Hledat
Česká koruna
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  Iams Cat

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Iams Cat Hairball Control rich in Chicken 2,55kg

  Kompletní krmivo Iams pro kočky určené specielně pro dlouhosrsté kočky od 1 do 7 let. Speciální směs vlákniny (řepná dužina a celulóza) zvyšuje vylučování pozřených chlupů stolicí. Chutné granule s kuřecím masem.
  515,00 Kč 426,00 Kč

  Iams Cat Light rich in Chicken 10kg

  Kompletní krmivo pro kastrované a sterilizované kočky a pro kočky s tendencí k obezitě od 1 do 7 let. Velmi chutné granule s kuřecím masem. IAMS Cat Light snižuje kalorický příjem bez přidání nadbytku vlákniny.
  1 161,00 Kč 961,00 Kč

  Iams Cat rich in Chicken

  Komletní krmivo pro kočky s grilovaným kuřecím masem. Krmivo pro dospělé kočky od 1 do 7 let. Velmi chutné granule. Vysoce kvalitní živočišné proteiny a tuky použité v krmivech IAMS zaručují vyjímečnou chuť. Krmivo obsahuje všechny živiny, které Vaše kočka potřebuje pro zdraví a vitalitu.
  Od 988,00 Kč

  Iams Cat rich in Ocean Fish

  Kompletní krmivo s mořskými rybami od firmy Iams. Krmivo pro dospělé kočky od 1 do 7 let. Velmi chutné granule. Vysoce kvalitní živočišné proteiny a tuky použité v krmivech IAMS zaručují vyjímečnou chuť. Krmivo obsahuje všechny živiny, které Vaše kočka potřebuje pro zdraví a vitalitu.
  Od 426,00 Kč

  Iams Kitten rich in Chicken

  Kompletní krmivo pro koťata od firmy Iams od 1 do 12 měsíců a pro březí a kojící kočky. Granulky s kuřecím masem. Velmi chutné krmivo. Obsahuje všechny živiny, které Vaše koťátko potřebuje, aby vyrostlo ve zdravou kočku. Celkově je krmivo lehce stravitelné, velmi výživné a dodává velké množství energie, vitamínů a minerálů už v malém množství. Velmi chutné granule s kuřecím masem. Obsahuje všechny živiny, které Vaše koťátko potřebuje, aby vyrostlo ve zdravou kočku. Krmivo je syté a je ve formě malých granulek, vhodných pro malou tlamičku a žaludek. Vysoce kvalitní kuřecí tuk dělá krmivo velmi chutným a celkově je lehce stravitelné, velmi výživné a dodává velké množství energie, vitamínů a minerálů už v malém množství krmiva.
  Od 1 072,00 Kč

  Iams Cat rich in Lamb

  Velmi chutné granule s křehkým novozélandským jehnětem. Kompletní krmivo od firmy Iams pro dospělé kočky od 1 do 7 let. Vysoce kvalitní živočišné proteiny a tuky použité v krmivech IAMS zaručují vyjímečnou chuť. Krmivo obsahuje všechny živiny, které Vaše kočka potřebuje pro zdraví a vitalitu.
  Od 426,00 Kč