Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  imunita, regenerace, senior

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Calo-Pet Gel 120 G

  Energie v koncentrované formě: CALO-PET pasta umožňuje dodávat psům a kočkám energii v koncentrované formě. Také důležité vitamíny, stopové prvky a aminokyselinu taurin.
  17,62 € 15,78 €

  Ostropestřec mariánský 1kg

  Ostropestřec mariánský regeneruje a detoxikuje jaterní, ale také i ledvinovou tkán, podporuje a stabilizuje jejich funkce při infekčních, toxických a jiných zátěžových stavech.
  3,96 €

  Alavis Enzymoterapie-Curenzym Pro Psy A Kočky 20Cps

  Alavis Enzymoterapie-Curenzym je rostlinný enzymatický veterinární přípravek, který obsahuje následující enzymy: bromelain, papain, peptidáza, pankreatin analog, proteázu, rutin. Přípravek se doporučuje: pro podporu hojení tkání, po úrazech a operacích, pro posílení imunity, při zánětech, pro podporu při léčbě antibiotiky a při léčbě nádorů.
  Od 13,48 €

  Aptus Reconvalescent DOG pasta 100g

  Veterinární Přípravky
  11,73 € 10,49 €

  B-Compositum Plv Sol

  Vodorozpustný koncentrát vitaminů skupiny B pro zvířata. Doplňková krmná směs.
  Od 6,76 €

  Betaglukan sirup

  Sirup pro zvířata, který obsahuje významné množství Beta glukanu z hlívy ústřičné. Pro podporu imunity.
  Od 12,24 €

  CANINA Česnekový koncentrát

  Canina Česnekový koncentrát se používá jako doplněk do krmiva, který má širší spektrum účinku.
  Od 8,97 €

  CANINA Dog Immun Protect

  CANINA Dog Immun Protect je speciální přípravek pro posílení přirozených obraných reakcí všech věkových kategorií psů.
  Od 27,46 €

  CANINA Enzym Hefe

  Čistě přírodní produkt s vysokým obsahem bílkovin, enzymů, vitaminů a stopových prvků. Chutný a chuť zvyšující doplněk krmiva.
  Od 11,59 €

  CANINA Moortränke - Rašelinový extrakt

  Huminové látky obsažené v extraktu z rašeliny chrání sliznici zažívacího traktu a podporují funkci střevního imunitního systému (prostřednictvím Peyerových plátů) jak u mladých tak u dospělých zvířat.
  15,41 € 17,80 €

  Canvit Amino pro psy a kocky sol 125ml

  Canvit Amino obsahuje látky, které podporují organizmus při zvýšené fyziologické zátěži, v období růstu, rekonvalescence, reprodukce a stresu všeho druhu (teplotního, nutričního i transportního).
  8,19 € 6,57 €

  Canvit Immuno pro psy ochucené 100g

  Doplněk Canvit Immuno je vhodný pro extrémní životní situace a fyziologický stres.
  7,73 € 6,19 €

  Canvit Senior Pro Psy 100G New

  Canvit Senior slouží jako denní doplněk stravy pro stárnoucí a staré psy.
  Od 21,05 €

  C-Compositum 25% Plv Sol 500G

  Vitamín C pomáhá u zvířat při mimořádném zatížení v důsledku transportního a tepelného stresu a při všech stavech vyčerpanosti organismu. Při dermatózách, anémiích, krvácení, při poruchách reprodukce a pro podporu hojení ran a zlomenin.
  Od 2,81 €

  C-Compositum 50%

  Vitamín C se u zvířat uplatňuje při mimořádném zatížení v důsledku transportního a tepelného stresu a při všech stavech vyčerpanosti organismu. Při dermatózách, anémiích, krvácení, při poruchách reprodukce a pro podporu hojení ran a zlomenin
  Od 10,03 €

  Česnekové Tablety

  Příznivé účinky česnekových tablet se na organismus projevují lepším příjmem potravy, trávením a resorbcí živin, vytváří nepříznivé podmínky pro střevní parazity, má baktericidní účinky, vhodně působí na prevenci zánětlivých stavů a působí antiskleroticky.
  Od 10,21 €

  Entero Zoo Detoxikační Gel 10G

  EnteroZOO slouží k detoxikaci organizmu zvířete, zmírňuje průběh infekčních průjmů, otrav a alergických onemocnění, upravuje chronické průjmy zvířat, urychluje hojení poranění, snižuje škodlivé účinky při léčbě antibiotiky, zlepšuje celkovou odolnost a kondici zvířete.
  Od 1,56 €

  Epato 1500 32tbl pes

  EPATO se přidává denně k běžné denní stravě zvířat, která jsou vystavena potravinovému stresu, mají jaterní problémy a/nebo užívají léky zatěžující trávicí trakt
  23,05 € 19,87 €

  Karotenové granule Olewo pes 200g

  Doplněk do krmiva pro řešení kožních problémů, podpoře pigmentace, pro posílení imunitního systému psa. Karoten Olewo působí příznivě na látkovou výměnu a chrání játra i štítnou žlázu.
  1,79 € 1,61 €

  Kelpa

  Vysoce účinný doplněk stravy. Kelpa (mořská řasa) je nejbohatší přírodní zdroj jódu, který je nezbytný pro normální funkci štítné žlázy.
  Od 2,30 €