Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  imunita, regenerace, senior

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Calo-Pet Gel 120 G

  Energie v koncentrované formě: CALO-PET pasta umožňuje dodávat psům a kočkám energii v koncentrované formě. Také důležité vitamíny, stopové prvky a aminokyselinu taurin.
  18,00 € 16,00 €

  Alavis Enzymoterapie-Curenzym Pro Psy A Kočky

  Alavis Enzymoterapie-Curenzym je rostlinný enzymatický veterinární přípravek, který obsahuje následující enzymy: bromelain, papain, peptidáza, pankreatin analog, proteázu, rutin. Přípravek se doporučuje: pro podporu hojení tkání, po úrazech a operacích, pro posílení imunity, při zánětech, pro podporu při léčbě antibiotiky a při léčbě nádorů.
  Od 16,00 €

  Aptus Reconvalescent DOG pasta 100g

  Veterinární Přípravky
  13,00 € 12,00 €

  B-Compositum Plv Sol

  Vodorozpustný koncentrát vitaminů skupiny B pro zvířata. Doplňková krmná směs.

  Betaglukan sirup

  Sirup pro zvířata, který obsahuje významné množství Beta glukanu z hlívy ústřičné. Pro podporu imunity.
  Od 12,00 €

  CANINA Enzym Hefe

  Čistě přírodní produkt s vysokým obsahem bílkovin, enzymů, vitaminů a stopových prvků. Chutný a chuť zvyšující doplněk krmiva.
  Od 13,00 €

  Canvit Amino pro psy a kocky sol 125ml

  Canvit Amino obsahuje látky, které podporují organizmus při zvýšené fyziologické zátěži, v období růstu, rekonvalescence, reprodukce a stresu všeho druhu (teplotního, nutričního i transportního).
  8,00 € 7,00 €

  Canvit Immuno pro psy ochucené 100g

  Doplněk Canvit Immuno je vhodný pro extrémní životní situace a fyziologický stres.
  8,00 € 6,00 €

  Canvit Senior Pro Psy 100G New

  Canvit Senior slouží jako denní doplněk stravy pro stárnoucí a staré psy.
  Od 21,00 €

  C-Compositum 25% Plv Sol 500G

  Vitamín C pomáhá u zvířat při mimořádném zatížení v důsledku transportního a tepelného stresu a při všech stavech vyčerpanosti organismu. Při dermatózách, anémiích, krvácení, při poruchách reprodukce a pro podporu hojení ran a zlomenin.
  Od 3,00 €

  C-Compositum 50%

  Vitamín C se u zvířat uplatňuje při mimořádném zatížení v důsledku transportního a tepelného stresu a při všech stavech vyčerpanosti organismu. Při dermatózách, anémiích, krvácení, při poruchách reprodukce a pro podporu hojení ran a zlomenin
  Od 10,00 €

  Česnekové Tablety

  Příznivé účinky česnekových tablet se na organismus projevují lepším příjmem potravy, trávením a resorbcí živin, vytváří nepříznivé podmínky pro střevní parazity, má baktericidní účinky, vhodně působí na prevenci zánětlivých stavů a působí antiskleroticky.

  Entero Zoo Detoxikační Gel 10G

  EnteroZOO slouží k detoxikaci organizmu zvířete, zmírňuje průběh infekčních průjmů, otrav a alergických onemocnění, upravuje chronické průjmy zvířat, urychluje hojení poranění, snižuje škodlivé účinky při léčbě antibiotiky, zlepšuje celkovou odolnost a kondici zvířete.
  Od 2,00 €

  Epato 1500 32tbl pes

  EPATO se přidává denně k běžné denní stravě zvířat, která jsou vystavena potravinovému stresu, mají jaterní problémy a/nebo užívají léky zatěžující trávicí trakt
  26,00 € 22,00 €

  Kelpa

  Vysoce účinný doplněk stravy. Kelpa (mořská řasa) je nejbohatší přírodní zdroj jódu, který je nezbytný pro normální funkci štítné žlázy.
  Od 2,00 €

  Kvasnice pivovarské pro psy 8in1 260 tbl

  Tabletová forma kvasnic, česneku, hodnotného rybího tuku (omega 3 mastné kyseliny) a speciálně vyvážených vitamínů a mikroživin.
  6,00 € 5,00 €

  Olej pupalkový 100% TOPVET 100ml

  Pupalkový olej je zdrojem nenasycených mastných kyselin, které jsou ceněny jako vysoce biologicky aktivní látky ovlivňují optimální funkci organizmu. Za studena lisovaný olej je cenný zdroj gama-linolenové kyseliny (GLA), kyseliny palmitové, kyseliny olejové a další cenné látky.
  13,00 € 12,00 €

  Pangamin BiFi Plus s inulinem a pup.olejem 200tbl sác

  Pangamin Bifi Plus S Inulinem A Pup.Olejem představuje šetrně sušené pivovarské kvasnice, užitečné mikroorganizmy (bifidobakterie a laktobacily) a pupalkový olej.
  6,00 € 5,00 €

  Pangamin Klasik 200tbl sácek

  PANGAMIN Klasik je vyroben ze sprejově sušených pivovarských kvasnic vykazujících vysoký obsah a aktivitu vitaminů, enzymů, stopových prvků a ostatních biokatalyzátorů.
  5,00 € 4,00 €

  Phytovet Dog Detoxication Cure 500G

  Phytovet DOG DETOXICATION CURE je směs léčivých rostlin podporující funkci jater, ledvin a močových cest, orgánů vylučujících škodlivé látky z organismu.
  Od 12,00 €