Hledat
Euro

instantní krmiva

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

PURE DOG FOOD - CHICKEN DELICIOUS

Kompletní dehydratované krmivo bez obilovin pro dospělé psy a štěňata. Tento originální recept poskytuje stravu s vysokým obsahem bílkovin, která je ideální pro aktivní psy, štěňata, březí feny, a stejně tak pro psy, kteří potřebují přibrat na váze.
Od 18,17 €

PURE DOG FOOD - CHICKEN DINNER

Kompletní dehydratované krmivo bez obilovin pro dospělé psy a seniory. Skvělý způsob, jak krmit zdravou a nízkokalorickou stravou. Vhodné pro dospělé a starší psy.
Od 17,02 €

PURE DOG FOOD - DUCK DELIGHT

Kompletní dehydratované krmivo bez obilovin pro dospělé psy a štěňata. Strava s prémiovým zdrojem masa. Tento recept obsahuje velké množství bílkovin. Je ideální pro aktivní psy, štěňata, březí feny, a stejně tak pro psy, kteří potřebují přibrat na váze. 2 kg Pure odpovídá 8 kg syrové čerstvé stravy. Balení 2 kg Duck Delight obsahuje 0,6 kg dehydratovaného kachního masa, to znamená 2,4 kg čerstvého kachního masa.
Od 18,17 €

PURE DOG FOOD - TURKEY TERRIFIC

Kompletní dehydratované krmivo PURE bez obilovin pro dospělé psy a seniory. Strava vhodná pro dospělé a starší psy. Ideální pro psy s velmi citlivým zažíváním nebo ty, kteří mají sklony k obezitě. 2 kg Pure odpovídá 8 kg syrové čerstvé stravy. Balení 2 kg Turkey Terrific obsahuje 0,4 kg dehydratovaného krůtího masa, to znamená 1,6 kg čerstvého krůtího masa.
Od 18,17 €