Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  imunita, regenerace, senior

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Alavis Enzymoterapie-Curenzym Pro Psy A Kočky

  Alavis Enzymoterapie-Curenzym je rostlinný enzymatický veterinární přípravek, který obsahuje následující enzymy: bromelain, papain, peptidáza, pankreatin analog, proteázu, rutin. Přípravek se doporučuje: pro podporu hojení tkání, po úrazech a operacích, pro posílení imunity, při zánětech, pro podporu při léčbě antibiotiky a při léčbě nádorů.
  Od 339,00 Kč

  B-Compositum Plv Sol

  Vodorozpustný koncentrát vitaminů skupiny B pro zvířata. Doplňková krmná směs.

  Betaglukan sirup

  Sirup pro zvířata, který obsahuje významné množství Beta glukanu z hlívy ústřičné. Pro podporu imunity.
  Od 266,00 Kč

  CANINA Enzym Hefe

  Čistě přírodní produkt s vysokým obsahem bílkovin, enzymů, vitaminů a stopových prvků. Chutný a chuť zvyšující doplněk krmiva.
  Od 283,00 Kč

  Canvit Amino sol. pro psy a kočky 125ml

  Canvit Amino obsahuje látky, které podporují organizmus při zvýšené fyziologické zátěži, v období růstu, rekonvalescence, reprodukce a stresu všeho druhu (teplotního, nutričního i transportního).
  178,00 Kč 143,00 Kč

  Canvit Immuno pro psy ochucené 100g

  Doplněk Canvit Immuno je vhodný pro extrémní životní situace a fyziologický stres.
  168,00 Kč 135,00 Kč

  Canvit Senior Pro Psy 100G New

  Canvit Senior slouží jako denní doplněk stravy pro stárnoucí a staré psy.
  Od 458,00 Kč

  C-Compositum 25% Plv Sol 500G

  Vitamín C pomáhá u zvířat při mimořádném zatížení v důsledku transportního a tepelného stresu a při všech stavech vyčerpanosti organismu. Při dermatózách, anémiích, krvácení, při poruchách reprodukce a pro podporu hojení ran a zlomenin.
  Od 61,00 Kč

  C-Compositum 50%

  Vitamín C se u zvířat uplatňuje při mimořádném zatížení v důsledku transportního a tepelného stresu a při všech stavech vyčerpanosti organismu. Při dermatózách, anémiích, krvácení, při poruchách reprodukce a pro podporu hojení ran a zlomenin
  Od 218,00 Kč

  Česnekové Tablety

  Příznivé účinky česnekových tablet se na organismus projevují lepším příjmem potravy, trávením a resorbcí živin, vytváří nepříznivé podmínky pro střevní parazity, má baktericidní účinky, vhodně působí na prevenci zánětlivých stavů a působí antiskleroticky.

  Entero Zoo Detoxikační Gel 10G

  EnteroZOO slouží k detoxikaci organizmu zvířete, zmírňuje průběh infekčních průjmů, otrav a alergických onemocnění, upravuje chronické průjmy zvířat, urychluje hojení poranění, snižuje škodlivé účinky při léčbě antibiotiky, zlepšuje celkovou odolnost a kondici zvířete.
  Od 35,00 Kč

  Epato 1500 32tbl pes

  EPATO se přidává denně k běžné denní stravě zvířat, která jsou vystavena potravinovému stresu, mají jaterní problémy a/nebo užívají léky zatěžující trávicí trakt
  556,00 Kč 480,00 Kč

  Kelpa

  Vysoce účinný doplněk stravy. Kelpa (mořská řasa) je nejbohatší přírodní zdroj jódu, který je nezbytný pro normální funkci štítné žlázy.
  Od 50,00 Kč

  Kvasnice pivovarské pro psy 8in1 260 tbl

  Tabletová forma kvasnic, česneku, hodnotného rybího tuku (omega 3 mastné kyseliny) a speciálně vyvážených vitamínů a mikroživin.
  129,00 Kč 116,00 Kč

  Olej pupalkový 100% TOPVET 100ml

  Pupalkový olej je zdrojem nenasycených mastných kyselin, které jsou ceněny jako vysoce biologicky aktivní látky ovlivňují optimální funkci organizmu. Za studena lisovaný olej je cenný zdroj gama-linolenové kyseliny (GLA), kyseliny palmitové, kyseliny olejové a další cenné látky.
  293,00 Kč 263,00 Kč

  Pangamin BiFi Plus s inulinem a pup.olejem 200tbl sáč

  Pangamin Bifi Plus S Inulinem A Pup.Olejem představuje šetrně sušené pivovarské kvasnice, užitečné mikroorganizmy (bifidobakterie a laktobacily) a pupalkový olej.
  127,00 Kč 114,00 Kč

  Pangamin Klasik 200tbl sáček

  PANGAMIN Klasik je vyroben ze sprejově sušených pivovarských kvasnic vykazujících vysoký obsah a aktivitu vitaminů, enzymů, stopových prvků a ostatních biokatalyzátorů.
  100,00 Kč 90,00 Kč

  Phytovet Dog Detoxication Cure 500G

  Phytovet DOG DETOXICATION CURE je směs léčivých rostlin podporující funkci jater, ledvin a močových cest, orgánů vylučujících škodlivé látky z organismu.
  Od 271,00 Kč

  Pivovarské Kvasnice

  Význam kvasnic pro výživu zvířat spočívá v obsahu vysoce hodnotných bílkovin a biologicky cenných dusíkatých látek, minerálních látek, mikroprvků, enzymů, nukleotidů, glycidů a oligosacharidů.
  Od 102,00 Kč

  Plerasan V sirup 120ml/VET-P-IM sirup 120ml

  Volně prodejný veterinární přípravek Plerasan V Sirup na posílení imunitního systému a vitality zvířat.
  416,00 Kč 373,00 Kč