Hill's Canine Dry Adult Small Miniature 1,5kg

Krmivo pro malé psy ve městě od firmy Hills. Vysoká prašnost, nízké nožičky, silniční ruch, každodenní stresy - malý pejsek se pohybuje ve městě v nebezpečné zóně. Přitom má dán delší život než psi velkých plemen. Můžete podpořit jeho imunitní systém spolu s jeho bezproblémovým stárnutím pomoci vyvážené stravy s přídavkem antioxidantů. Máte tu šanci.
Od 350,00 Kč

Hill's Canine Dry Adult Small Miniature Light 1,4kg

Krmivo Hills pro malé pejsky se sklonem k nadváze, kteří žijí ve velkých městech. Tato receptura obsahuje unikátní kombinaci vitamínu E a C, ß-karotenu a selenu - klinicky ověřených látek které posilují imunitní odezvu Vašeho zvířete a pomáhají snižovat riziko onemocnění. Přídavek taurinu poporuje zdravé srdíčko, kontrolovaná hladina soli šetří ledviny. vyvážený obsah minerálů zajišťuje rozvoj silných kostí.
434,00 Kč 359,00 Kč

Hill's Canine Dry Adult Tuna&Rice 12kg

Krmná směs od firmy Hills, která je přizpůsobena nutričním požadavkům středně aktivního dospělého psa od doby dosažení dospělosti do věku 5ti (velká plemena) nebo 7dmi let (malá plemena). Přesně vyvážená strava pro podporu svaloviny a životně důležitých orgánů. S tuňákem.
1 553,00 Kč 1 286,00 Kč

Hill's Canine Dry Mature Adult Large BREEDER 18kg

Kompletní vyrovnaná dieta pro starší psy velkých plemen od firmy Hills, která by svým složením měla zamezit progresivnímu vývoji poruch typických pro danou velikostní a věkovou kategorii.
2 006,00 Kč 1 660,00 Kč

Hill's Canine Dry Mature Adult Mini 3kg

Krmná směs od firmy Hills, která je sestavena pro psy od věku 7mi let s cílem předcházet vysokému příjmu nutričních komponentů, které mohou vést k rozvoji chorobných změn typických pro starší věkovou kategorii.
Od 493,00 Kč

Hill's Canine Dry Mature Adult Small Miniature 1,5kg

Receptura od firmy Hills vytvořená pro ochranu malých pejsků ve velkých městech. Určena pro starší pejsky nad 7 let.
423,00 Kč 350,00 Kč

Hill's Canine Dry Mobility 3kg

Receptura kompletního krmiva Hills pro udržení nebo zvýšení pohyblivosti psa a to až do vysokého věku. Při problémech testy prokázaly zlepšení pohyblivosti psa během 30ti dní.