Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

hypoalergenní diety štěně (mini až large)

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Applaws Dog Dry Puppy Large Breed Chicken

Applaws pro velká plemena štěňat je první kompletní krmivo se 75% obsahem kuřete, zcela bez obilovin, konzervantů, dochucovadel a barviv, je přirozeně hypoalergenní, s nízkým obsahem sacharidů a vysokým podílem masa. Obsahuje prvotřídní maso, zeleninu, bylinkové extrakty a aktivní probiotika. 
Od 15,92 €

Applaws Dog Dry Puppy S&M Breed Chicken

Applaws Dog Dry Puppy S&M Breed Chicken je první kompletní krmivo se 75% obsahem kuřete, zcela bez obilovin, konzervantů, dochucovadel a barviv, je přirozeně hypoalergenní, s nízkým obsahem sacharidů a vysokým podílem masa. Obsahuje prvotřídní maso, zeleninu, bylinkové extrakty a aktivní probiotika.
Od 15,92 €

Fish4dogs Finest Ocean White Fish Puppy Large

Bílá ryba a losos je základem pro recepturu krmiva Fish4dogs Finest Ocean White Fish Puppy Large. Pro citlivá štěňátka, bez obsahu obilovin.

Nature's Protection Dog Dry Junior Lamb

Nature's Protection Dog Dry Junior Lamb je receptura pro všechna štěňata ve věku 2–18 měsíců s chutným jehněcím obohaceným o účinné látky pro zdravé klouby a plně funkční trávení.
Od 5,47 €

Barking Heads Puppy Days Grain Free

Báječně jemná výživa Barking Heads Puppy Days Grain Free pro dny všední i nevšední vašich štěňátek. Více než 50% sušiny našich nových BEZOBILNINOVÝCH štěněcích granulek tvoří maso z lososů a pstruhů. Moře omega-3 mastných kyselin "omývá" nervovou soustavu vyvíjejícího se hafíka tak, že budete mít natotata doma pana Vševěda. 58% masa - kuře, pstruh a losos.
Od 19,37 €

Calibra Dog Gf Junior Small Breed Duck

Krmivo Calibra Dog Grain Free Junior Small Duck & Potato je kompletní krmivo bez obilovin pro mladé psy (3–12 měsíců) malých plemen (1–10 kg). Receptura má vysoký obsah kachního masa, výborně chutná a svým složením podporuje imunitní systém.
Od 11,50 €

Calibra Dog Ha Junior Large Breed Lamb

Calibra Junior Breed / Lamb & Rice je receptura krmiva určená pro štěňata a dospívající psy velkých a obřích plemen ve věku od 3 do 24 měsíců s ideálním poměrem bílkovin a tuků, sestavená s ohledem na vývoj kosterní soustavy, kloubů a svalů. Vyvážený poměr aminokyselinzajišťuje optimální růst svalové hmoty a kloubní výživa v této receptuře předchází kloubním problémům psa v dospělosti. Svým šetrným složením je vhodná i pro velmi citlivé psy. Velikost granulí je optimální pro štěňata velkých plemen.
Od 13,43 €

Calibra Dog Ha Junior Medium Breed Lamb

Krmivo Calibra Dog HA Junior Medium Breed Lamb & Rice je kompletní hypoalergenní krmivo pro mladé psy (3–15 měsíců) středních plemen (10–30 kg). Chutné, výborně stravitelné, se směsí bylinek a ovoce.
Od 13,52 €

Calibra Dog Ha Starter & Puppy Lamb

Krmivo Calibra Starter & Puppy jsou hypoalergenní granule pro štěňata ve věku od 4 týdnů do 3 měsíců. Kompletní výživa je nutričně vhodná také pro březí a kojící feny. Vysoce stravitelné krmivo s jehněčím a nízkým obsahem obilovin je speciálně určeno pro citlivé zažívání štěňat po odstavu. Tato receptura zajišťuje správný vývoj a růst Vašeho štěněte.
Od 13,39 €

Belcando Junior Grain Free

Kompletní krmivo pro mladé psy středních a velkých plemen od 4 měsíců věku nebo mladé psy s alergiemi na obiloviny. Alternativní výživa. 80 % živočišné bílkoviny (drůbež 55 %, ryby 15 %, z hydrolyzované želatiny 10 %).
Od 6,76 €

Belcando Junior Lamb & Rice

Belcando Junior Lamb & Rice je krmivem pro štěňata velkých a obřích plemen od 4 měsíce věku s nižší energetickým obsahem nebo je cestou pro štěňata s citlivým trávením. Recepturaje s převahou jehněčí bílkoviny.
Od 6,67 €

Brit Care Dog Grain-free Junior LB Salmon & Potato

Bezobilná receptura pro štěňata a mladé psy (od 3 měsíců do 2 let) velkých plemen (nad 25 kg). Vyvážené a vysoce stravitelné krmivo, které respektuje speciální nároky štěňat od odstavu a nezatěžuje trávicí trakt. Obsah glukosaminu a chondroitinu, stabilizace střevní mikroflóry a omezení patogenů ve střevě vlivem MOS, ochrana sliznic a jater prostřednictvím extraktu z juky a ostropestřce mariánského. Ovocný a bylinný extrakt.
Od 5,57 €

Brit Care Dog Grain-free Puppy Salmon & Potato

Bezobilná receptura pro štěňata a mladé psy všech plemen (od 4 týdnů do 12 měsíců). Krmivo je vhodné také pro kojící a březí feny. Obsah glukosaminu a chondroitinu, stabilizace střevní mikroflóry a omezení patogenů ve střevě vlivem MOS, ochrana sliznic a jater prostřednictvím extraktu z juky a ostropestřce mariánského. Ovocný a bylinný extrakt.
Od 5,57 €

Brit Care Dog Junior Large Breed Lamb & Rice

Hypoalergenní krmivo pro štěňata od 3 měsíců do až 2,5 roku pro velká a obří plemena (25 kg a více) s kontrolou rychlého růstu. Vyvážené a vysoce stravitelné krmivo s optimálním poměrem Ca a P, který přispívá k harmonickému vývoji kostry a kloubů. Receptura obsahuje prebiotika FOS (fruktooligosacharidy), které omezují výskyt patogenů ve střevní flóře. S ovocnými a bylinnými výtažky. Zvýšený obsah Omega-3 mastných kyselin z lososa pro rozvoj mentálních funkcí a podporu učenlivosti mladých zvířat.
Od 5,24 €

Brit Care Dog Puppy Lamb & Rice

Hypoalergenní krmivo pro štěňata všech plemen od 4. týdne do 12. měsíce stáří. Krmivo je vhodné také pro kojící a březí feny. Obsah glukosaminu a chondroitinu, stabilizace střevní mikroflóry a omezení patogenů ve střevě vlivem MOS, ochrana sliznic a jater prostřednictvím extraktu z juky a ostropestřce mariánského. Ovocný a bylinný extrakt.
Od 5,24 €

Carnilove Dog Salmon & Turkey for Puppies NEW

Carnilove pro štěňata do 12 měsíce věku s lososem a krocanem.
Od 10,07 €

Eukanuba Dog Puppy&Junior Lamb&Rice

Eukanuba pro rostoucí psy všech plemen, pro štěňata, která upřednostňují příjem jehněčího.
Od 6,49 €

N&D GF Pumpkin DOG Puppy Mini Lamb & Blueberry

Krmení N&D pro štěňata malých a trpasličích plemen s jehněčím, borůvkami a dýní. Vhodné i pro březí a kojící feny těchto plemen. Bezobilná receptura plná zdravých surovin.
Od 10,40 €

NUTRAGold Turkey&Sweet Potato GRAIN FREE

Kompletní krmivo NUTRAGold pro psy všech plemen a každého věku. Vhodné také pro štěňata. Bez obsahu obilovin, s ovocem a zeleninou, s probiotikem. Bezobilná receptura je vhodnou variantou pro citlivé zažívání psů. Čerstvé a sušené krůtí maso je zdrojem vysoce stravitelných bílkovin.
Od 10,81 €

NUTRAGold Whitefish&Sweet Potato GRAIN FREE

Kompletní krmivo NUTRAGold pro psy všech plemen a každého věku. Vhodné také pro štěňata. Bez obsahu obilovin, s ovocem a zeleninou, s probiotikem, s rybou. Bezobilná receptura je vhodnou variantou pro citlivé zažívání psů. Čerstvé a sušené rybí maso je zdrojem vysoce stravitelných bílkovin.
Od 11,73 €